Partnerzy testDNA

Szanowni Państwo poniżej prezentujemy listę partnerów, z którymi wspołpracuje testDNA. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia serwisów naszych partnerów.

.

Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris

logo_bigKancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris posiada w swojej ofercie obsługę prawną oraz wybitnych adwokatów jak i radców prawnych z różnego zakresu prawa pomagamy w sprawach rodzinnych jak i w życiu prywatnym czy w końcu zawodowym naszym celem jest pomoc rodzinom w sprawach które muszą być rozpatrywane Sądownie wybierając naszą Kancelarię możesz być bezpieczny pod każdym względem.

Kontakt:

tel. 536 197 577
fonsuris@gmail.com
www.fonsuris.pl

 


logo prekoncepcja

Jak zajść w ciążę, jak przygotować się do ciąży

Główną misją portalu Prekoncepcja.pl jest wsparcie przyszłych rodziców w przygotowaniach do poczęcia zdrowego dziecka. Jak realizujemy tę misję? Przede wszystkim poprzez dostarczanie sprawdzonych informacji i porad oraz wskazanie rodzicom, jak postępować, aby począć i urodzić zdrowe dziecko.


kobietapo30


 

logo-swiadoma_mama


 

sos_logo_male


 

logo_vitalogy


 


PrawoProsto.pl – portal prawny

Artykuły, wiadomości, wzory i wiele innych materiałów zakresu polskiego prawa. Prawo praktycznie i prosto.


ochronamedyczna_medium


logo_mojacukrzyca


logo_nianie_na_wezwanie

Pomagamy szybko zorganizować troskliwą opiekę dla dzieci w każdym wieku, także w nagłych sytuacjach. Nasza firma powstała, aby podarować Rodzicom trochę wytchnienia i wolnego czasu, a dzieciom zapewnić opiekę i dobrą zabawę. Działamy na terenie całej Warszawy, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług! Więcej informacji znajduje się na stronie www.nianienawezwanie.pl


 

 

Biuro Detektywistyczne Rapacki to zespół specjalistów, byłych oficerów służb policji, wywiadu, CBŚ (polskie FBI) i prokuratorów, kierowane przez Michała Rapackiego. Działalność Biura wspierana jest przez doświadczonych i doskonałych prawników – adwokatów i radców prawnych. Biuro świadczy kompleksową obsługę prawną, obejmującą wszelkie aspekty zleconej sprawy, cenimy sprawy nietypowe i precedensowe, wymagające twórczej oceny problemu i niekonwencjonalnych rozwiązań. Strona www: www.detektyw.info


metamorfozaPoradnia Dietetyczna Metamorfoza swoją ofertę kieruje do osób, które są zmotywowane do zmiany swoich nawyków żywieniowych i otwarte na przemianę. Każdy, kto korzysta z usług dietetyka poradni, poza planem dietetycznym i zaleceniami, uczy się w jaki sposób efektywnie zmienić nie tylko swój sposób odżywiania, ale także i styl życia. Poradnia kładzie nacisk na to, aby klienci wykraczali daleko poza zakres wiedzy teoretycznej, stosując zalecenia w praktyce, a nawet ucząc innych zdrowego stylu życia, przekazując bliskim nowo zdobytą wiedzę. Strona www: www.metamorfozadiety.blogspot.com

OFERTA: program odchudzający, dietoterapię w schorzeniach, program dla osób aktywnych, zalecenia dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.


