Zestaw do badania ojcostwa dostępny w polskich aptekach!

Zestaw do badania ojcostwa W połowie 2012 roku firma testDNA uruchomiła nowy kanał dystrybucji zestawów do testu na ojcostwo w postaci aptek. Zestawy dostępne są od ręki już w ponad 100 aptekach na terenie całego kraju, a lista tych aptek będzie stale się powiększać.

Wiele osób uważa, że wykonanie testu na ojcostwo wiąże się z wizytą w laboratorium, gdzie na miejscu zostanie pobrany materiał w postaci krwi. Jednak od wielu lat do testu prywatnego wykorzystuje się wymaz z wewnętrznej strony policzka,który pacjent może pobrać samodzielnie. Do tego celu służy specjalny zestaw, który do tej pory wysyłany był do klienta pocztą lub dostarczany poszczególnym placówkom medycznym.

Marcin Jaworek, prezes testDNA, przyznał, że pomysł wprowadzenia zestawów do aptek to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Spore zainteresowanie ze strony klientów prawdopodobnie wynika z dużej wygody odbioru zestawu oraz z tego, że można zachować dyskrecję. Dlatego też celem firmy jest podwojenie liczby współpracujących z nią aptek. Aktualną listę aptek Klienci mogą zobaczyć na stronie firmowej testDNA.

Prywatny test na ojcostwo to skuteczne rozwiązanie dla wszystkich niepewnych mężczyzn. Wynik testu jest pewny i jednoznaczny, ponieważ potwierdza ojcostwo z prawdopodobieństwem powyżej 99,9999% lub je wyklucza w 100%.

4 lutego 2013

Powrót


Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 (dla tel. stacjonarnych i kom.) lub 32 445 34 36 . Nasze linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do niedzieli (także w święta) w godzinach od 8:00 do 21:00
E-mailowo
Pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Data publikacji: 15/05/2015, Data aktualizacji: 14/09/2016