Badania po poronieniu Świdnica

Świdnica, ul. Kliczkowska 37

Prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty. Dostępne są szybkie terminy, nawet w dniu umówienia.

Dane kontaktowe:
kom.: +48 665 761 161

Umów się na badanie po poronieniu:
Sprawdź na Google Maps Umów badanie
Badania po poronieniu Świdnica
250 punktów pobrań
Możliwość konsultacji z genetykiem
Szybki termin wizyty
Badanie chorób genetycznych płoduBadanie płciBadania genetyczne rodzicówCenaAdresy placówek

Badanie chorób genetycznych płodu jako przyczyny poronienia

W 70% przypadków przyczyną poronienia jest choroba genetyczna dziecka. Nowoczesna diagnostyka pozwala na sprawdzenie, czy to właśnie choroba genetyczna dziecka nie przyczyniła się do poronienia.

Badanie płodu po poronie­niu pozwala na: określenie płci dziecka po poronieniu (co potrzebne jest do zarejestorowania dziecka w USC, otrzymania zasiłku 4000 zł i 56 dni urlopu macierzyńskiego), stwierdze­nie czy wady genetyczne występujące u płodu były powo­dem utraty ciąży, określenie szans utrzy­ma­nia następ­nej ciąży, określenie prawidłowego kierunku diagnostyki.

W ramach badania oferujemy:

 • badanie prawidłowości chromosomów (wszystkie 23 pary lub 8 najważniejszych)
 • analizę porównawczą materiału z wymazem z policzka matki, aby mieć pewność, że materiał pochodzi od dziecka
 • analizę płci (wynik zostaje przedstawiony rodzicom na życzenie)
 • telefoniczną konsultację wyniku z lekarzem genetykiem
 • bezpłatny odbiór próbek przez kuriera z dowolnego miejsca w Polsce (domu lub szpitala)
 • wsparcie konsultantów na każdym etapie badania

Dowiedz się więcej: Badanie chorób genetycznych płodu jako przyczyny poronienia

Określenie płci materiału z poronienia

Badanie chromosomów X i Y pozwala określić płeć materiału z poronienia nawet od 6 tygodnia ciąży. Dzięki temu rodzice mogą skorzystać z praw po poronieniu, jak:

 • rejestracja dziecka w Urzędzie Stanu Cywilnego
 • skrócony urlop macierzyński (56 dni)
 • zasiłek pogrzebowy (4 000 zł)
 • zwrot z ubezpieczenia

Zobacz więcej: Badanie płci po poronieniu

Badanie genetyczne rodziców po poronieniu

Badania genetyczne rodziców po poronieniu stanowią ważny element diagnostyki, który ma na celu zidentyfikowanie przyczyny poronienia. Dzięki nim lekarz może oszacować szanse na kolejną ciążę oraz wprowadzić odpowiednio ukierunkowane leczenie, które zwiększy szanse na jej donoszenie.

Kliknij i dowiedz się więcej:

Badanie kariotypu to  podstawowe badanie genetyczne, wykonywane m.in u pacjentek po poronieniach oraz par bezskutecznie starających się o dziecko. W tych sytuacjach warto poszerzyć je o badanie mutacji w genach, które często utrudniają poczęcie dziecka (m.in V Leiden, mutacja genu protrombiny czy MTHFR). Rozszerzone badanie daje znacznie więcej odpowiedzi i pozwala lekarzowi na lepszą ocenę stanu zdrowia pacjentów, a co za tym idzie zaplanowanie skutecznego leczenia. Badanie podstawowe i rozszerzone mogą Państwo wykonać w blisko 200 naszych przychodniach w całej Polsce

Przyczyną poronienia mogą być także konkretne mutacje: czynnik V Leiden, mutacja genu protrombiny, mutacja genu MTHFR C677T. U kobiet, u których występują mogą mieć znaczący wpływ na prawidłowy przebieg ciąży, m.in. powodować poronienia samoistne i poronienia nawykowe, zaś u potomstwa mogą być przyczyną wad cewy nerwowej. Wczesne rozpoznanie obecności tych mutacji pozwala Ci rozpocząć właściwe leczenie, które zwiększy Twoje szanse na prawidłowy przebieg kolejnej ciąży.

