testDNA na ustalenie ojcostwa – podstawowe informacje

testDNA na ustalenie ojcostwa to prawdopodobnie jedyne badanie na polskim rynku, które łączy w sobie najwyższą jakość analizy molekularnej z bardzo wysoką poufnością i zabezpieczeniem danych oraz doskonałą obsługą. Jednocześnie, ustalenie ojcostwa  za pomocą badań DNA jest szybkie w realizacji i całkowicie bezbolesne.

Ustalenie ojcostwa – 100% pewności, czyli prawdziwe odpowiedzi

Test DNA na ustalenie ojcostwa, to badanie dostarczające prawdziwych odpowiedzi na ważne pytania. Dzięki  ustaleniu ojcostwa przez badania DNA fakt, że domniemany ojciec dziecka jest jego ojcem biologicznym zostaje potwierdzony z prawdopodobieństwem średnio 99,9999% (co w statystyce genetyki populacyjnej jest określane mianem „praktycznie dowiedzione”). W przypadku, gdy mężczyzna nie jest ojcem dziecka, testDNA wskazuje prawdopodobieństwo 0% ojcostwa, czyli całkowicie je wyklucza. Całość usługi trwa od 3-5 dni roboczych.

.

Najwyższa jakość badania na ustalenie ojcostwa

Tak wysoka pewność testu na ustalenie ojcostwa jest możliwa tylko dzięki najwyższej jakości analiz przeprowadzanych w testDNA laboratorium Sp. z o o.. Podstawą tego są:

  • Kalibrowane przez wiele lat procedury laboratoryjne dotyczące nie tylko ustalenia ojcostwa
  • Stosowanie genetycznych markerów zatwierdzonych przez międzynarodowy świat naukowy- nasze certyfikaty
  • Zespół laboratoryjny złożony z naukowców z ponad dwudziestoletnim stażem w diagnostyce
  • Najnowszy sprzęt i specjalistyczne oprogramowanie
  • Prostota i bezbolesność testu na ustalenie ojcostwa

Naszym celem badania na ustalenie ojcostwa jest maksymalne uproszczenie całej procedury. Żadnych kolejek, żadnego pobierania krwi, żadnego zbędnego stresu. Próbki można pobrać samemu dzięki naszemu zestawowi, który dostarczymy pod wskazany adres lub też na poste restante. Jest to prosta, nieinwazyjna metoda pobrania materiału genetycznego pozwalająca zachować najwyższą jakość analiz.

Zespół testDNA jest zawsze gotowy pomóc i odpowiedzieć na Państwa pytania. Forma komunikacji zależy od klienta. Na telefony odpowiadamy 12 godzin na dobę. Istnieje możliwość zadania pytania podczas indywidualnej sesji przez chat, gwarantującej największą anonimowość. Nasi konsultanci odpowiedzą również na pytania nadesłane pocztą elektroniczną (e-mail). Nasze międzynarodowe doświadczenie pozwoliło nam stworzyć system, w którym to klient jest zawsze w centrum uwagi.

,

Szacunek i poufność testu na ustalenie ojcostwa

Wierzymy, że każdy człowiek ma prawo do szacunku i poufności. Dlatego też każdy z naszych klientów jest traktowany wyjątkowo. Nasi konsultanci pomagają znaleźć najlepsze rozwiązanie sytuacji, w których znajdują się klienci. Wasze dane i próbki są przechowywane zgodnie z najwyższymi wymogami ochrony danych. Nigdy, nikt inny poza klientem nie uzyska danych o badaniu, ani nawet o kontakcie z nami.

 

 

 

Data publikacji: 08/06/2015, Data aktualizacji: 14/09/2016