Test na ojcostwo Żuromin

Mława, ul. Anny Dobrskiej 1

Godziny otwarcia:
poniedziałek 09:00-17:00
wtorek 09:00-17:00
środa 09:00-17:00
czwartek 09:00-17:00
piątek 09:00-17:00
sobota 09:00-17:00
Dane kontaktowe:
kom.:
+48 665 761 161
Umów się na test na ojcostwo:
Wypełnij formularz Sprawdź na Google Maps
Testy na ojcostwo Żuromin
100% dyskrecji
Pewny wynik
Referencje sądów

Dlaczego warto wykonać test na ojcostwo w naszym laboratorium?

Akredytacja PCA

TestDNA to laboratorium akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji. Sądy mogą honorować tylko wyniki badań wykonanych w akredytowanych laboratoriach.

Sprawdź zakres akredytacji

Referencje z sądów

Współpracujemy z sądami od blisko 20 lat. Żaden wynik wydany przez testDNA nie został prawnie podważony!

Sprawdź referencje z sądów

Gwarancja dyskrecji

Pobierz do badania dowolną próbkę np. szklankę, sztućce, butelkę i wiele innych. Każda próbka objęta jest specjalną gwarancją – działamy do skutku!

Sprawdź katalog próbek

Szybko i bez kolejki! Wynik już w 3-5 dni

Badania DNA wykonasz nawet w tym samym dniu. Czas oczekiwania na wynik to najczęściej 3-5 dni roboczych.

Wypełnij formularz

Wsparcie 6 dni w tygodniu

Nasz dyżur telefoniczny trwa 6 dni w tygodniu, chętnie pomożemy i odpowiemy na Twoje pytania.

telefon665 761 161

Najlepiej oceniane laboratorium badań DNA

Średnia opinia w Google o testDNA wynosi 4,9 Poznaj opinie naszych pacjentów.

Przeczytaj opinie o nas

Jak przebiega test na ojcostwo? Trzy proste kroki

Wybierz i zamów badanie

Wypełnij formularz lub zadzwoń. Umów się na badanie w wygodnym terminie.

Wypełnij formularz

Przyjdź do punktu pobrań

Przyjdź do punktu pobrań w umówionym terminie. Pielęgniarka pobierze próbki i pomoże wypełnić dokumenty

Odbierz swój wynik

Pobierz wynik z dedykowanego Panelu Pacjenta. Możesz omówić go wraz z konsultantem – bezpłatnie.

Test na ojcostwo cena

Zapewne zastanawiasz się, ile kosztuje test na ojcostwo. Szczegółowy cennik wszystkich badań DNA znajdziesz TUTAJ. Koniecznie przeczytaj też od czego zależy cena testu na ojcostwo. Dowiedz się skąd wynikają różnice w cenach w poszczególnych laboratoriach.

 

od-czego-zalezy-cena-testu-na-ojcostwo od-czego-zalezy-cena-testu-na-ojcostwo

Wykonaj badanie na ojcostwo bez wychodzenia z domu

Test na ojcostwo – samodzielne pobranie próbek
Cena: 1287.00 zł Zamów badanie
do domu

Próbki do badania ojcostwa możesz także pobrać wygodnie i samodzielnie w domu. Mogą to być zarówno wymazy z policzka jak i tak zwane próbki śladowe np. włosy, szklanka, sztućce. Zamów test na ojcostwo przez naszą stronę internetową, a prześlemy Ci specjalny zestaw (kurierem lub paczkomatem), przy pomocy którego wykonasz badanie DNA.

