Materiały dla mediów

Materiały dla mediów do pobrania

W tym dziale znajdą Państwo różnorodne materiały przeznaczone do wykorzystania przez dziennikarzy: logo, infografiki, poradniki i filmy. Zapraszamy też do kontaktu pod numerem telefonu 570 070 054 oraz do kontaktu na adres e-mail marketing@testdna.pl.

Logo testDNA

Format PNG (620 ×311 pixeli) OTWÓRZ

testdna logo

Informacje o testDNA

TESTDNA Sp. z o.o. Sp. k. to laboratorium badawcze akredytowane przez PCA, Nr AB 1618.

Należy do czołówki firm wykonujących badania genetyczne z zakresu diagnostyki medycznej oraz ustalenia biologicznego ojcostwa i pokrewieństwa. Najwyższa jakość badań realizowanych w TESTDNA Sp. z o.o. Sp. k. została potwierdzona licznymi certyfikatami, przyznanymi m.in. przez Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP 52) oraz International Society for Forensic Genetics (ISFG).

Laboratorium regularnie bierze udział w międzynarodowych programach biegłości m. in. Collaborative Testing Services (CTS) oraz United Kingdom National External Quality Assessment Scheme for Molecular Genetics (UK NEQAS).

Zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem: eksperci ds. identyfikacji osobniczej i kryminalistyki oraz ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa, lekarze, diagności laboratoryjni i biotechnolodzy. Dzięki współpracy z cenionymi specjalistami laboratorium udostępnia pacjentom możliwość skorzystania z konsultacji z genetykami, dietetykami, psychologami oraz gastrologami.

Badania dostępne są w całej Polsce – laboratorium posiada ponad 200 punktów pobrań, a zestawy do pobrania próbek DNA znajdują się dodatkowo w ponad 150 aptekach. Pacjentci mogą też zamówić wizytę domową personelu medycznego w całej Polsce.

Laboratorium koordynuje też przeprowadzanie badań w zagranicznych laboratoriach. Dotyczy to przede wszystkim rzadkich chorób genetycznych, których diagnostyka w Polsce nie jest jeszcze możliwa.

Marka testDNA jest obecna na polskim rynku już od 2003 roku. W tym czasie wykonała analizy dla ponad 250 000 pacjentów i zdobyła zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy.

Kontakt:

TESTDNA Sp. z o.o. Sp. k.

Infografiki


Poradniki

 

Poradniki o badaniach prenatalnych

Filmy

YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player
YouTube player

Więcej filmów na Youtube…


Więcej informacji:

Wszystkie artykuły
Back to Top
Zadzwoń
Zadaj pytanie
Scan the code
Witaj 👋
Jak możemy Ci pomóc?