Badania po poronieniu w Świdnicy – cena

Cena badań po poronieniu zależy od rodzaju wykonywanego badania. Poniżej prezentujemy najczęściej wykonywane badania w naszym laboratorium.

Materiał z poronienia
Określenie płci materiału z poronienia 397 zł
Badanie chorób genetycznych płodu po poronieniu metodą MLPA (badanie wszystkich 46 chromosomów + określenie płci materiału z poronienia – raport dotyczący płci dostępny na życzenie Zleceniodawcy + konsultacja wyniku z lekarzem genetykiem) 1187 zł
Badanie chorób genetycznych płodu po poronieniu metodą QF-PCR (badanie 8 par chromosomów: X,Y,13,15,16,18,21,22 + określenie płci materiału z poronienia – raport dotyczący płci dostępny na życzenie Zleceniodawcy + konsultacja wyniku z lekarzem genetykiem) 837 zł
Badania rodziców
Pakiet badań po poronieniu (Trombofilia wrodzona + Celiakia) 677 zł
Trombofilia wrodzona 437 zł
Kariotyp 467 zł
PROMOCJA! Kariotyp u dwóch osób + konsultacja z genetykiem 997 zł
 Immunofenotyp 450 zł
Celiakia 347 zł
Pakiet NIEPŁODNOŚĆ męska – AZF + CFTR (Fdel 508, dele 2,3), ANXA5 580 zł
Badanie KIR 459 zł
Badanie HLA-C 379 zł
Jeżeli chcesz poznać szczegóły lub pakiety – skontaktuj się z naszymi konsultantami – odpowiedzą na wszystkie pytania i zaproponują najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Telefonicznie
Pod numerem: 665 761 161

Nasze linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do piątku (7:00-19:00) i w weekendy i święta (9:00-17:00)

E-mailowo
Pod adresem e-mail: biuro@testdna.pl.

Badania po poronieniach w Katowicach – gdzie wykonam?

Jesteś po poronieniu i mieszkasz na terenie Śląska? Szukasz placówki, w której kompleksowo wykonasz badania genetyczne, które pozwolą Ci poznać przyczynę straty i co ważne jak najlepiej przygotować się do kolejnej ciąży?

Sprawdź, gdzie jeszcze w pobliżu możesz wykonać badania.

Dlaczego warto wykonać badania po poronieniu w testDNA?

Blisko Ciebie w przychodni lub w domu

Próbki możesz pobrać w jednej z ponad 250 placówek w Polsce lub dla wielu badań samodzielnie w domu. Przyślemy bezpłatnie kuriera, który dostarczy materiał do laboratorium.

Szybkie terminy badań nawet w dniu umówienia

Pobranie próbki do badań po poronieniu możesz umówić 7 dni w tygodniu, aby jeszcze szybciej otrzymać wynik. Wynik możesz pobrać wygodnie online.

Konsultacja wyniku z lekarzem genetykiem

Wyniki większości badań genetycznych po poronieniu możesz skonsultować z lekarzem genetykiem (w przypadku wielu badań konsultacja jest w cenie badania). Lekarz wyjaśni Ci co dany wynik oznacza i zaleci dalsze postępowanie.

Kup teraz zapłać później, nawet do 54 dni

W TestDNA za badania po poronieniu możesz zapłacić w ratach oraz skorzystać z płatności bezpłatnie odroczonych do 54 dni – P24NOW.

Pozytywne opinie (4,96/5,00)

Nasze Pacjentki bardzo dobrze oceniają badania po poronieniu w testDNA. Szczególnie doceniają dostępność konsultantów i ich empatię oraz szybki wynik i spokój, jaki im przyniósł. 