W cenie badania:
 • GWARANCJA stałej ceny – działamy do skutku bez dopłat! 
 • Analiza dowolnych próbek – wymazy z policzka, włosy, sztućce, guma do żucia, szklanka i wiele innych.
 • Szybki wynik już w 3-5 dni roboczych.
 • Możliwość zlecenia badania całkowicie anonimowo.
 • Zestaw do pobrania próbek w domu wraz z dyskretną wysyłką w ciągu 24h i odbiór próbek kurierem/paczkomatem – ZA DARMO.
 • Test na ojcostwo wykonany w akredytowanym i certyfikowanym laboratorium z ponad 20 letnim doświadczeniem.
 • Dwukrotne wykonanie badania przez dwa zespoły laboratoryjne w przypadku wykluczenia ojcostwa.
 • Profile genetyczne na wyniku badania.
 • Wsparcie opiekuna od poniedziałku do soboty


Test na ojcostwo Żuromin - informacje o badaniu

Pewność testów na ojcostwoPrzykładowe próbkiJak zabezpieczyć próbki?Jak zrobić test?Cennik badańWyniki badańZadaj pytanie

Co wpływa na pewność testów na ojcostwo?

W testDNA badania DNA na ojcostwo gwarantują pewność, ponieważ:

 • Wykonujemy badania nawet na 34 markerach DNA – analiza takiej liczby markerów DNA to najpewniejsze badanie pozwalające potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo.
 • Udostępniamy profile genetyczne – wynik zawiera pełny raport z przeprowadzonej analizy, m.in. tabelę z profilami genetycznymi, opis metody, słowną interpretację wyniku oraz informacje o jednostce wykonującej test [ZOBACZ przykładowy wynik].
 • Każde badanie objęte jest gwarancją – oznacza to, że w przypadku gdy próbka, którą dostarczysz nam do badania będzie niewłaściwej jakości, wtedy bezpłatnie zbadam każdą kolejną próbkę.
 • Badanie realizowane jest przez specjalistów – wszystkie analizy przeprowadzane są przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem: osoby, które uczestniczą w konferencjach, szkoleniach, a także są autorami wielu publikacji naukowych.
 • Badania na ojcostwo wykonujemy dwukrotnie – każde badanie, którego wynik wyklucza ojcostwo, testDNA Sp. z o.o. Sp. k. wykonuje dwa razy, z dwóch różnych próbek, przez dwa niezależne zespoły. To daje Państwu pewność otrzymania wiarygodnego rezultatu. Dzięki temu żaden wynik nie został do tej pory prawnie podważony.
 • Gwarantujemy wysoką jakość – testDNA Sp. z o.o. Sp. k. posiada liczne certyfikaty, regularnie poddaje się zewnętrznym kontrolom jakości badań DNA. TestDNA to laboratorium badawcze akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji*. Ponadto jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskaliśmy m.in. 100% zgodność rezultatów w teście na ojcostwo w międzynarodowym programie biegłości CTS (Collaborative Testing Services) z akredytacją ISO/IEC 17043:2010.

 

akredytacja

Zgodnie z  rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii potwierdzenie ojcostwa musi nastąpić z prawdopodobieństwem co najmniej 99,9999%. Uzyskanie niższego prawdopodobieństwa (mniej niż 4 dziewiątki po przecinku) uniemożliwia wydanie pewnego wyniku badania na ojcostwo. Taki wynik może więc zostać zakwestionowany przez Sąd lub prokuraturę.

*zakres akredytacji obejmuje: Analiza pokrewieństwa, Analiza polimorfizmu DNA z wykorzystaniem układu STR. Metoda: Multipleks PCR z elektroforezą kapilarną w odniesieniu do wymagań PN-EN ISO/IEC 17025], .

Jakie próbki wykorzystać do badania na ojcostwo?

Test na ojcostwo wykonasz w oparciu o dowolne próbki. Możesz zbadać każdą próbkę np. wymaz z policzka albo próbki mikrośladowe. Mikroślady umożliwiają przeprowadzenie badania w dyskretnych warunkach. Możesz wykorzystać szczoteczkę do zębów, maszynkę do golenia, paznokcie, włosy z cebulkami, niedopałek papierosa, gumę do żucia, smoczek, pasek z glukometru, chusteczkę z wydzieliną z nosa, krew, słomkę po napoju, sztućce po jedzeniu, patyczek po lodach i wiele innych.

Co ważne, w ramach badania otrzymujesz BEZPŁATNĄ gwarancję na próbki, co oznacza dla Ciebie, że analizy próbek trwają do skutku bez dodatkowych opłat!

