Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ile naprawdę kosztuje test ojcostwa?

Czy już zastanawiali się Państwo skąd wynikają różnice w cenach badań DNA? Czy testy na ojcostwo za 600-700 zł to dokładnie takie same badania jak te, które mogą Państwo wykonać w testDNA Laboratorium Sp. z o.o.? Czy naprawdę przeprowadzają je eksperci, a laboratorium posiada odpowiednie certyfikaty i akredytację?  To ważne pytania, na które odpowiemy poniżej. testDNA od początku swojego istnienia, czyli od 13 lat nieustannie dba o najwyższą jakość badań. To właśnie ta jakość pozwala nam zagwarantować pacjentom pewność.Żaden wydany przez laboratorium wynik nie został do tej pory prawnie zakwestionowany. testDNA Laboratorium Sp. o.o. nie konkuruje ceną z innymi laboratoriami ponieważ zależy jemu przede wszystkim na pewności, rzetelności i wysokiej jakości badania. Wyniki wydane przez laboratorium są zgodne z wymogami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

Dajemy więc Państwu coś znacznie ważniejszego niż niska cena – pewność, spokój i bezpieczeństwo.

.

Wiemy, że badanie DNA w wielu przypadkach zmienia całe życie naszych pacjentów, dlatego spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność. Aby jej sprostać cały czas szkolimy nasz personel, zatrudniamy cenionych specjalistów którzy pracowali m.in. w Zakładzie Medycyny Sądowej, uczestniczymy w międzynarodowych programach certyfikujących, poddajemy się ocenie zewnętrznych ośrodków. To oczywiście wiąże się dla nas z większymi kosztami związanymi z prowadzeniem laboratorium, ale nie to jest dla nas najważniejsze. Najważniejsze jest dla nas to, że możemy Państwu dać gwarancję pewnego wyniku.Kierownik testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

Ile kosztuje pewny test ojcostwa

Prywatne testy ojcostwa kosztują od 600 zł do nawet 1800 zł. Wybierając laboratorium badań DNA warto zadać sobie pytanie: „Czy jestem gotowy dopłacić za powtórzenie badania, włączenie nowych próbek, czy też inne dodatkowe opcje?” Nasi pacjenci najczęściej odpowiadają, że nie. Dlatego gwarantujemy Państwu jedną, stałą cenę bez względu na rodzaj badanych próbek i sposób ich pobrania, a w sytuacji, gdy próbki zostały np. zanieczyszczone badanie wykonywane jest drugi raz, z kolejnej próbki za darmo. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Zawsze wiedzą Państwo, ile zapłacą za pewny wynik. Warto dokładnie sprawdzić tańsze oferty bo wiele z nich zawiera dopłaty za podstawowe elementy badania, które zawsze powinny być zachowane np. profile genetyczne na wyniku.

Co wpływa na cenę badania DNA?

Badanie 24 markerów DNA
Dla większości naszych pacjentów termin „marker genetyczny”  jest niezrozumiały. Laboratoria doskonale zdają sobie z tego sprawę i dlatego przeważnie analizują 16 markerów DNA. Jest to zwykle  wystarczające do tego, aby wydać jednoznaczny rezultat. Międzynarodowym standardem, który pozwala zagwarantować pewny wynik są jednak 24 markery DNA. Analiza takiej liczby markerów zwiększa pewność badania . Jako jedno z pierwszych prywatnych laboratoriów testDNA Laboratorium Sp. z o.o. wprowadziło analizę 24 markerów DNA w standardzie.
Rodzaj badanych próbek
W podstawowej cenie mogą Państwo przebadać każdą próbkę bo każda próbka jest tak samo pewna. Mogą więc Państwo dostarczyć do badania wymaz z policzka ale też włosy z cebulkami, szczoteczkę do zębów, sztućce, szklanki, kubeczki, smoczki i wiele innych takich próbek. Co więcej, każda taka próbka objęta jest gwarancją. A zatem nawet jeśli będzie np. zanieczyszczona, drugą analizę z kolejnej próbki laboratorium wykona za darmo. Tanie badania wykonywane są wyłącznie na wymazach z policzka, a za każdą próbkę inną niż wymaz trzeba dopłacić nawet 400 zł
Gwarancja na próbki

To bardzo ważny element badania ponieważ daje Państwu bezpieczeństwo i pewność, że cena badania będzie stała nawet jeśli próbka, którą Państwo dostarczą okaże się złej jakości. W takiej sytuacji kolejna analiza przeprowadzana jest bezpłatnie. Tanie testy ojcostwa wymagają wówczas dopłaty od 200 zł za każdą nową próbkę.