Jak przebiega badanie?

PIĘĆ PROSTYCH KROKÓW

Umów badanie

Wybierz z formularza dogodny dla Ciebie termin badania oraz lokalizację placówki. Badania możesz także zamówić przez sklep – skontaktujemy się z Tobą, żeby ustalić szczegóły.

Wykonaj badania

Udaj się na wizytę w placówce lub samodzielnie przygotuj próbkę do badania – zgodnie z instrukcją naszych konsultantów. Jeżeli wykonujesz badanie w domu – zamów bezpłatnego kuriera, który dostarczy do nas próbki.

Analiza

Przesłane próbki poddawane są szczegółowej analizie w naszym laboratorium.

Odbierz wynik

Wynik dostępny jest wygodnie online w bezpiecznym Panelu Pacjenta, dzięki czemu uzyskasz do niego dostęp natychmiast po publikacji. 

Umów się na konsultację z lekarzem genetykiem

Wynik badania warto skonsultować z lekarzem genetykiem, który powie co on dla Ciebie oznacza oraz wskaże dalsze kroki zbliżające do odpowiedzi na pytanie “dlaczego poroniłam?”.

Sprawdź pełną ofertę badań po poronieniu w testDNA

Badania po poronieniu
Zamów badanie online

Możesz zamówić badanie przez znasz sklep internetowy. Niektóre badania dostępne są w zestawach do samodzielnego pobrania, dzięki czemu możesz wykonać je samodzielnie w domu. Bezpłatnie dostarczymy zestaw kurierem lub do paczkomatu. W przypadku pozostałych badań – skontaktujemy się z Tobą, aby umówić wizytę w punkcie pobrań.Dlaczego warto wykonać badanie w domu:
 • Niższa cena – przy samodzielnym pobraniu próbki oszczędzasz 50 zł kosztu pobrania materiału w punkcie pobrań.
 • Komfort – badanie możesz wykonać w komfortowych dla siebie warunkach w dowolnym czasie. 
 • Brak konieczności dojazdu – nie musisz zmieniać harmonogramu swojego dnia oraz fatygować się na pobranie do placówki.
 • Bezpłatna dostawa i odbiór próbki – zestaw bezpłatnie dostarczymy pod wskazany adres lub do paczkomatu, a następnie bezpłatnie odbierzemy pobraną próbkę.
 • Ubezpieczenie próbki – jeśli na pobranej próbce będzie zbyt mało DNA wówczas bezpłatnie dostarczymy Ci zestaw do ponownego pobrania.

Co umożliwia wykonanie badań genetycznych po poronieniu?

 • Dzięki wykonaniu badaniu płci po poronieniu rodzice po stracie na wczesnym etapie ciąży mogą skorzystać ze świadczeń, które im przysługują:
  • Rejestracji dziecka w Urzędzie Stanu Cywilnego
  • Skorzystanie ze skróconego urlopu macierzyńskiego – 56 dni kalendarzowych
  • Odbioru  zasiłku pogrzebowego – 4000 zł
  • Odszkodowania z dodatkowej polisy ubezpieczeniowej.
 • Wyniki badań genetycznych płodu po poronieniu mogą dać informację, czy u dziecka wystąpiła wada genetyczna np. zespół zespół Downa, zespół Edwardsa, która mogła przyczynić się do poronienia.
 • Wyniki badań rodziców pozwalają sprawdzić mutacje w swoich genach, które mogły przyczynić się do utraty ciąży.
 • Dzięki uzyskanym informacjom będziesz mogła lepiej się przygotować do kolejnej ciąży.
 • Masz możliwość omówienia wyników z lekarzami genetykami, którzy udzielają porad m.in. w diagnozowaniu przyczyn poronienia oraz leczeniu niepowodzeń ciąży.

Często zadawane pytania

Jak dostarczyć próbki do badań genetycznych po poronieniu?

