Badania DNA na ustalenie ojcostwa – Gostyń

Badania DNA i testy na ojcostwo – Gostyń

zarezerwuj-termin-wizyty2

Dajemy gwarancję na nasze badania DNA

Zapraszamy Państwa do naszych przychodni w pobliżu Gostynia. Na miejscu mogą Państwo wykonać test ojcostwa lub kupić od ręki domowy zestaw testowy. Jako jedyni dajemy gwarancję na nasze badania. Dzięki temu zyskują Państwo całkowite bezpieczeństwo i pewność wyniku. Zapewniamy też pełną dyskrecję.

Najbliższe punkty pobrań: Wschowa

Punkty pobrań obsługują następujące miejscowości: Gostyń, Głogów,dowiedz_sie_co_kazdy_nasz_pacjent3 Rawicz, Kościan.

.

.

.

Zaufało nam ponad 20 000 klientów, sądy i prokuratura…

referencje-z-sąduTesty na ojcostwo do celów prywatnych i sądowych wykonujemy od 2003 roku. Do tej pory żaden nasz wynik nie został prawnie podważony. Współpracujemy z ponad 20 sądami na terenie całej Polski, prokuraturą, policją, lekarzami oraz innymi jednostkami. Poddajemy się regularnym kontrolom, które potwierdzają najwyższą jakość naszych analiz.

Wynik badania zarówno prywatnego, jak i sądowego jest tak samo pewny i wiarygodny – ojcostwo zostanie potwierdzone z prawdopodobieństwem ponad 99,99% lub wykluczone w 100%. Tak dużą czułość metody uzyskujemy m.in dzięki badaniu 24 markerów DNA. To aż 1000 krotnie zwiększa pewność rezultatu w porównaniu ze standardowym zestawem 16 markerów.

kup-zestaw-pobierz-w-domuTest ojcostwa dla własnej wiedzy można wykonać także bez wychodzenia  z domu. Wystarczy zamówić specjalny domowy zestaw lub kupić go w lokalnym oddziale czy jednej z aptek. Próbki mogą Państwo dostarczyć do naszego punktu albo przesłać. Naszym pacjentom gwarantujemy też ich bezpłatny odbiór kurierem z dowolnego adresu.  Skoro już rozmawiamy o domowym teście na ojcostwo, to warto podkreślić, że oprócz wymazów z policzka badamy też próbki nietypowe tj. szczoteczka do zębów, maszynka do golenia,  chusteczka z wydzieliną z nosa itp. Dowiedz się więcej na temat próbek nietypowych…

.

najblizsza-apteka-w-ktorej-dostepny

 

Leszno, Ostrów Wielkopolski sprawdź adresy aptek…

 .

Testy na ojcostwo w laboratorium

Wszystkie analizy wykonywane są przez specjalistów – diagnostów laboratoryjnych i biotechnologów. Laboratorium wykorzystuje odczynniki renomowanych producentów tj. PROMEGA. Zobacz zdjęcia z laboratorium….

 


Bezpłatna rozmowa. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 6 dni w tygodniu: poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, soboty: 9.00-17.00

 

Wszystkie artykuły
Back to Top
Zadzwoń
Zadaj pytanie
Scan the code
Witaj 👋
Jak możemy Ci pomóc?