Jak zabezpieczyć próbki do testu ojcostwa?

Tak samo ważne jak pobranie próbki, a może i nawet ważniejsze – jest jej zabezpieczenie. Próbka przechowywana w niewłaściwy sposób może ulec zniszczeniu przez co ustalenie ojcostwa nie będzie możliwe.

Degradacja materiału DNA na próbce spowoduje konieczność dostarczenia kolejnej próbki, a to z kolei wydłuży czas oczekiwania na wynik. Pacjentom wykonującym badania DNA zależy na czasie dlatego warto pamiętać o właściwym zabezpieczeniu próbek.

Materiał który chcesz przekazać do analiz wystarczy spakować do zwykłej papierowej koperty i dokładnie opisać. Pobierając próbkę należy unikać dotykania jej gołymi rękoma (najlepiej założyć rękawiczki lub podnieść ją przez chusteczkę). Zebrane próbki nie powinny być wkładane do foliowych woreczków – zwiększa to ryzyko zniszczenia zabezpieczonego DNA.

Dowiedz się więcej: Jak zabezpieczyć próbki do testu na ojcostwo? 

Jak wygodnie zrobić test na ojcostwo?

Test ojcostwa wykonasz w wygodny dla siebie sposób. W tym celu umożliwiamy Ci badanie w 3 różnych formach:

 • w pobliskiej przychodni, gdzie pielęgniarka pobierze próbki i pomoże w uzupełnieniu formularza
 • samodzielnie w domu – otrzymasz zestaw, dzięki któremu dyskretnie pobierzesz wymazy z policzka
 • z pomocą pielęgniarki mobilnej – umówisz badanie w dowolnej lokalizacji – przyjedzie do Ciebie pielęgniarka, która pobierze materiał do badań i wszystko zorganizuje

Pobranie materiału niezależnie od wybranej formy wliczone jest w ostateczną cenę badania. Wybierz komfortowe dla siebie rozwiązanie i oczekuj na wynik badania.

Zobacz jak wygląda pobranie próbek w przychodni:

YouTube player

Ile zapłacę za testy na ojcostwo?

Ile kosztuje test na ojcostwo? To jedno z najczęściej zadawanych pytań przez Pacjentów. Odpowiedź na nie jest jednoznaczna, bowiem wpływ na cenę ma wiele czynników, takich jak m.in. liczba badanych markerów, rodzaj próbek, czas wydania wyniku, rodzaj badania, to czy próbki są objęte gwarancją i wiele innych.

 • W tym miejscu – testy na ojcostwo cennik – sprawdzisz dokładne ceny badań DNA na ojcostwo, a także zakres jaki obejmuje wybrane przez Ciebie badanie.

Jak i kiedy odebrać wyniki badań DNA?

Wyniki badań DNA na ojcostwo dostępne są nawet w ciągu 48 godzin! Natomiast maksymalny czas oczekiwania na rezultat badania wynosi kilkanaście dni roboczych. Czas wydania wyniku zależy m.in. od rodzaju próbek czy formy badania.

Wyniki badań są do odebrania online w wygodnym Panelu Pacjenta*.

Sprawdź: Jakie informacje będzie zawierał Państwa wynik testu na ojcostwo

*Dostęp do panelu otrzymują Państwo w momencie dotarcia próbek do laboratorium. Informację o dostępie do panelu klienta wraz z linkiem do strony, gdzie można się zalogować wysyłamy Państwu drogą mailową lub na SMS.

Bezpłatna rozmowa – zapytaj o badanie

W każdej chwili możesz porozmawiać z jednym z naszych konsultantów. Czekamy na Twoje pytania codziennie! Chętnie pomożemy wskazać najbardziej korzystne dla Ciebie rozwiązanie.

W naszej załodze pracują doświadczeni i empatyczni specjaliści, posiadający bogatą wiedzę obejmującą badania genetyczne na ojcostwo oraz kwestii prawnych w zakresie ustalania ojcostwa.