W przypadku badań na materiale poronnym lub próbek, które możesz samodzielnie pobrać w domu, wystarczy zamówić bezpłatnie kuriera. Wszystkie informacje i instrukcje otrzymasz na maila po zamówieniu badania telefonicznie lub przez sklep.

W przypadku badań, które wymagają pobrania krwi należy umówić się na pobranie w dowolnym z naszych punktów pobrać lub skorzystać z usługi pielęgniarki mobilnej.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń: 665 761 161 lub zapytaj naszego konsultanta na czacie.

Jaką próbkę przygotować do badania płci lub wad genetycznych płodu?

Najlepszym materiałem do badania genetycznego po poronieniu jest:

 • kosmówka/kosmki kosmówki,
 • fragment pępowiny,
 • przypępowinowe fragmenty łożyska. Do badania przyjmujemy próbki zabezpieczone w soli fizjologicznej lub bloczku parafinowym (który można wypożyczyć ze szpitala po zakończonym badaniu histopatologicznym.

Ważne! Próbki nie należy umieszczać w formalinie, ponieważ degraduje ona DNA, co uniemożliwia realizację badania.

Co z próbkami materiału poronnego po badaniu?

Na życzenie rodziców możemy próbki odesłać lub zutylizować.

Jak długo będę czekać na wyniki badań genetycznych po poronieinu?

Czas oczekiwania na wynik zależy od rodzaju badania, ale czas oczekiwania zaczyna się od 4 dni roboczych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń: 665 761 161 lub zapytaj naszego konsultanta na czacie.

Mam inne pytanie - kiedy się mogę skontaktować?

Nasi konsultanci są dla Was dostępni pod numerem telefonu: 665 761 161 skorzystaj z czatu.

Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 19:00
W weekendy i święta od 9:00 do 17:00

Możesz też wysłać wiadomość e-mail na: biuro@testdna.pl

Nasze certyfikaty

1. Wybierz badanie genetyczne rozwiń

Materiał z poronienia rozwiń

  Określenie płci materiału z poronienia
397 zł
  Badanie chorób genetycznych płodu po poronieniu metodą MLPA (aberracje liczbowe wszystkich chromosomów)
1187 zł
   Badanie chorób genetycznych płodu po poronieniu metodą (aberracje liczbowe wybranych chromosomów)
837 zł

Badania rodziców rozwiń

  Pakiet badań po poronieniu (Trombofilia wrodzona + Celiakia)
677 zł
  Trombofilia wrodzona
437 zł
  Kariotyp
467 zł
  Kariotyp u dwóch osób + konsultacja z genetykiem
1077 zł
  Immunofenotyp
450 zł
  Celiakia
347 zł
  Pakiet NIEPŁODNOŚĆ męska - AZF + CFTR (Fdel 508, dele 2,3), ANXA5
580 zł
  Badanie KIR
459 zł
  Badanie HLA-C
379 zł
1. Wybierz przychodnię lub wizytę domową rozwiń
Poprzedni krok rozwiń
2. Wybierz lokalizację rozwiń
Podaj adres, w którym chciałabyś umówić wizytę domową

Miasto:

Kod pocztowy:

Ulica:

Numer domu:

Numer mieszkania: (pole nieobowiązkowe)

