Badania DNA i testy na ojcostwo Olesno – akredytowane laboratorium – test na ojcostwo na 34 markerach – jedyny taki

badania DNA Olesno, badanie DNA Olesno, test na ojcostwo Olesno, testy na ojcostwo Olesno, badania DNA Olesno, badanie DNA Olesno, badania ojcostwa Olesno, badanie ojcostwa Olesno, badania na ojcostwo Olesno, badanie na ojcostwo Olesno, test ojcostwa Olesno, testy ojcostwa Olesno
Zyskaj pewny wynik dzięki badaniu 34 markerów DNA
zalecenia Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii mówią o tym, że pewny rezultat badania DNA powinien wynosić 100% dla wykluczenia ojcostwa i min. 99,9999% dla potwierdzenia ojcostwaWynik z prawdopodobieństwem niższym może być podważony i nie jest uznawany za pewny! Tak wysokie prawdopodobieństwo jest w testDNA uzyskiwane m.in. dzięki badaniu aż 34 markerów genetycznych. Żaden wynik testDNA nie został przez ponad 15 lat działalności podważony prawnie. . Dowiedz się więcej, co daje Ci analiza aż 34 markerów DNA>>

Akredytowane laboratorium
</strong decyzja Ramowa Rady Unii Europejskie wskazuje, że aby rezultat badania DNA można było użyć w sądzie, musi on zostać wydany przez akredytowane laboratorium. Dowiedz się więcej, co daje Ci test na ojcostwo w akredytowanym laboratorium

100% pewny rezultat badania DNA dla siebie i do sądu. Test na ojcostwo z dowolnej próbki – włosy, puszka, maszynka do golenia i wiele innych.

W Oleśnie w testDNA od ręki można zrobić Państwo pewny test na ojcostwo – dyskretnie. Analiza najszerszej liczby markerów genetycznych (nawet 34 markery DNA – jedyna taka oferta na rynku), dzięki mają Państwo zagwarantowany jednoznaczny wynik również w sytuacji, gdy bada się tylko ojca i dziecko.

Test na ojcostwo Olesno – najważniejsze informacje:

1. Gwarancja pewnego wyniku
2. Gdzie w Oleśnie zrobić test na ojcostwo?
3. Zamów zestaw i zrób test na ojcostwo w domu (z GWARANCJĄ)
4. Czy wynik testu na ojcostwo może być błędny?
5. Jakie próbki nadają się do badania DNA?
6. Jak umówić się na test na ojcostwo w Oleśnie?
7. Test na ojcostwo Olesno – w jaki sposób gwarantujemy pewny wynik?
8. Kiedy warto zrobić badania DNA na ojcostwo?
9. Dlaczego warto zrobić badania DNA na ojcostwo?

Gwarancja pewnego wyniku – robimy testy na ojcostwo już ponad 15 lat

Wynik testu na ojcostwo może zmienić życie – z tego względu jego pewność jest dla nas priorytetem. Istniejemy na rynku ponad 15 lat i przez ten czas żaden nasz rezultat nie był podważony prawnie.
.

Rezultat badania na ojcostwo jest przez nas wydawany z najwyższym możliwym prawdopodobieństwem, , które jest zgodne z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Co ważne, dokument można wykorzystać również poza granicami naszego kraju.

 

Analizie poddawane są nawet aż 34 markery DNA. To najszerszy zakres na rynku, który umożliwia wydanie pewnego wyniku bez udziału matki. .

..

Gdzie w Oleśnie zrobić test na ojcostwo?

Adres

Badania DNA na ustalenie ojcostwa Olesno

Wystarczy skontaktować się z konsultantem medycznym i umówić na spotkanie z wyszkoloną osobą pobierającą materiał. Pobranie może odbyć się pod wskazanym przez Pacjenta adresem w Oleśnie.

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt: (77) 547 44 60, 800 007 771

Telefon czynny: pon.-czw. 7:00-22:00, pt. 7:00-20:00, weekendy i święta 9:00-21:00

Zamów zestaw i zrób test na ojcostwo w domu (Z GWARANCJĄ!)

Próbki do badania ojcostwa mogą Państwo pobrać samodzielnie w domu przy pomocy specjalnego zestawu testowego. Jest to bardzo proste i zajmuje dosłownie kilkanaście sekund na osobę. Zestaw testowy możemy przesłać do Państwa dyskretnie kurierem lub mogą go Państwo zakupić na miejscu w naszej przychodni.

