Pewne, dyskretne badanie DNA z nietypowych próbek

Test ojcostwa z włosów, szklanki, szczoteczki do zębów itp.

Przynieś próbki do przychodni

Jeżeli szczególny nacisk kładą Państwo na prostotę i dyskrecję pobrania próbki do Badań DNA, to w naszym laboratorium mają to Państwo zagwarantowane. Test ojcostwa można wykonać zarówno na podstawie wymazu z policzka jak i próbki nietypowej.  Badamy największą liczbę mikrośladów i to  w podstawowej cenie badania. Dodatkowo każda próbka jest ubezpieczona na wypadek np. zanieczyszczenia. Jako jedyni dajemy gwarancję na nasze badania!
testdna_infografika_750

Co może posłużyć za próbkę mikrośladową?

Próbką mikrośladową określamy każdą rzecz z której istnieje szansa wyizolować indywidualne dna osoby, którą chcemy poddać testom. Do badania mogą posłużyć takie próbki jak: włosy z cebulkami (włosy ucięte są bezużyteczne), plamy krwi, plamy spermy, szczoteczka do zębów, chusteczka do nosa z wydzieliną z nosa, woskowina pozostawiona na patyczku do czyszczenia uszu, maszynka do golenia, pasek z glukometru, niedopałek papierosa, guma do żucia, paznokcie, podpaska lub tampon, smoczek/gryzak, sztućce, butelka lub puszka, słomka, szklanka, kubek itp. Jeśli nie są Państwo pewni, czy dana próbka nadaje się do badania chętnie Państwu doradzimy. Rozmowa z naszymi konsultantami jest zawsze bezpłatna i niezobowiązująca. Jeżeli nie masz pomysłu co możesz poddać badaniom, zadzwoń do nas i przedstaw swoją sytuację. Pomożemy rozwiązać ten problem.Co może posłużyć za próbkę mikrośladową?

 

Zadbamy o twoją ddyskrecję

Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy dyskrecję. Po pierwsze mogą Państwo wykonać badanie anonimowo. Po drugie próbki mogą Państwo przynieść bezpośrednio do nas i na miejscu również odebrać wyniki badania DNA. Jeśli bardziej wygodna jest dla Państwa forma listowna, wówczas korespondencję przesyłamy w bardzo dyskretny sposób (bez nazwy i pieczątki laboratorium). Po trzecie z kolei Państwa dane są chronione zgodnie z prawem i nikomu ich nie udostępniamy ani też nie potwierdzamy, że dana osoba zleciła u nas wykonanie badania. To dlatego jesteśmy najczęściej wybieranym laboratorium przez osoby zaufania publicznego, celebrytów oraz wszystkich tych, którym szczególnie zależy na dyskrecji. Jak dbamy o Państwa dyskrecję?

badanie-ojcostwa-z-wlosow

Najdogodniejszy system płatności

Badanie w naszym laboratorium charakteryzuje się bardzo wygodną i elastyczną formą płatności. Możemy dostosować się do wszelkich wymagań naszych klientów. Wszystko po to, by maksymalnie ułatwić proces przeprowadzenia badania. Jako jedyni badamy próbki mikrośladowe w cenie standardowych wymazów. Koszt badania w naszym laboratorium to 1247 zł

 

sprawdz_probke_przed_oplaceniem_badania_01
zaplac_przy_odbiorze_wyniku2

 

Badanie krok po kroku

Aby zlecić nam wykonanie badania ojcostwa z nietypowej próbki wystarczy do nas zadzwonić lub zamówić zestaw pobraniowy przez internet. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące postępowania związanego z badaniem, zachęcamy do kontaktu.

internet_telefonicznie_750

Dodatkowe informacje:

Badanie mikrośladów, to skomplikowany i wymagający czasu proces. Naturalnie wzbudza on wiele dodatkowych pytań.
 

jak_prawidlowo_zabezpieczyc_probke_do_badania
jak_oplacic_badanie
formularz_badania_z_mikrosladu
nietypowe_przypadki_jakie_badalismy

 

Porozmawiaj z nami:

Badania DNA z mikrośladów często wymagają dodatkowej konsultacji, dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy Cię przez całą procedurę i pomożemy skutecznie zebrać próbki.

 

jm

Chętnie doradzimy:

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami:

Telefonicznie

Pod bezpłatnym numerem:

800 007 771
lub
32 445 34 36

E-mailowo

pod adresem e-mail: biuro@testdna.pl

Zapraszamy także do zadawania pytań na czacie

ms
Data publikacji: 11/09/2015, Data aktualizacji: 19/07/2017