centrum badań po poronieniu

Centrum badań po poronieniu

Jesteś po jednym, dwóch lub kilku poronieniach? Ciągle szukasz odpowiedzi na pytanie dlaczego tak się stało? Nie wiesz od czego zacząć? Szukasz placówki, gdzie wraz ze swoim partnerem wykonacie kompleksowe badania? Chciałabyś znaleźć się pod fachową opieką i móc donosić kolejną ciążę? Jeśli odpowiedziałaś „TAK” na jedno z wymienionych pytań, to skontaktuj się z Centrum Badań Po Poronieniu.

To tutaj możesz wykonać najszerszy zakres najważniejszych badań po poronieniu, które pozwolą poznać Ci przyczynę poronień i dobrze przygotować się do kolejnej ciąży, aby zwiększyć szanse na jej donoszenie. Poprowadzimy Was krok po kroku przez diagnostykę poronień.

centrum badań po poronieniuBadania po poronieniu jakie możesz wraz ze swoim partnerem wykonać w naszym Centrum to:

1. badania genetyczne:

– badania tkanek z poronienia (określenie płci po poronieniu, badanie chorób genetycznych płodu jako przyczyna poronienia)

trombofilia wrodzona (mutacja czynnika V Leiden, mutacja genu protrombiny, wariant C677T i A1298c genu MTHFR, PAI-1/SERPINE 1, V R2)

kariotyp

celiakia

2. badania immunologiczne:

immunofenotyp (subpopulacje limfocytów: CD3, CD4, CD8, CD4/CD8, CD19, CD5/CD19, CD56CD16)

– komórki NK (subpopulacje limfocytów: Cd3 oraz CD56CD16)

 

3. badania analityczne:

m.in. zespół antyfosfolipidowy, poziom homocysteiny, kwas foliowy, Wit. B12 i wiele innych

4. badania nasienia:

– fragmentacja DNA plemników

– seminogram

– testHBA

– test MAR IgA I igG

– test stresu oksydacyjnego

Badania dostępne są również w atrakcyjnych pakietach cenowych


 

Diagnostyka poronień – konsultacje z cenionymi specjalistami

Wykonując badania w naszym Centrum nie zostaniecie z „suchymi” wynikami sami. Możecie je omówić z cenionymi specjalistami, którzy nie tylko powiedzą, co może on oznaczać, ale również wskażą Wam dalszy kierunek, abyście wiedzieli, co dalej robić. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów konsultacje ze specjalistami odbywają się telefonicznie/online. Dlatego możecie je odbyć w dogodnym dla Was terminie bez wychodzenia z domu. Zgłaszając się do naszego Centrum badań po poronieniu gwarantujemy Wam indywidualne podejście do Waszej sytuacji.

.

.

 


Jak skontaktować się z Centrum Badań Po Poronieniu?

Wystarczy zadzwonić pod numer 576 800 444.

Nasi konsultanci medyczni są dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-19:00 oraz w weekendy i święta w godz. 09:00 do 21:00. Można również napisać do nas na czacie.

Adres: ul. Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice


Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

 

Data publikacji: 08/03/2019, Data aktualizacji: 16/08/2021