Zestaw testowy

(do pobrania próbek DNA)

Cena: 77,-

domowy_zestaw_testowy

W zestawie:

 • sterylne wymazówki do pobrania próbek dla 4 osób
 • instrukcja pobrania próbek
 • formularz zlecenia badania
 • zaadresowana i opłacona koperta zwrotnia
 • blankiet do zapłaty za badanie

Czy wynik testu na ojcostwo może być błędny?

badania DNA Olesno, badanie DNA Olesno, test na ojcostwo Olesno, testy na ojcostwo Olesno, badania DNA Olesno, badanie DNA Olesno, badania ojcostwa Olesno, badanie ojcostwa Olesno, badania na ojcostwo Olesno, badanie na ojcostwo Olesno, test ojcostwa Olesno, testy ojcostwa OlesnoNiektórzy z naszych Pacjentów pytają nas, czy istnieje możliwość, aby rezultat testu ojcostwa był błędny, nieprawidłowy. Oczywiście – jeśli w danym ośrodku brakuje procedur bezpieczeństwa, może dość do błędu, jak w każdym przypadku. Zdarzało się, że widzieliśmy wyniki, które wykluczały ojcostwo tylko z powodu błędy pisarskiego. Jeżeli rygorystyczne procedury są przestrzegane, nie ma możliwości wystąpienia takiej pomyłki.

Przykładowe procedury bezpieczeństwa stosowane w testDNA:

 • realizacja testu 2 razy – jeżeli badanie DNA wykluczy ojcostwo, test wykonywany jest raz jeszcze,
 • podwójna kontrola wyniku – jedna osoba wykonuje badania, druga sprawdza jej pracę,
 • profile DNA każdego laboranta w bazie laboratorium,
 • dbanie o regularne szkolenia pracowników.

Aby wyniki były pewne, wdrożyliśmy wiele takich procedur, a nasz system bezpieczeństwa realizacji badań i wydawania rezultatów jest bardzo szczelny.

Jakie próbki nadają się do badania DNA? Kubek, szczoteczka do zębów, smoczek

Test na ojcostwo można zrobić z każdej próbki — nadają się zarówno wymazy z wewnętrznej strony policzka, jak również kubek, włosy, maszynka go golenia, sztućce, a nawet nadgryzione ciastko. Co ważne: każda próbka jest objęta GWARANCJĄ. Co to oznacza? Jeżeli z jakiegoś powodu nie będzie nadawała się do wykonania badania, kolejną przebadamy bezpłatnie.

badania DNA Olesno, badanie DNA Olesno, test na ojcostwo Olesno, testy na ojcostwo Olesno, badania DNA Olesno, badanie DNA Olesno, badania ojcostwa Olesno, badanie ojcostwa Olesno, badania na ojcostwo Olesno, badanie na ojcostwo Olesno, test ojcostwa Olesno, testy ojcostwa Olesno

Gwarancja na wszystkie próbki – każdą analizujemy bezpłatnie!

Pacjenci mogą być spokojni o jakość dostarczonych próbek, ponieważ każda próbka objęta jest gwarancją. Oznacza to, że jeżeli pierwsza próbka okaże się gorszej jakości, można dosłać nowy materiał, a ponowne analizy będą wykonane bezpłatnie. Nie narzucamy żadnych terminów, próbkę można dostarczyć za tydzień, miesiąc lub nawet rok. U nas zlecenie będzie cały czas otwarte.

Autor: mgr Barbara Prokurat, Dyrektor ds. operacyjnych testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

Test na ojcostwo – wszystkie próbki są równie pewne

Wiele ośrodków wskazuje swoim Pacjentom, że najlepsza próbka to wymaz z policzka. U nas rodzaj próbki nie ma znaczenia – każda, również dyskretna jak np. smoczek, włosy czy maszynka do golenia próbka jest równie pewna.

