Trombofilia – sprawdź czy grozi Ci zator żylny!

.
Zakrzepica, to jedna z tych chorób, które nie dają nam często żadnych objawów swojego występowania. To dlatego nazywana jest ona „cichym zabójcą”. Kiedy przychodzi diagnoza zwykle jest już za późno. Stąd też tak ważna jest jej wczesna profilaktyka. Pacjenci z mutacjami w genach odpowiedzialnymi za genetyczną skłonność do powstawania zakrzepów (trombofilia wrodzona) są kilka razy bardziej narażeni na zator płucny oraz szereg innych komplikacji. Tymczasem wdrożenie odpowiedniego leczenia (całkowicie bezpiecznego) jest w stanie zminimalizować to ryzyko.

.

Warto wiedzieć, że stwierdzenie mutacji, m.in. czynnik V Leiden, genu protrombiny, mutacja C677T  i A1298C genu MTHFR jest przydatne także m.in. w diagnozowaniu przyczyny poronienia i powikłań ciążowych, miażdżycy, czy też zawału serca. 

 

Jakiego rodzaju problem Cię do nas sprowadza?

bola_mnie_nogihomocysteina1jestem_w_ciazy
poronilamprzyjmuje_hormonalna_terapie_zastepczastosuje_antykoncepcje

.
.

Badanie możesz wykonać samodzielnie w domu. Wystarczy, że zamówisz zestaw i samodzielnie pobierzesz wymaz. Takie pobranie jest bezbolesne i trwa zaledwie kilka sekund. Następnie kontaktujesz się z nami, a my zamawiamy kuriera, który odbierze do Ciebie przesyłkę. Wymaz może pobrać od Ciebie także specjalista w 1 z 200 naszych placówek.

.

Badanie obejmuje analizę 6 mutacji:

  • czynnik V Leiden
  • mutacja genu protrombiny 20210
  • mutacja C677T genu MTHFR
  • mutacja A1298C genu MTHFR
  • PAI-1 / SERPINE1
  • V R2.
domowy_zestaw_testowy
W pakiecie standardowym otrzymujesz:

-domowy zestaw pobraniowy
-odbiór próbek gratis
-wynik w 10-14 dni roboczych
.
Cena 330 złprzejdź do sklepu

 

Prawidłowa interpretacja wyniku jest podstawą dalszego leczenia.

Dlatego do Twojej dyspozycji jest m.in. dr n. med. Renata Posmyk, która omówi co oznacza dla Ciebie uzyskany rezultat oraz wskaże dalsze ewentualne leczenie.


Zadzwoń i porozmawiaj z naszą konsultantką medyczną, która udzieli Ci szczegółowych informacji.


 

Data publikacji: 16/03/2016, Data aktualizacji: 19/04/2018