Partnerzy medialni testDNA

poradnikzdrowie

dietetycy  chcemybycrodzicami invitroonline  cgm medicaleklinikimamymamomdzielnicarodzica prekoncepcjakidzone   dietabezglutenowaprawnikonlinezdrowokolorowozdrowatarczyca      babciapolka

 

 

 

 

. pewnytato

PewnyTato.pl – Portal pewnytato.pl stanowi źródło porad wszystkim, którzy znaleźli się w sytuacji kryzysowej. Służymy tutaj nie tylko pomocą psychologiczną, ale także prawną. Nasi eksperci podpowiedzą, w jaki sposób uporać się z wątpliwościami i wytyczyć drogę dalszego postępowania. Portal pewnytato.pl z założenia jest bezstronny i obiektywny. Pragniemy, aby o jego wartości świadczyła bogata zawartość merytoryczna oraz realna pomoc świadczona Tym, którzy się do nas o nią zwracają.

 

 

testynaojcostwo

Testynaojcostwo.pl to pierwszy w Polsce blog o ustaleniu ojcostwa. Od 2012 roku jego ideą jest dostarczanie informacji o testach na ojcostwo. Na testynaojcostwo.pl znajdziesz:

  • informacje o badaniach genetycznych w kierunku ustalenia ojcostwa
  • bazę laboratoriów genetycznych w Polsce
  • porady dotyczące ustalenia ojcostwa
  • ciekawostki ze świata genetyki

 

badaniaprenatalne

Badaniaprenatalne.pl – Pierwszy w Polsce serwis informacyjny na temat badań prenatalnych. Portal badaniaprenatalne.pl powstał na początku 2004 roku. Jego główną ideą było dostarczenie informacji na temat tego czym są badania prenatalne oraz wskazanie miejsc, gdzie można się zgłosić na tego typu badanie. Obecnie na łamach portalu zamieszczony jest szereg informacji przydatnych nie tylko w okresie ciąży, ale także w pierwszych miesiącach życia dziecka.

 

poronilam

Poroniłam.pl – To por­tal w pełni poświę­cony tem­atyce poronień w Polsce. Jego główną ideą jest pomoc i wspar­cie rodz­iców po stra­cie. Swoim czytel­nikom dostar­cza infor­ma­cji na temat aspek­tów prawnych, medy­cznych, ety­cznych i wielu innych związanych z przed­w­czesną utratą dziecka. Dodatkowo por­tal daje możli­wość kon­taktu z osobami gotowymi udzielić pomocy w kwes­t­i­ach związanych z poronieniem.

genetyczne

Serwis Genetyczne.pl powstał z myślą o wszystkich tych osobach, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej na temat różnych chorób genetycznych. Nasza strona dostarczy  Państwu  rzetelnych i sprawdzonych  informacji na temat wybranych jednostek chorobowych uwarunkowanych genetycznie, wskaże ich przyczyny, najbardziej charakterystyczne objawy oraz metody diagnozowania i leczenia. Nie zabraknie na niej również ciekawostek ze świata genetyki oraz informacji o bieżących wydarzeniach.

 

informed

Informacyjny portal medyczny – ponad 150 tys. wizytówek lekarzy i placówek medycznych – z działem porad, informacji bieżących i bazą artykułów /ponad 3000/ oraz popularnym forum. W dziale Porady szereg poddziałów tematycznych m.in. diety, terapie, pomocne organizacje itp.

 

 

baby_shower

Baby-shower.pl to nowoczesny i pro­fesjon­alny por­tal dla kobiet w ciąży i mam. Infor­mu­jemy, radz­imy, wspier­amy. Dostar­czamy rzetelną wiedzę, prezen­tu­jemy najnowocześniejsze rozwiąza­nia, wyz­naczamy trendy. Akty­wnie wspier­amy liczne akcje i kam­panie społeczne. Por­tal dla kobiet w ciąży i mam www.baby-shower.pl to codzi­enna por­cja świeżych, rzetel­nych, sprawd­zonych infor­ma­cji, konkursy z fan­tasty­cznymi nagro­dami, kalen­dar­ium najważniejszych imprez dla mamy i malucha, inspiru­jące pomysły, fachowe porady, newsy z show-biznesu, wywiady z gwiaz­dami, mamine “must have” i wiele, wiele więcej!