 

logo_celiakia_male


logo_privateBiuro detektywistyczne „Detective-Private” oficjalnie zostało założone w 2008 roku z myślą o świadczeniu usług na rynku cywilnym. W swej ofercie posiada szeroki zakres usług w tym badanie materiału genetycznego do np. ustalenia ojcostwa, pokrewieństwa, sprawstwa.
Kontakt: e-mail:detektyw@detective-private.pl, tel.+48 607-107-715, www.detective-private.pl

Zaświadczenie MSW nr RD-12/2012, Licencjonowani Detektywi


 

logo_babciapolka

„Babcia Polka” – wszystko dla Babć


e-kobietye-kobiety.pl – wiedzieć więcej, to kobiece miejsce w świecie Internetu. e-kobiety to stworzony dla kobiet i z kobietami serwis, gdzie możecie dowiedzieć się o babskich sprawach (i nie tylko), a także wypowiedzieć się na ich temat, mieć swój głos – na forum. W e-kobiety.pl znajdziesz wiele wartościowych informacji o zdrowiu, dzieciach, partnerstwie czy gotowaniu – mających charakter ponadczasowy oraz nowinki ze świata mody i kultury, czy urody.


 

logo_zdrowiepublicznePortal Zdrowie Publiczne to stale aktualizowany i obszerny serwis prezentujący wiadomości z dziedziny szeroko rozumianego zdrowia. Autorskie artykuły medyczne tworzone przez specjalistów, a także najświeższe aktualności dotyczące produktów medycznych, leków, sprzętu. W serwisie prezentujemy najnowsze konferencje medyczne oraz szkolenia medyczne łącznie tworzą one kompleksowy portal.

Odbiorcami portalu są użytkownicy pragnących pogłębiać swoją wiedzę o zdrowiu w tym także studenci i absolwenci akademii medycznych, odbiorcami są również specjaliści z branży medycznej chcący aktualizować swoją wiedzę. Portal aktywnie bierze udział w akcjach promujących wydarzenia z profilaktyki zdrowia na terenie całego kraju. Patronatem medialnym obejmuje liczne konferencje i szkolenia medyczne.


logo4slim_male4 Slim.pl to nowoczesny interaktywny serwis poświęcony szerokopojętej tematyce dietetycznej. Znajdziesz w nim min. -kalkulatory dietetyczne: Kalkulator zapotrzebowania kalorycznego organizmu, kalkulator idealna waga, BMI i WHR za pomocą, których obliczysz swoją idealną wagę, sprawdzisz czy masz otyłość typu „jabłko” czy typu „gruszka”.

  • Porady dietetyczne min.: Przyczyny otyłości, Zdrowotne właściwości diety niskowęglowodanowej, Fast foody i słodycze, a zdrowie, Dieta a forma włosów i skóry i wiele innych.
  • Dietetyka online: za pomocą prostego formularz możesz zamówić sobie dietę bez wychodzenia z domu.
  • Przykładowy jadłospis diety niskowęglowodanowej, tabelę wymienników węglowodanowych i wiele innych. 

 

Żywność bezglutenowa
Wasz Sklep Zdrowa Tradycyjna i Ekologiczna Żywność – można tutaj kupić m.in. produkty bezglutenowe, napoje owsiane, ryżowe i sojowe.


logo_eurologiaeUrologia.pl – portal urologiczny dla pacjentów poświęcony chorobom układu moczowo-płciowego. Wszystko na temat kamicy układu moczowego, nowotworów nerek, pęcherza moczowego, gruczołu krokowego i jąder. Największe forum urologiczne.


Logo_asvaliaAgencja Detektywistyczna ASVALIA współpracuję z firmą TestDNA Sp. z o.o w zakresie ustalania ojcostwa i zatrudnia licencjonowanych detektywów na terenie Warszawy, Krakowa i Trójmiasta. Zobacz czym zajmuje się detektyw.


logo_linkBabySerwis społecznościowy linkbaby.pl skierowany jest do kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci w wieku 0 – 3 lat. Oferuje użytkownikom szereg funkcjonalności, wśród których najciekawsze to:

  • cykliczne raporty na temat ciąży i wychowania dzieci
  • konkursy zdjęciowe z nagrodami
  • LinkbabyTV
  • Możliwość prowadzenia własnego bloga oraz informowania znajomych o wydarzeniach, które dzieją się wokół młodej mamy i jej dziecka.

