„Dziękuję bardzo za szybką pracę i bardzo miłą obsługę 🙂 Testy do badań przyszły bardzo szybko, wyniki dotarły pocztą mailową, kontakt telefoniczny naprawdę bardzo miły! 🙂 Cena badań najniższa jaką znaleźliśmy, a to dla wielu osób też na plusie, bo jednak takie testy niestety do tanich nie należą. Na pewno będziemy polecać jak by ktoś potrzebował 🙂 Oceniamy Państwa na 6+ ! 🙂

Same wyniki mnie tylko zasmuciły, bo chyba nie są do końca dobre, nie znam się na tym. Do konsultacji lekarskiej jeszcze trochę upłynie, więc zobaczymy. Mam cichą nadzieję jednak, że nie jest tak źle i że gastroskopia jednak nie będzie potrzebna, bo tego chcieliśmy synkowi zaoszczędzić tymi badaniami.

Dziękuję jeszcze raz!”

Pozdrawiam serdecznie! Sylwia, mama Sebastiana

„Bardzo profesjonalna i szybka obsługa. Krótki czas oczekiwania. Z całą pewnością polecam wszystkim znajomym.”

Pozdrawiam Agnieszka

„Witam.. Powodem mojego kontaktu z laboratorium wynikło z powodu poronienia w 19 tyg. ciąży. Po wielu konsultacjach lekarskich,na które musieliśmy dojeżdżać do odległych większych miast,wielkim ułatwieniem dla mnie było zrobienie testu w domu. Bardzo szybko zdecydowałam się na telefoniczny kontakt, w którym miła obsługa poinformowała mnie o szczegółach badania. Zamówiłam test na stronie Laboratorium test DNA, następnego dnia pojawił się kurier z przesyłką. W kopercie z testem była instrukcja jak wykonać badanie, tego samego dnia kurier odebrał przesyłkę i dostarczył do laboratorium. Po 14 dniach wyniki dostałam na skrzynkę mailową,i pocztą. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i badan wykonanych,które wykazały przyczynę poronienia. Jestem wdzięczna,że są tacy ludzie i instytucje które pomagają po tak traumatycznych przeżyciach.. Dziękuję bardzo. Naprawdę polecam badania w tym laboratorium kompetentna obsługa odpowie na czacie na wszystkie pytania,a szybkie wyniki umożliwią wdrożenie przez lekarzy odpowiedniego leczenia.”

Pozdrawiam Gabriela

„Chciałabym też podziękować za bardzo miłą i profesjonalną obsługę klienta. W placówce, którą mi Pani poleciła czułam się bardzo komfortowo, odpowiadano na szereg wymyślanych przeze mnie pytań. W tak trudnym dla mnie okresie wszystko to sprawiło, że czułam się bezpieczna i wiedziałam, że jestem "w dobrych rękach. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję.”

Pozdrawiam Joanna

„Odnośnie mojej opinii obsługa była bardzo dobra, komunikacja na czasie ekspresowa. Badanie przeprowadzono wzorowo. Wszystkie Panie z obsługi bardzo miłe. Z przyjemnością mogę polecić Państwa firmę. Wynik przyszedł zgodnie z oczekiwaniami w ciągu dwóch tygodni.”

Joanna

„Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

„Dziękuję serdecznie za szczegółowe informacje. Pomimo drastycznych okoliczności ciesze się, że trafiłam na takich ludzi jak Państwo. Ze wszystkim się zapoznam na spokojnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję.”

 

„Chciałabym wyrazić ogromne podziękowanie za Państwa bardzo sprawne usługi i troskę, jaką otaczacie klienta. Szczególne podziękowania pragnę złożyć Państwa konsultantce Joannie Musiał, za bardzo troskliwe i empatyczne podejście oraz monitorowanie całego procesu badań.”

 

„Bardzo dziękuję wrócę do Państwa na 100% i będę reklamować znajomym kobietom , które maja problemy i brak dostępu do rzetelnej informacji medycznej, miłego dnia życzę , wspaniała obsługa klienta! Do ponownego usłyszenia muszę poczytać konkretnie co jeszcze innego mogę u was zbadać.”

 

„Właśnie rozmawiałam z konsultantką ze stronki testdna.pl. Jestem pozytywnie zaskoczona, pani bardzo precyzyjnie przedstawiła mi jakie mam prawa, o co pytać lekarza, o jakie dokumenty poprosić szpital i gdzie mogę domagać się odszkodowania. W cenie 820zł zaproponowała mi badanie płci i badanie genetyczne oraz poradę genetyka po otrzymaniu wyników. Wyniki od 3 do 5 dni roboczych, wysyłają kuriera po materiał. Nie wiem czy to dobra cena, ale miałam wrażenie że kobiecie zależy bardziej na tym, żebym wiedziała co robić niż na namówieniu mnie na usługę.”

 
A Ty jak oceniasz testDNA?
 
 
Strona 1 z 2:
«
 
 
1
2
 
»