Wykonanie badania dwa razy

Każde badanie w przypadku wyniku wykluczającego laboratorium wykona dwa razy z dwóch różnych próbek. W testDNA Laboratorium Sp. z o.o. badanie wykonywane przez dwa niezależne zespoły laboratoryjne jest standardem. Dowodem na to jest fakt, że na każdym wydanym wyniku znajduje się podpis i pieczątka osoby wykonującej i zatwierdzającej badanie wraz z numerem ich uprawień.

Stacjonarne przychodnie, w których można pobrać próbki

Możliwość wykonania badania na miejscu w przychodni, to potwierdzenie, że laboratorium rzeczywiście istnieje i wykonuje takie badania. Dodatkowo mają Państwo zagwarantowany komfort w trakcie pobierania próbek i pewność, że materiał został właściwie zabezpieczony do badania. Firmy oferujące tanie testy ojcostwa zwykle nie posiadają stacjonarnych punktów, a całą sprzedaż realizują przez Internet.

Profile genetyczne na wyniku

Choć wielu pacjentom termin „profil genetyczny” nic nie mówi, to w praktyce jest to bardzo ważny dowód z wykonanego badania ojcostwa. To tak naprawdę to nic innego jak genetyczny odcisk palca danej osoby. Każdy rezultat badania DNA powinien zawierać taką informację. Dzięki temu mają Państwo pewność, że badanie zostało wykonane i w razie wątpliwości mogą zweryfikować jego poprawność.

Certyfikaty i kontrola jakości
To jakie certyfikaty posiada laboratorium świadczy o jakości realizowanych badań. To bardzo istotne.  Każdego roku laboratorium bierze udział w programach certyfikujących, a rezultat tego mogą Państwo zobaczyć oglądając galerię certyfikatów. Obecnie testDNA Laboratorium Sp. z o.o. uzyskało akredytację ISO 17025 uznawaną przez Polskie Sądy. Wszystkie certyfikaty można zobaczyć na żywo w siedzibie laboratorium oraz udostępniamy je w formie elektronicznej przesyłając na adres e-mail. 
Obsługa pacjenta 7 dni w tygodniu nawet do godziny 23.00
Pacjenci często mają potrzebę porozmawiania o badaniu w późnych godzinach wieczornych. Dlatego uruchomiliśmy dla Państwa drugą zmianę. Mogą więc Państwo dzwonić i pisać do nas od 7.00 do 23.00, a w weekendy i święta od 9.00 do 21.00. W tych godzinach możemy również Państwu udzielać informacji na temat Państwa bieżących zleceń. 

Wykonaj test ojcostwa i zyskaj pewność
To jedno badanie na całe życie

samodzielnie-w-domu
przychodnia

Zlecając test ojcostwa w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. otrzymują Państwo:

  • Profile genetyczne na wyniku
  • Badanie wykonywane dwa razy z dwóch próbek w przypadku wyniku wykluczającego
  • Rezultat z interpretacją słowną, pieczątką zawierającą numer uprawnień oraz podpis osoby wykonującej i zatwierdzającej badanie
  • Materiały informacyjne (metoda badania, sposób interpretacji wyniku itp.) dołączone do każdego rezultatu
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

   Bezpłatna rozmowa i czat – w trosce o rzetelną informacje o badaniach

Pon-pt: 7:00 – 23:00
Weekendy i święta: 8:00 – 21:00

 

   Rozwiązujemy wątpliwości!

.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.