Rejestracja telefoniczna: 665 761 161

infolinia dostępna codziennie: w tygodniu od 07:00 do 19:00, a w soboty od 09:00 do 17:00.

Rejestracja online

 • skorzystaj z formularza umówienia wizyty online – dostępnego 24/7 7 dni w tygodniu – wybierz dogodny termin, a my wszystko za Ciebie zorganizujemy!

Co zyskujesz wykonując badanie ojcostwa?

 • Pewność i spokój – możesz odzyskać spokój i poczucie bezpieczeństwa
 • Niepodważalny dowód dla sądu – m.in. w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego czy spadkowego
 • Możliwość zacieśnienia relacji rodzinnych – otrzymujesz pewną informację, dzięki której możesz podjąć szereg ważnych decyzji życiowych
 • Gotowe rozwiązanie w skomplikowanych sytuacjach – badanie można wykonać w ciąży, po narodzinach, a nawet po śmierci ojca
 • Pewna informacja na całe życietest na ojcostwo w sprawdzonym laboratorium to gwarancja pewności raz na całe życie
 • Brak przeciwwskazań – badanie nie wymaga specjalnego przygotowania. Nie musisz odstawiać leków, żadne choroby nie mają wpływu na wynik testu

Naszą misją jest zmienianie problemów w rozwiązania. To możliwe dzięki nowoczesnym badaniom DNA. Każdego dnia dziesiątki naszych pacjentów przekonują się, jak bardzo wynik takiego badania może zmienić ich życie na lepsze. Pozwala odzyskać spokój, zwiększyć skuteczność prowadzonego leczenia, zastosować terapię dostosowaną do predyspozycji genetycznych, uwolnić się od nieprzyjemnych dolegliwości czy wreszcie szczęśliwie donosić ciążę i urodzić zdrowe dziecko.

Czytaj więcej o badaniach genetycznych

Nasze certyfikaty

Często zadawane pytania

Szukasz informacji na temat badania? Sprawdź najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na temat testów na ojcostwo

Jak można zamówić test na ojcostwo?

💻 On-line przez sklep internetowy: wybierz badanie

📅 Poprzez formularz on-line Rejestracja 24 h/dobę (oddzwonimy w celu potwierdzenia umówienia wizyty)

📞 Telefonicznie 665 761 161 6 dni w tygodniu

📧 Mailowo biuro@testdna.pl

💬 Na dyskretnym czacie: napisz

Gdzie można zrobić test na ojcostwo?

🏠 W DOMU:

 • próbki możesz pobrać samodzielnie, wykorzystując zamówiony wcześniej zestaw lub zebrać dowolne materiały dyskretne (np. smoczek, szczoteczkę do zębów) lub pobrać wymazy z policzka na patyczki kosmetyczne;
 • próbki do badania może pobrać pielęgniarka mobilna w domu pacjenta (Pielęgniarki, które współpracują z nami przestrzegają wszelkich zasad higieny, każda pielęgniarka mobilna jest przez nas wyposażona w jednorazową maseczkę i rękawiczki!)

🏥 W PLACÓWCE MEDYCZNEJ W CAŁEJ POLSCE

Współpracujemy z ponad 300 przychodniami w całej Polsce, umówimy Cię na pobranie próbki do badania najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Umów wizytę domową lub wizytę w placówce: formularz on-line Rejestracja 24 h/dobę

Jakie próbki można przekazać do testu na ojcostwo?

W testDNA Sp. z o.o. Sp. k. nie dzielimy próbek na „gorsze” i „lepsze”. Każda próbka jest tak samo dobra – musi jednak zawierać materiał DNA badanej osoby. Przykładowe próbki to oprócz wymazów z policzka np. smoczek, szczoteczka do zębów, kubek, słomka, butelka, puszka, sztućce, chusteczka z katarem czy niedopałek papierosa. Każda próbka jest objęta gwarancją – czyli jeśli z jakiegoś powodu nie będzie nadawała się do badania, można przekazać bezpłatnie kolejną. Poczytaj więcej: Jakie próbki można przekazać do testu na ojcostwo…

Jak wygląda wynik testu na ojcostwo?

