Zwrot zestawu

Możesz zwrócić do nas zamówiony zestaw i otrzymać całkowity zwrot kosztów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i poinformujesz nas o chęci rezygnacji z badania. Masz na to 14 dni. Zajmiemy się wszystkim formalnościami związanymi z wysyłką, a po potwierdzeniu rezygnacji pieniądze przelejemy na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Czy mogę zwrócić zestaw bez podawania przyczyny?
Jeżeli posiadasz już nasz zestaw, ale nie chcesz przeprowadzać testu, masz  pełne prawo zwrócić go do nas bez podawania przyczyny. Zwrot  jest całkowicie bezpłatny. Przyjmujemy jednak  jedynie kompletne i nieużywane zestawy.

Ile mam czasu na zwrot zestawu?

Jeżeli zdecydujesz się zwrócić zestaw w ciągu 14 dni, otrzymasz pełen zwrot poniesionych kosztów. Kurier w dogodnej dla Ciebie porze odbierze przesyłkę z Twojego domu, a my pokryjemy wszystkie opłaty.

Jak mogę dokonać zwrotu?

Aby dokonać zwrotu wystarczy do nas zadzwonić i poinformować o chęci rezygnacji z badania. Nasze konsultantki udzielą Ci pełnego wsparcia.

Czy otrzymam pełen zwrot kosztów?

Tak. Pieniądze przelejmy na wskazane przez Ciebie konto w momencie zatwierdzenia rezygnacji.

Co jeżeli po złożeniu rezygnacji zmienię zdanie?

W takiej sytuacji zadzwoń do nas i poinformuj o zmianie zdania. Jesteśmy bardzo elastyczni i rozumiemy różne nietypowe sytuacje.

Data publikacji: 14/10/2015, Data aktualizacji: 04/11/2015