fbpx

Materiały dla mediów

Materiały dla mediów do pobrania

W tym dziale znajdą Państwo różnorodne materiały przeznaczone do wykorzystania przez dziennikarzy: logo, infografiki, poradniki i filmy. Zapraszamy też do kontaktu pod numerem telefonu 570 070 054 oraz do kontaktu na adres e-mail marketing@testdna.pl.

Spis treści:

  1. Logo testDNA
  2. Informacje o testDNA
  3. Infografiki
  4. Poradniki
  5. Filmy

Logo testDNA

Format PNG (620 ×311 pixeli) OTWÓRZ

testdna logo

Informacje o testDNA

TESTDNA Sp. z o.o. Sp. k. to laboratorium badawcze akredytowane przez PCA, Nr AB 1618.

Należy do czołówki firm wykonujących badania genetyczne z zakresu diagnostyki medycznej oraz ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. Najwyższa jakość badań realizowanych w TESTDNA Sp. z o.o. Sp. k. została potwierdzona licznymi certyfikatami, przyznanymi m.in. przez Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP 52) oraz International Society for Forensic Genetics (ISFG).

Laboratorium regularnie bierze udział w międzynarodowych programach biegłości m. in. Collaborative Testing Services (CTS) oraz United Kingdom National External Quality Assessment Scheme for Molecular Genetics (UK NEQAS).

Zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem: eksperci ds. identyfikacji osobniczej i kryminalistyki oraz ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa, lekarze, diagności laboratoryjni i biotechnolodzy. Dzięki współpracy z cenionymi specjalistami laboratorium udostępnia pacjentom możliwość skorzystania z konsultacji z genetykami, dietetykami, psychologami oraz gastrologami.

Badania dostępne są w całej Polsce – laboratorium posiada ponad 200 punktów pobrań, a zestawy do pobrania próbek DNA znajdują się dodatkowo w ponad 150 aptekach. Pacjentci mogą też zamówić wizytę domową personelu medycznego w całej Polsce.

Laboratorium koordynuje też przeprowadzanie badań w zagranicznych laboratoriach. Dotyczy to przede wszystkim rzadkich chorób genetycznych, których diagnostyka w Polsce nie jest jeszcze możliwa.

Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już od 2003 roku. W tym czasie wykonała analizy dla ponad 250 000 pacjentów i zdobyła zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy.

Kontakt:

TESTDNA Sp. z o.o. Sp. k.

Infografiki


Poradniki

 

Poradniki o badaniach prenatalnych

Filmy

Więcej filmów na Youtube…


Więcej informacji:

Wszystkie artykuły
Back to Top
Umów