pewnosc_gwarancja_dyskrecja

Jak zrobić badanie DNA w sobotę lub niedzielę?

Testy na ojcostwo dostępne także w weekend

Wiemy, jak wielu naszych pacjentów może wykonać badanie DNA tylko w sobotę lub niedzielę. Dlatego to Państwu umożliwiamy. Wybrane placówki testDNA są czynne w weekendy, a oprócz tego dajemy kilka innych możliwości, które pozwalają na wygodne przeprowadzenie testu na ojcostwo również właśnie w soboty i niedziele.

.

Po pierwsze dostawa zestawu do badania DNA na sobotę

kup-zestaw-pobierz-w-domuZamawiając zestaw do samodzielnego pobrania próbek w piątek mogą Państwo zaznaczyć konsultantowi, że chcą go otrzymać na sobotę lub też zamawiając go przez stronę internetową zaznaczyć „dostawa na sobotę”. Wysyłka zestawu z gwarantowaną dostawą w sobotę jest bezpłatna. Dzięki temu mogą Państwo wygodnie i szybko pobrać próbki do testu na ojcostwo w weekend, a w poniedziałek odesłać je do laboratorium pocztą (w zestawie jest opłacona koperta zwrotna) lub zadzwonić do nas po odbiór próbek kurierem (również bezpłatny).

.
.

Po drugie zestawy dostępne w całodobowych aptekach

najblizsza-apteka-w-ktorej-dostepnySieć aptek czynnych również w weekendy (część całodobowo) pozwala Państwu na zakup domowego zestawu pobraniowego wtedy, gdy mają Państwo taką możliwość. Koszt zestawu w aptece to 45 zł. Cena ta jednak jest wliczona w cenę badania (należy odjąć tę kwotę później przy regulowaniu opłaty za test DNA).
.

Po trzecie czynne linie telefoniczne codziennie – również w weekendy i święta – do 21.00

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi pacjenci często mają czas na rozmowę dopiero w godzinach wieczornych lub właśnie  w weekend. Dlatego też nasze linie telefoniczne są czynne codziennie – również w weekendy i święta aż do godziny 21.00. Mogą Państwo śmiało się z nami kontaktować, aby zasięgnąć porady czy zamówić zestaw pobraniowy, albo umówić się na wizytę w lokalnym oddziale.

 


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: pon.-czw. 7:00-22:00, pt, 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz

 

Data publikacji: 10/07/2015, Data aktualizacji: 25/08/2016