Badanie na trwałą nietolerancję glutenu (celiakię) Biała Podlaska

celiakia Biała Podlaska, testy na celiakię Biała Podlaska, badania na celiakię Biała Podlaska, badanie DNA na celiakię Biała Podlaska, badanie dna celiakia Biała Podlaska, badanie celiakia Biała Podlaska, badania celiakia Biała Podlaska, celiakia badanie Biała Podlaska, testy DNA na celiakię Biała Podlaska, testy genetyczne celiakia Biała Podlaska, test celiakia Biała Podlaska, celiakia test Biała Podlaska, test dna na celiakię Biała PodlaskaUchroń siebie i bliskich przed groźnymi skutkami nietolerancji glutenu

Pewny test na celiakię (trwałą nietolerancję glutenu mogą Państwo wykonać na miejscu w naszej przychodni w Białej Podlaskiej. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na badanie w dogodnym dla Państwa terminie. Badanie na celiakię często może odbyć się nawet w tym samym dniu roboczym. Nie trzeba być do niego na czczo.
.

Test genetyczny na celiakię może też być przeprowadzony u osób, które przebywają na diecie bezglutenowej. Jego wynik jest zawsze pewny i jednoznaczny. Dodatkowo wraz z wynikiem otrzymasz zalecenia lekarskie oraz zalecenia dietetyka klinicznego.

Najbardziej dokładne badanie na celiakię

celiakia Biała Podlaska, testy na celiakię Biała Podlaska, badania na celiakię Biała Podlaska, badanie DNA na celiakię Biała Podlaska, badanie dna celiakia Biała Podlaska, badanie celiakia Biała Podlaska, badania celiakia Biała Podlaska, celiakia badanie Biała Podlaska, testy DNA na celiakię Biała Podlaska, testy genetyczne celiakia Biała Podlaska, test celiakia Biała Podlaska, celiakia test Biała Podlaska, test dna na celiakię Biała Podlaska

Odczynniki stosowane do wykonania naszego testu na celiakię posiadają certyfikat IVD. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że mogą być stosowane w diagnostyce medycznej. Nie wszystkie testy na na rynku posiadają ten certyfikat ponieważ kontrola jakości jest kosztowna. Daje jednak pacjentowi bezpieczeństwo i pewność wyniku dlatego my szczególnie o nią dbamy.

Wybierając badanie na celiakię warto sprawdzić jego zakres. Aby mieć 100% pewność badanie powinno obejmować haplotypy DQ2.2 (DQA1*05, DQB1*02), HLA DQ2.5 (DQA1*02, DQB1*02), HLA DQ8 (DQA1*03, DQB1*03). Oprócz najszerszego zakresu badania na celiakię otrzymasz od nas również zalecenia lekarza oraz dietetyka klinicznego. Przeczytaj więcej na temat pewności wyników badania na celiakię ….

Gdzie możesz zrobić badanie na celiakię (badanie na trwałą nietolerancję glutenu)

Adres

Badanie na celiakię – Biała Podlaska

ul. Królowej Jadwigi 2

21-500 Biała Podlaska

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

(83) 410 20 36 kom: 665 761 161
Punkt pobrań obsługuje miejscowości:
iała Podlaska, Małaszewicze, Zalesie, Łomazy, Międzyrzec Podlaski, Leśna Podlaska.

.

Zrób badanie samodzielnie w domu

celiakia Biała Podlaska, testy na celiakię Biała Podlaska, badania na celiakię Biała Podlaska, badanie DNA na celiakię Biała Podlaska, badanie dna celiakia Biała Podlaska, badanie celiakia Biała Podlaska, badania celiakia Biała Podlaska, celiakia badanie Biała Podlaska, testy DNA na celiakię Biała Podlaska, testy genetyczne celiakia Biała Podlaska, test celiakia Biała Podlaska, celiakia test Biała Podlaska, test dna na celiakię Biała Podlaska.

Do badania na celiakię pobierana jest próbka wymazu z wewnętrznej strony policzka. Taką próbkę możesz pobrać samodzielnie w domu przy pomocy specjalnego zestawu. Samodzielne pobranie próbek jest bardzo łatwe i zajmuje dosłownie kilkanaście sekund.

.

Pobrane próbki odbierzemy od Ciebie kurierem za darmo. Jeśli obawiasz się, że złe pobranie próbki zafałszuje wynik możesz być spokojny – nie ma takiej możliwości. Na każdą próbkę dajemy też gwarancję – gdyby okazało się, że została ona nieprawidłowo pobrana po prostu prześlemy Ci kolejny zestaw i następną zbadamy za darmo.

.

.

.

 

.

Trwała nietolerancja gluteny (celiakia) – kiedy możesz zachorować?

celiakia Biała Podlaska, testy na celiakię Biała Podlaska, badania na celiakię Biała Podlaska, badanie DNA na celiakię Biała Podlaska, badanie dna celiakia Biała Podlaska, badanie celiakia Biała Podlaska, badania celiakia Biała Podlaska, celiakia badanie Biała Podlaska, testy DNA na celiakię Biała Podlaska, testy genetyczne celiakia Biała Podlaska, test celiakia Biała Podlaska, celiakia test Biała Podlaska, test dna na celiakię Biała Podlaska

Dlaczego tak ważne jest wczesne stwierdzenie nietolerancji glutenu (celiakii)? celiakia Biała Podlaska, testy na celiakię Biała Podlaska, badania na celiakię Biała Podlaska, badanie DNA na celiakię Biała Podlaska, badanie dna celiakia Biała Podlaska, badanie celiakia Biała Podlaska, badania celiakia Biała Podlaska, celiakia badanie Biała Podlaska, testy DNA na celiakię Biała Podlaska, testy genetyczne celiakia Biała Podlaska, test celiakia Biała Podlaska, celiakia test Biała Podlaska, test dna na celiakię Biała Podlaska

Szybkie wykonanie badania pozwala Ci na podjęcie odpowiedniego leczenia i tym samym wyeliminowanie objawów (nietolerancja glutenu objawy skórne  to np. wysypki, podrażnienia, wypryski, swędzenie czy krostki), które już występują u Ciebie czy bliskich i uniknięcie groźnych powikłań takich jak chociażby łuszczyca, łysienie plackowate czy rak. Wiele osób z celiakią, które nie zdawały sobie sprawy z tego, że są na nią chore po przejściu na dietę bezglutenową odczuło bardzo wyraźną poprawę swojego stanu zdrowia.
<
Celiakia to podstępna choroba i często bardzo długo nie daje żadnych symptomów lub zdarza się, że pacjent ma objawy celiakii ale nie kojarzy ich celiakią. Może to być np. złe samopoczucie, bóle brzucha pojawiające się od czasu do czasu, biegunki czy zaparcia. U dzieci bardzo często mamy do czynienia z niskim wzrostem i słabym przybieraniem na wadze, apatią i zmęczeniem. Brak objawów nie oznacza, że jesteśmy bezpieczni. Celiakia powoduje powolne wyniszczenie organizmu. Prowadzi do stopniowego zaniku kosmków jelitowych przez co chory nie przyswaja witamin i składników odżywczych. Latami nieleczona trwała nietolerancja glutenu prowadzi do rozwoju raka.
.

 


Bezpłatna rozmowa i czat – w trosce o rzetelną informacje o badaniach

Pon-pt: 7:00 – 22:00
Weekendy i święta: 9:00 – 21:00

 

   Rozwiązujemy wątpliwości!

img
img

.

 

 

Data publikacji: 07/04/2016, Data aktualizacji: 24/10/2019