Jak umówić się na test na ojcostwo w Oleśnie? Jakie próbki będą najlepsze? Bezpłatna porada telefoniczna

badania DNA Olesno, badanie DNA Olesno, test na ojcostwo Olesno, testy na ojcostwo Olesno, badania DNA Olesno, badanie DNA Olesno, badania ojcostwa Olesno, badanie ojcostwa Olesno, badania na ojcostwo Olesno, badanie na ojcostwo Olesno, test ojcostwa Olesno, testy ojcostwa Olesno
Wystarczy, że skontaktują się z nami Państwo i opiszą swoją sytuację – chętnie doradzimy. Nasi konsultanci dostępni są pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 do 22.00 oraz w weekendy i święta od godziny 9.00 do 21.00.

 

Test na ojcostwo Olesno – w jaki sposób gwarantujemy pewny wynik?

 • Badanie nawet 34 markerów DNA u każdego uczestnika – to najszerszy zakres i jedyna taka oferta na rynku. Gwarantuje wynik zgodny z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii i to nawet bez udziału matki w badaniu. Przeczytaj więcej o 34 markerach DNA…
 • Akredytacja i certyfikaty laboratorium – testDNA Laboratorium Sp. z o.o. poddaje się kontrolom zewnętrznym regularnie. Posiada zarówno akredytację PCA, jak i takie certyfikaty jak m.in. ISFG i GEDNAP. UWAGA! Aby wynik badania DNA mógł być wykorzystany przez sądy czy organy ścigania, test musi być wykonany w laboratorium z akredytacją. testDNA Laboratorium Sp. z o.o. to ponadto jedyne prywatne laboratorium w Polsce posiadające zgodność 100% wyników w testach na ojcostwo w programie CTS (Collaborative Testing Services). Certyfikaty laboratorium…
 • Odczynniki najwyższej jakości – w testDNA pracujemy na odczynnikach marki PROMEGA, wiodącej firmy na rynku. Niektóre tanie ośrodki produkują własne odczynniki, które nie mają walidacji i mogą wiązać się z błędami w analizie.
 • Najlepsi i doświadczeni specjaliści – w testDNA badania na ojcostwo są realizowane przez doświadczonych pracowników, biorących udział w konferencjach i szkoleniach. Poznaj naszych specjalistów …
 • Wykonanie badania dwa razy – jeżeli wynik testu na ojcostwo będzie wykluczający, test zostanie wykonany po raz drugi przez drugi zespół.
Test na ojcostwo pewny wynik
img
img

Kiedy warto zrobić badania DNA na ojcostwo?

Rezultat testu ojcostwa pozwala podjąć odpowiednią decyzję, rozwiązać różne sprawy i poukładać relacje w rodzinie. Najczęstsze powody, dla których realizowane jest badanie DNA, to:

 • Wątpliwości – np. plotki, niezgodność w grupie krwi, podejrzenie zdrady czy brak podobieństwa między dzieckiem a ojcem.
 • Potrzeba uzyskania dowodu do sądu – np. o zaprzeczenie bądź ustalenie ojcostwa.
 • Podejrzenie płacenia alimentów bezpodstawnie.
 • Zaprzeczenie ojcostwa po terminie – rezultat badania DNA jest dowodem dla prokuratury, że sprawę warto zacząć.
 • Pewność przed uznaniem ojcostwa w USC (w ciąży lub po narodzinach).
 • Chęć uzyskania pewności podczas ciąży, że partner na pewno jest ojcem dziecka.

Dlaczego warto zrobić badania DNA na ojcostwo?

Coraz chętniej wykonujemy badania DNA i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ:

 • badanie DNA ojcostwa to jednoznaczny rezultat – niezależnie od momentu wykonania badania, rodzaju próbek czy czynników zewnętrznych,
 • czynniki zewnętrzne nie wpływają na wynik – np. używki, wiek, choroba nie zmieniają rezultatu,
 • badania DNA są nieinwazyjne i bezbolesne – wystarczą takie próbki jak wymazy z policzka, smoczek, szczoteczka do zębów, maszynka do golenia i wiele więcej,
 • badanie DNA na ojcostwo można wykonać raz w życiu – jeżeli badanie zostało zrealizowane w wiarygodnym ośrodku, nie trzeba już nigdy go powtarzać,
 • rezultat badania na ojcostwo daje szansę na rozwiązanie wielu spraw prawnych, pozbycie się wątpliwości i zmianę życia na lepsze.

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Zobacz, jak pracuje nasze laboratorium


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: pon.-czw. 7:00-22:00, pt, 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
Data publikacji: 06/09/2019