Adres:
Ciechanów, Ul Spółdzielcza 2
Radom, ul. 1905 roku 20
Warszawa, ul. Cybernetyki 7
Siedlce, ul. Floriańska 57
Garwolin, ul. Jana Pawła II 17
Grójec, ul. Kopernika 8a
Kozienice, ul. Lubelska 40
Płońsk, ul. Grunwaldzka 11A
Warszawa, ul. Krzywe Koło 8/10
Warszawa, ul. Sienna 86
Warszawa Kabaty, ul. Ksawerego Bronikowskiego 55
Warszawa, Wrocławska 21a/7
Radom, ul. Andrzeja Struga 19/21
Ożarów Mazowiecki, ul. Romana Dmowskiego 39
Pruszków, ul. Kubusia Puchatka 11
Piaseczno, ul. Puławska 34
Warszawa, ul. Kobielska 23
Babice Nowe, ul. Ogrodnicza 6
Konstancin Jeziorna, ul. Bielawska 3
Warszawa, ul. Rozłogi 18
Piaseczno, Aleja Kalin 55/7
Grodzisk Mazowiecki, ul. T. Bairda 56/7
Warszawa, ul. Sarmacka 17/119
Warszawa, ul. Pańska 96/203
Mińsk Mazowiecki, ul. I. Daszyńskiego 4
Hipolitów, ul. Warszawska 63
Płock, ul Rajmunda Rembielińskiego 10a
Sulejówek, ul. 11 Listopada 87
Legionowo, ul. Sowińskiego 4
Płońsk, ul. Młodzieżowa 31/N
Warszawa, ul. Stryjeńskich 6
Adres:
Katowice, ul. Bocheńskiego 38A
Chorzów, Ul. St. Batorego 19
Cieszyn, u. Frysztacka 20
Gliwice, ul. Szafirowa 18
Rybnik, ul. Parkowa 4a
Ustroń, ul. Stawowa 2A
Bielsko Biała, ul. Pszenna 11
Racibórz, Ul. Kolejowa 19A
Lubliniec, Ul. Mickiewicza 14
Mikołów, Os. 30-lecia 8
Czechowice-Dziedzice, ul. Sienkiewicza 8
Pszczyna, ul. Dobrawy 7
Będzin, ul. Małobądzka 141
Tychy, ul. Łabędzia 67/18, Polska
Szczekociny, ul. Jana Pawła II 6
Częstochowa, ul. Brzeźnicka 59
Częstochowa, Wieluńska 28
Częstochowa, Aleja Wolności 14
Strumień, ul. Wspólna 2
Żywiec, ul. Dworcowa 22
Racibórz, ul. Sienkiewicza 3A
Gliwice, Al. Korfantego 21/1
Kłobuck, ul. Staszica 28
Częstochowa, ul. Kordeckiego 56
Adres:
Poznań, ul. Słowackiego 28
Nowy Tomyśl, ul. Zbąszyńska 9
Piła, ul. Matwiejewa 6
Koło, ul. Bolesława Prusa 5
Kępno, ul. Mickiewicza 12
Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 28
Jarocin, ul. Hallera 9
Krotoszyn, ul. Wojciechowskiego 3
Turek, ul. Dąbrowskiego 7
Września, ul. Piastów 16
Leszno, ul. Racławicka 1a
Koło, ul. PCK 8
Ostrów Wielkopolski, ul. Brzozowa 7
Poznań, ul. Braniewska 20
Poznań, ul. Kaspra Drużbickiego 7
Kalisz ul. Wyszyńskiego 36
Godziesze Wielkie, ul. Kaliska 2
Stęszew, ul. Łukasiewicza 1
Gniezno, ul. Wolności 4a
Konin, ul. Wiechowicza 4
Krotoszyn, ul. Grudzielskiego 25A
Słupca, ul. Franciszka Ratajczaka 3a/1
Adres:
Brodnica, ul.Kopernika 8
Bydgoszcz, ul. Karłowicza 3-5
Grudziądz, ul. Klasztorna 9/11
Włocławek, ul. Zduńska 2
Golub-Dobrzyń, ul. Szosa Rypińska 4a
Lipno, ul. Kościuszki 21
Wielgie, ul. Starowiejska 10
Bydgoszcz, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Toruń, ul. Watzenrodego 15A
Inowrocław, ul. Narutowicza 24
Adres:
Bukowina Tatrzańska, ul. Długa 145
Nowy Sącz, ul. Kochanowskiego 2
Nowy Targ, ul. Wojska Polskiego 14
Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 56
