Ustalenie ojcostwa w Polsce, gdy przebywasz za granicą

Zlecenei testu na ojcostwo z zagranicyUstalenie ojcostwa jest obecnie najbardziej skuteczną metodą dochodzenia spornego ojcostwa. Dzięki niemu możliwe jest potwierdzenie ojcostwa danego mężczyzny z prawdopodobieństwem sięgającym 99,9999% oraz wykluczenie ze 100% pewnością. Ustalenia ojcostwa w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. możesz dokonać także przebywając za granicą. Nie musisz w tym celu wcale przyjeżdżać do kraju.

Nawet wówczas, gdy osoby, od których trzeba pobrać materiał do analizy przebywają w różnych krajach, możliwe jest wykonanie testu bez konieczności opuszczania miejsca zamieszkania przez którąkolwiek z nich. Jeśli decydujesz się na wykonanie badania w Polsce, podczas gdy ty sam (lub inne osoby, uczestniczące w badaniu) przebywasz za granicą masz możliwość otrzymania od nas zestawu niezbędnego do pobrania materiału.

Gdy chcesz pobrać materiał do badania samodzielnie

Jeśli chcesz wykonać badanie na ojcostwo do celów prywatnych materiał do badania – wymaz z wewnętrznej strony policzka – możesz pobrać samodzielnie korzystając z zamówionego zestawu testowego. Zestaw taki bez problemu możemy przesłać Tobie pocztą za granicę. Sama procedura pobrania jest prosta, bezbolesna i całkowicie nieinwazyjna. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut. Następnie pobrany materiał odsyłasz do laboratorium również pocztą i w ciągu 3-5 dni roboczych otrzymasz wynik badania. Zestaw do pobrania materiału możesz zamówić tutaj…

Gdy chcesz pobrać materiał do badania w punkcie pobrań

Jeśli chciałbyś wykonać badanie do celów sądowych lub też boisz się samodzielnego pobrania materiału zadzwoń do nas, a my umówimy Cię na pobranie we współpracującej z nami placówce znajdującej się możliwie najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.


Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 (dla tel. stacjonarnych i kom.) lub 32 445 34 36 . Nasze linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do niedzieli (także w święta) w godzinach od 8:00 do 21:00
E-mailowo
Pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Data publikacji: 08/06/2015, Data aktualizacji: 28/08/2018