 

 

sos_logo_male

Sosrodzice.pl to pierwszy portal na rynku wydawniczym, który promuje racjonalne rodzicielstwo, zdrowe podejście do wychowywania dzieci. Bez wpadania w skrajności, uwzględniającym potrzeby dziecka, ale również możliwości i oczekiwania rodzica. Odrzucamy mit poświęcającego się, idealnego rodzica. Nie wierzymy z góry stworzone scenariusze i złote rady na wszystko. Przedstawiamy różne punkty widzenia i otwieramy głowy na dyskusję, opisując własne doświadczenia, publikując artykuły ekspertów w określonych dziedzinach i przeprowadzając wywiady z interesującymi osobami.

 

Lifeandmore_male

Lifeandmore.pl to portal ludzi sukcesu o profilu life stylowym. Codziennie nowinki ze świata biznesu, rozmowy z artystami, zaproszenia na niezwykłe wydarzenia kulturalne. Polscy projektanci mody  i ich kolekcje. Egzotyczne podróże do najpiękniejszych miejsc na Ziemi, pięciogwiazdkowe hotele i luksusowe spa. Dla miłośników szybkich i pięknych samochodów mamy motoryzację z górnej półki, a dla fanów architektury i designu opisy i zdjęcia najbardziej zaskakujących projektów na świecie. Nie brakuje dobrego jedzenia i alkoholu rozgrzewającego zmysły. Luksus i klasa w jednym miejscu – po prostu Life and More.

 

logoTwojamedycyna_male

twojamedycyna.pl to portal prowadzony przez studentów medycyny i ratownictwa medycznego. Wiele ciekawych treści przydatnych w trakcie nauki do egzaminów. Nie brakuje również interesujących porad zdrowotnych i informacji o odkryciach naukowych w dziedzinie medycyny. Twoja Medycyna to portal medyczny o zdrowiu dla każdego.

 

logo_emaluszki

eMaluszki.pl to portal dla rodziców oraz par planujących potomstwo. Porusza tematykę ciąży, porodu, zdrowia, pielęgnacji oraz wychowania dzieci od chwili narodzin aż do wieku przedszkolnego. Mnóstwo ciekawych artykułów i porad, filmiki, zdjęcia, a także ogólnopolska baza placówek medycznych i przedszkolnych. Fora tematyczne i eksperckie oraz liczne konkursy z nagrodami.

 

foodexpert

Portal foodexpert.pl dedykowany jest osobom szukającym informacji o zasadach żywienia, popierających zdrowy styl życia oraz interesujących się naturalnymi i współcześnie tworzonymi produktami spożywczymi z różnych kategorii produktowych. Na naszych stronach znajdą Państwo m.in. „Wywiady z Ekspertami”, „Aktualności” z kraju i ze świata, Blog, w którym prezentujemy ciekawe zagadnienia, „Bazę danych” produktów w poszczególnych kategoriach produktowych, „Nowości produktowe” oraz wzorcowe „Innowacyjne produkty” ze świata FMCG. Na naszych stronach będziemy prezentowali najnowsze trendy pojawiające się na współczesnym rynku spożywczym. Serwis Foodexpert.pl został stworzony przez specjalistów ds. żywienia i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie konsumentów na wiedzę o zdrowym, aktywnym stylu życia, w tym w racjonalnym i świadomym korzystaniu z dostępnej obecnie żywności. Mamy nadzieję, że uda nam się przybliżyć i wyjaśnić tę tematykę naszym czytelnikom, korzystając również z niezależnych opinii ekspertów i autorytetów naukowych w tej dziedzinie. Poprzez portal Foodexpert.pl chcemy zaoferować konsumentom: obiektywne, spójne, kompletne i precyzyjne źródło wiedzy. Naszą intencją jest koncentrowanie się na niezależności opinii, badań i raportów.

 

 

logo_babyfirst

babyfirstspoon.blogspot.com Blog o szeroko pojętym karmieniu dzieci i niemowląt, chorobach dietozależnych, propozycjach posiłków, schematach żywieniowych. Mający na celu uświadamianie rodziców, jak ważnym aspektem życia jest ZDROWA i ZBILANSOWANA dieta, jakie konsekwencje w dorosłe życie niesie zbyt wczesne wprowadzenie posiłków stałych i jak priorytetowe jest wprowadzanie zdrowych nawyków żywieniowych w pierwszych latach życia dziecka.

 

 

 

 


Zobacz też:

Czas ma znaczenie!
Wszystkie artykuły
Back to Top