Tarnów, ul. Niepodległości 3a
Krynica Zdrój, ul. Reymonta 21
Kraków, ul. Mehoffera 6
Krzeszowice, ul. Stolarska 1
Zakopane, ul. Orkana 6d
Tarnów, ul. Goldhammera 10
Wieliczka, ul. Wincentego Pola 4a
Wadowice, osiedle Kopernika 10B
Myślenice, ul. Osiedle Tysiąclecia 1
Miechów, ul. Słowackiego 13
Kraków, ul. Zacisze 6
Trzebinia, ul. Kopernika 25
Bukowina Tatrzańska, ul. Kościuszki 11
Kraków, ul. Zachodnia 5/12 A
Adres:
Chełm, ul.Lipowa 27
Lublin, ul. Przyjaźni 13
Zamość, ul. Jasna 14
Hrubieszów, Ul. Leśmiana 28
Kraśnik, Ul. Zygmunta Krasińskiego 16/6
Parczew, ul. 11 listopada 48
Puławy, ul. Centralna 15
Lubartów, ul.Mickiewicza 3-5
Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 18
Lublin, ul. Okopowa 3
Biała Podlaska, ul. Gabriela Narutowicza 35
Zamość, ul. Bolesława Prusa 2
Adres:
Chojnice, Ul. Mickiewicza 3
Gdynia, ul. Adm.J.Unruga 84
Gdańsk, ul. Subisława 24
Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej 36
Czarne, Plac Wolności 10
Kwidzyn, ul. 11 Listopada 20/1
Malbork, ul.Dworcowa 14
Starogard Gdański, ul. Skarszewska 10A
Człuchów, Os. Wazów 8
Kartuzy, ul. Sambora 21A
Bytów, ul. Lęborska 11
Gdynia, ul. Warszawska 34/36
Gdańsk, ul. Kombatantów 4/22
Chojnice, ul. Młodzieżowa 35
Gdańsk, ul. Na Zaspę 3
Gdańsk, ul. Opolska 5
Adres:
Jelenia Góra, ul. Ogińskiego 1B
Wałbrzych, ul. Armii Krajowej 22-23
Kobierzyce, Ul. Witosa 5
Ślęza, ul. Przystankowa 2
Wrocław, ul. Trwała 7
Świdnica, ul. Kliczkowska 37
Złotoryja, ul. Rynek 5/2
Jawor, ul. Piłsudskiego 10
Kamienna Góra, ul. Władysława Broniewskiego 26A
Wrocław, ul. Skarbowców 121-123
Legnica, ul. Biegunowa 2
Ząbkowice Śląskie, ul.Waryńskiego 18
Wałbrzych, ul. Wysockiego 24-24 A
Kłodzko, ul. Armii Krajowej 29a
Kłodzko, ul. Spółdzielcza 4
Kłodzko, ul. Rodzinna 101
Wrocław, ul. Gagarina 110
Adres:
Kielce, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a
Starachowice, ul. Jana Pawła II 1
Końskie, ul. Południowa 1
Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich 33
Kielce, ul. Podklasztorna 120/2
Sędziszów, ul. Dworcowa 23
Sandomierz, ul. Mickiewicza 23
Adres:
Kędzierzyn Koźle, ul. Czerwińskiego 3
Kluczbork, ul. Grunwaldzka 20
Opole, ul. Kościuszki 2
Opole, ul. Katowicka 55
Nysa, ul. Marcinkowskiego 2-4
Głubczyce, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Brzeg, ul. Herberta 1
Adres:
Kutno, ul. Sienkiewicza 16
Łódź, ul. Kniaziewicza 20a
Piotrków Trybunalski, ul. Polna 13/13A
Radomsko, ul. Mickiewicza 29
Skierniewice, ul. Sobieskiego 29
Tomaszów Mazowiecki, ul. Barlickiego 15
Wieluń, ul J.Żubr 30
Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście 10
Zgierz, ul. Dąbrowskiego 19
Tomaszów Mazowiecki, ul. Strzelecka 12
Pabianice,
Adres:
Rzeszów, ul.Architektów 11
Stalowa Wola, ul. Okulickiego 36
Sanok, ul. Przemyska 24
Krosno, ul. 1000 lecia 13
Lubaczów, ul. Kościuszki 141/7
