jak pobrać materiał do testu na ojcostwo, jak prawidłowo pobrać materiał do testu na ojcostwoJak pobrać materiał do testu na ojcostwo?

Pobieranie materiału do testu na ojcostwo jest tak „proste jak mycie zębów” i całkowicie bezbolesne. Odbywa się ono przy pomocy specjalnego zestawu testDNA, który można zamówić już teraz lub zakupić go w jednym z naszych punktów pobrań..

Materiał do testu na ojcostwo można pobrać samodzielnie w domowym zaciszu nie angażując osób trzecich – gwarantuje to pełną dyskrecję.

.

Ważniejsze dane dotyczące pobierania materiału do testu na ojcostwo:

  • Czas potrzebny na pobranie – do 20 sekund na osobę;
  • Nieinwazyjna, bezbolesna metoda pobrania – wymaz z błony śluzowej policzka;
  • Zestaw jest sterylny;
  • Nie spożywanie posiłku ani napojów na ok. 2 godziny przed pobraniem wymazu.

Jednocześnie uprzejmie prosimy, aby przed pobraniem zapoznać się z instrukcją, którą otrzymacie Państwo razem z zestawem testDNA. Zapraszamy do zapoznania się z pełną instrukcją.


Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 (dla tel. stacjonarnych i kom.) lub 32 445 34 36 . Nasze linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do niedzieli (także w święta) w godzinach od 8:00 do 21:00
E-mailowo
Pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Data publikacji: 27/05/2015, Data aktualizacji: 26/09/2019