Wynik badania na ojcostwo wykonywanego w testDNA Sp. z o.o. Sp. k. to dokument – kilkustronicowy raport. Zawiera on przede wszystkim słowną interpretację rezultatu (czyli wskazuje, z jakim prawdopodobieństwem badany mężczyzna jest ojcem badanego dziecka). Na wyniku znajdują się ponadto tabele z profilami genetycznymi uczestników, opis stanu próbek, opis wykorzystanej metody oraz podpisy i pieczątki osób przeprowadzających badanie. Zobacz przykładowy wynik…

Kto musi wziąć udział w teście na ojcostwo?

Do wydania jednoznacznego wyniku potrzebne są próbki od domniemanego ojca i dziecka. Nie ma potrzeby, aby do testu był włączany materiał od matki.

Kiedy wynik testu na ojcostwo jest pewny?

Wynik testu na ojcostwo jest pewny, kiedy jest zgodny z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Genetyki Sądowej i Kryminologii. Potwierdzenie ojcostwa powinno wynosić ponad 99,9999% – wtedy określane jest w genetyce jako prawdopodobieństwo graniczące z pewnością. Wykluczenie musi być natomiast stuprocentowe (100%). W testDNA Sp. z o.o. Sp. k. wydajemy właśnie tylko takie wyniki.

Czy test na ojcostwo trzeba powtarzać?

Nie – test na ojcostwo wystarczy wykonać raz w życiu, ponieważ analizowane w tym badaniu fragmenty DNA nie zmieniają się. Zdarzają się jednak sytuacje, że Pacjenci powtarzają badanie ojcostwa wcześniej wykonane w mało wiarygodnym laboratorium – zlecają je raz jeszcze, tym razem w testDNA Sp. z o.o. Sp. k., aby zyskać całkowitą pewność.

Kiedy najwcześniej można zrobić test na ojcostwo?

Badanie na ojcostwo można zrealizować już na etapie ciąży: od 8 tygodnia (na podstawie krwi ciężarnej) albo od 15 tygodnia (na podstawie płynu owodniowego). Po narodzinach dziecka test na ojcostwo można wykonać od drugiej doby życia. Jeśli rodzina dysponuje materiałem genetycznym od domniemanego ojca, test można zlecić także po jego śmierci.

Czy test na ojcostwo można zrobić w domu?

Tak! Test na ojcostwo śmiało zrobisz w domu – samodzielnie pobierając próbki lub umawiając wizytę domową pielęgniarki.

Co się stanie, jeśli nieprawidłowo pobiorę wymaz do testu na ojcostwo?

Pobranie wymazu z policzka jest bardzo proste, dlatego najczęściej wykonywane jest prawidłowo. Jeśli na wymazówce nie będzie odpowiedniej ilości DNA, masz gwarancję – kolejne pobranie jest w cenie.

Czy test na ojcostwo jest bezpieczny?

Test na ojcostwo jest całkowicie bezpieczny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci – próbki to wymazy z policzka (których pobranie jest proste i bezbolesne) albo materiały dyskretne (np. szczoteczka do zębów, smoczek, maszynka do golenia).

Ile się czeka na wynik testu na ojcostwo?

Jeśli od wszystkich badanych osób pobrane są wymazy z policzka – wynik otrzymasz do 5 dni roboczych. Jeśli będą to natomiast próbki dyskretne lub wymazy pobrane na patyczki kosmetyczne – rezultat dostępny będzie do 10 dni roboczych.

Jak otrzymam wynik testu na ojcostwo?

Wynik otrzymasz w sposób zaznaczony na formularzu zlecenia badania. Możesz otrzymać go on-line i/lub wysyłkowo bądź odebrać w wybranej przychodni.

Jak się robi test na ojcostwo?