Rzeszów, ul.Dąbrowskiego 31
Sanok ul. Witkiewicza 5
Gorzyce, ul. Piłsudskiego 17
Leżajsk, ul. Opalińskiego 24
Adres:
Szczytno, ul. Chrobrego 10
Ostróda, ul. Jana Sobieskiego 3C
Mława, ul. Anny Dobrskiej 1
Pisz, ul. Sienkiewicza 4
Ełk ul. Nadjeziorna 23/A2
Olecko, 11 listopada 23
Lidzbark Warmiński, ul. 11 Listopada
Markusy 66
Toruń, ul. S. Srebrnego 1
Olsztyn, ul. Floriana Piotrowskiego 16i
Biskupiec, ul. Armii Krajowej 1A
Ełk, ul. Toruńska 10
Giżycko, Żeglarska 6/7u
Adres:
Suwałki, ul. Młynarskiego 9
Augustów, ul. Chreptowicza 1
Bielsk Podlaski, ul. 3 Maja 15
Mońki, Al. Wojska Polskiego 42
Grajewo, ul. Kolejowa 8
Białystok, Sobieskiego 13 m 8
Białystok, ul. Parkowa 14/84
Adres:
Szczecin, al. Wyzwolenia 7
Wałcz, ul. Piastowska 3
Koszalin, ul. Traugutta 31/3
Gryfice, ul Ks.Stanisława Ruta 9
Myślibórz, ul. Kościelna 15
Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28
Goleniów, ul. Partyzantów 11
Koszalin, ul. Niepodległości 44-48
Świnoujście, ul. Grunwaldzka 21
Szczecinek, ul. Spółdzielcza 8
Adres:
Zielona Góra, ul. Wyszyńskiego 99
Wschowa, ul. Zygmunta Starego 4
Gorzów Wielkopolski, ul. Łużycka 7
Żary, ul. Strzelców 10
Strzelce Krajeńskie, Al. Wolności 9 K
Biała Podlaska, ul. Gabriela Narutowicza 35
Zielona Góra, ul. Jedności 59
Zielona Góra, ul. Chrobrego 20a
Sulechów, ul. Krańcowa 2a
Babimost, Gagarina 18
Nowa Sól, ul. Kościuszki 1d
Gorzów Wielkopolski, ul. 30 Stycznia 15/9
Zielona Góra, ul. Świętej Kingi 6
Sulechów, al. Niepodległości 15
Żary, ul. Moniuszki 2
Następny krok rozwiń
3. Wybierz termin rozwiń

Wybierz datę

Wybierz preferowane godziny

Następny krok rozwiń
4. Podaj dane rozwiń

Administratorem danych podanych w formularzu jest TESTDNA sp. z o.o. z siedzibą: ul. Feliksa Bocheńskiego 38a, 40-859 Katowice, o numerze REGON: 243413225, NIP: 634-282-27-48, KRS: 0001091570, e-mail: biuro@testDNA.pl , tel.: 665 761 161. Pokaż całość >> Przekazane nam dane będą wykorzystane w celu: 1) umówienia wizyty w placówce testDNA Laboratorium lub u któregoś z partnerów współpracujących (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119) – w dalszej części RODO); 2) dochodzenia i obrony przed ewentualnymi roszczeniami (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO); 3) odpowiedzi na zadane nam pytania i weryfikacji tożsamości osoby (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) RODO;Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże może stanowić warunek udzielenia odpowiedzi na zadane pytania lub realizację usługi. Dane te mogą zostać przekazane podmiotom współpracującym w celu realizacji zleconej nam usługi. Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj https://www.testdna.pl/polityka-prywatnosci/

Następny krok rozwiń

Skontaktuj się z nami

Zapewniamy opiekę konsultantów medycznych 6 dni w tygodniu.

Back to Top