chce_wykonac_test_w_moim_miesciechce_wykonac_test_samodzielnie_w_domu

 

.

Test na ojcostwo w placówce medycznej

Bez kolejek – pobranie próbek już w dniu umówienia wizyty

umow01

Na wizytę w jednym z oddziałów regionalnych (tutaj można sprawdzić, gdzie mają Państwo najbliżej…) nie muszą Państwo długo czekać – wystarczy do nas zadzwonić z 1-2 dniowym wyprzedzeniem i umówić dogodny dla Państwa termin.

.

.

umow02

W placówce medycznej osoba z personelu medycznego w sposób fachowy i profesjonalny pobierze od Państwa wymazy z policzka oraz zostaną wypełniony formularz zlecenia badania.

.

umow03

Na wynik badania oczekuje się 3-5 dni roboczych. Dokument w formie pisemnej można odebrać osobiście, możemy go także wysłać na adres wskazany w formularzu. Dodatkowo, po potwierdzeniu hasła bezpieczeństwa, informację o wyniku możemy przekazać telefonicznie lub e-mailowo.

.

Test na ojcostwo w domu

Prosto, szybko i bezboleśnie

.

Domowy test na ojcostwoZestawy wysyłane są w każdy dzień roboczy do godziny 14:00 (sprawdź formy i koszty dostawy…). Zestaw można także kupić „od ręki” w placówkach medycznych (lista placówek) i aptekach (lista aptek).

zobacz_jak_wyglada_zestaw_do_pobrania_probek_kup_zestaw

Zobacz jak wygląda zestaw do pobrania próbek

 

.

.

pobierz_probki

Próbki (wymazy z policzka lub inne) od ojca, dziecka i ewentualnie matki w dogodnym momencie. Wypełnij formularz (zobacz jak wygląda…)  i razem z pobranymi próbkami odeślij do laboratorium (w zestawie znajduje się opłacona koperta zwrotna). Próbki można także przynieść do placówki (znajdź adres najbliższej placówki…) lub zamówić kuriera na nasz koszt, który przyjedzie do Państwa po przesyłkę.

 

.

umow03

Na wynik badania ojcostwa oczekuje się 3-5 dni roboczych. Dokument w formie pisemnej można odebrać w placówce medycznej, możemy go także wysłać na adres, który wskażą Państwo w formularzu. Dodatkowo, po potwierdzeniu hasła bezpieczeństwa, informację o wyniku możemy przekazać telefonicznie lub e-mailowo.

.

Chętnie doradzimy

Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki typ testu będzie odpowiedni, chcą uzyskać więcej informacji na temat samego badania lub mają inne pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 (dla tel. stacjonarnych i kom.) lub 32 445 34 36 . Nasze linie telefoniczne są czynne od poniedziałku do niedzieli (także w święta) w godzinach od 8:00 do 21:00
E-mailowo
Pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).
Data publikacji: 16/07/2015, Data aktualizacji: 14/11/2016