Być może dlatego, linkbaby.pl jest często określane „facebookiem” młodych mam.


baner_MP01


Lemone

Gabinet Lekarski Lemoné

ul. Kiedrzyńska 64
42-200 Częstochowa
tel. 608 052 800, 034 368 16 09
www.lemone.pl


baner_Promedica

Sklep medyczny Promedica


logo_szkolarodzenia_male

Szkoła Rodzenia Marty Wyszomierskiej

Szkoła Rodzenie prowadzona przez doświadczone położne pracujące w szpitalu św. Zofii w Warszawie. Zajęcia prowadzone w sposób warsztatowy. Małe grupy, miła kameralna atmosfera. Praktyczne porady z zakresu karmienia piersią i pielęgnacji niemowląt.


Logo_apteka

Apteka Internetowa Online


logo_dobramama

Poradnia Laktacyjna i Akademia Udanego Karmienia ” DobraMama”

www.dobramama.com.pl


logo-medicalcenter


 

artykuły medyczne


logo biomedical
Serwis internetowy Biomedical
Zdrowie i medycyna. Zdrowie i Uroda


soldamed_logo

www.soldamed.com to nowoczesna platforma internetowa zbudowana z myślą o Pacjentach, którzy są zainteresowani szybkim i sprawnym umówieniem wizyty lekarskiej w wybranym przez siebie czasie i miejscu. Udostępniamy Państwu harmonogramy przyjęć lekarzy, co pozwala na wybór optymalnego terminu konsultacji. Lekarzom portal umożliwia bezpłatną obsługę umawiania wizyt przez Internet oraz udzielenia porad przez Internet.Obsługujemy wizyty domowe, gabinety i przychodnie, porady telefoniczne i e-porady.


logo_eporady24

Porady prawne www.ePorady24.pl

Porady prawne on-line, opinie prawne, pisma procesowe, pozwy. Kategorie: prawo pracy, spadkowe, rodzinne, cywilne, karne i inne – artykuły, pytania i odpowiedzi. W serwisie także praktyczne eBooki (poradniki w formacie PDF).


logo_o_choroba

Ochoroba.pl to serwis społecznościowo-informacyjny na temat zdrowia,urody i medycyny. Redakcja publikuje przystępne artykuły tworzone przez lekarzy lekarzy, specjalistów medycznych i dziennikarzy medycznych. Nie brakuje wywiadów ze specjalistami różnych dziedzin. Ochoroba.pl zawiera praktyczne porady jak dbać o zdrowie, leksykon pojęć medycznych, encyklopedię chorób z opisami oraz działy np. matka i dziecko, ziołolecznictwo, ciało i umysł.

Serwis zapewnia także możliwość dyskutowania w ramach grup tematycznych, polecania lekarzy i tworzenia tzw.wiedzy użytkowników. Część społecznościowa serwisu to miejsce wymiany informacji i wiedzy pacjentów i specjalistów.


 

biotechnologia

Biotechnologiczny Portal Naukowy

Biotechnologia: aktualności, artykuły, konferencje, wydarzenia, ciekawostki, koła naukowe, fora studenckie.

Biotechnologia to dziedzina wiedzy łącząca technologię i biologię. Portal e-biotechnologia publikuje najciekawsze treści związane z biotechnologią. Zarówno studenci kierunków przyrodniczych, w tym biotechnologii, jak i naukowcy znajdą na łamach portalu wiele wyczerpujących publikacji. Ponadto zamieszczane aktualności umożliwiają czytelnikom śledzenie na bieżąco ostatnich wydarzeń ze świata biotechnologii. Portal e-biotechnologia.pl (ISSN 2080-8682) umożliwia publikowanie swoim czytelnikom artykułów i aktualności.

Kliknij żeby przejść na strony portalu: Biotechnologia

 

Data publikacji: 29/04/2015, Data aktualizacji: 25/04/2017