Laboratorium testDNA wykonało badanie genetyczne śladów biologicznych zaginionej Magdy z Sosnowca

O zniknięciu Magdy mówiła cała Polska. W jej poszukiwania włączyło się wiele osób. Nasze laboratorium również chciało pomóc w odnalezieniu dziewczynki. Dlatego też wykonaliśmy nieodpłatnie badanie DNA śladów biologicznych dostarczonych przez jej rodziców.

Rodzice dziecka dostarczyli do nas przedmioty, na których znajdowały się ślady biologiczne dziewczynki. Były to: śliniak, body niemowlęce oraz zabawka. Wyziolowaliśmy znajdujący się na nich materiał genetyczny i poddaliśmy go szczegółowej analizie.

Zdjęcia materiałów, z których wyizolowaliśmy DNA dziecka

sliniak

zabawka

bodyIzolowanie-2

Na podstawie przeprowadzonego badania potwierdzono ojcostwo męża Katarzyny W. oraz uzyskano dokładany profil genetyczny dziecka. Aby przyspieszyć badanie zaangażowaliśmy do współpracy austriackich specjalistów – Mag. Susanne Haas oraz Mag.Dr. Monika Buhre.


Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 (dla tel. stacjonarnych i kom.) lub 32 445 34 36 . Nasze linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do niedzieli (także w święta) w godzinach od 8:00 do 21:00
E-mailowo
Pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Data publikacji: 25/05/2015, Data aktualizacji: 28/05/2015