Badanie ojcostwa zrobisz w bardzo prosty sposób. Wystarczy znaleźć odpowiednie laboratorium – najlepiej certyfikowane i z dużym doświadczeniem. Następnie po uprzednim kontakcie z placówką wypełniasz właściwy formularz i dostarczasz dogodne dla siebie próbki – wymazy z policzka lub mikroślady. Po tym kroku zostaje Ci jedynie oczekiwać na wynik.

Ile kosztuje test na ojcostwo?

To, ile kosztuje test na ojcostwo, sprawdzisz w naszym CENNIKU.

Czy można opłacić badanie na raty?

Tak – koszt badania na ojcostwo można rozłożyć na raty (5-60 rat). Wystarczy zostawić swój numer telefonu, by dział finansowy skontaktował się w tej sprawie. Gwarancja kredytowa zostanie przesłana kurierem w ciągu 2 dni – nie trzeba więc udawać się do banku. Pod uwagę brane są dochody nie tylko z umowy o pracę, ale też np. umowy zlecenia, umowy o dzieło czy emerytury. Poczytaj więcej o ratach…

Czy test na ojcostwo można zrobić na NFZ?

Narodowy Fundusz Zdrowia pokrywa koszt badań medycznych – które mają na celu poprawę stanu zdrowia pacjenta, wykrycie chorób etc. Test na ojcostwo nie należy do tego rodzaju badań – nie można go więc zrobić na NFZ.

Jak zapłacić za test na ojcostwo?

Za test na ojcostwo można zapłacić w wygodny dla siebie sposób: tradycyjnym przelewem bankowym, przelewem internetowym przez system przelewy24 albo przekazem pocztowym. W przypadku pobrania próbek w placówce pierwsza część opłaty (100-200 złotych – zależnie od placówki) często zostaje uiszczona na miejscu (otrzymasz stosowną informację).

Czy testy na ojcostwo są wiarygodne?

Testy na ojcostwo to najbardziej wiarygodne badanie w zakresie ustalania ojcostwa. Zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii za wiarygodny wynik potwierdzający ojcostwo, uważa się wynik z prawdopodobieństwem powyżej 99,9999%. W naszym laboratorium przestrzegamy powyższych wytycznych dlatego wiarygodność testów na ojcostwo jest niepodważalna.

Czy można zrobić test na ojcostwo bez zgody matki?

Przy badaniu ojcostwa na 24 markerach DNA, wystarczy aby w badaniu udział wzięli – domniemany ojciec oraz dziecko. Badanie w takim zakresie pozwala wystawić wiarygodny wynik zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii bez obecności matki w badaniu.

1. Wybierz badanie rozwiń

Badania ojcostwa i pokrewieństwa:

2. Wybierz termin rozwiń

Wybierz datę

Wybierz preferowane godziny

3. Wybierz przychodnię rozwiń

Adres:
Ciechanów, Ul Spółdzielcza 2
Radom, ul. 1905 roku 20
Warszawa, ul. Cybernetyki 7
Siedlce, ul. Floriańska 57
Garwolin, ul. Jana Pawła II 17
Grójec, ul. Kopernika 8a
Kozienice, ul. Lubelska 40
Płońsk, ul. Grunwaldzka 11A
Warszawa, ul. Krzywe Koło 8/10
Warszawa, ul. Sienna 86
Warszawa Kabaty, ul. Ksawerego Bronikowskiego 55
Warszawa, Wrocławska 21a/7
Radom, ul. Andrzeja Struga 19/21
Ożarów Mazowiecki, ul. Romana Dmowskiego 39
Pruszków, ul. Kubusia Puchatka 11
Piaseczno, ul. Puławska 34
Warszawa, ul. Kobielska 23
Babice Nowe, ul. Ogrodnicza 6
Warszawa, ul. Rozłogi 18
Piaseczno, Aleja Kalin 55/7
Grodzisk Mazowiecki, ul. T. Bairda 56/7
Warszawa, ul. Sarmacka 17/119
Warszawa, ul. Pańska 96/203
Mińsk Mazowiecki, ul. I. Daszyńskiego 4
Hipolitów, ul. Warszawska 63
Płock, ul Rajmunda Rembielińskiego 10a
Sulejówek, ul. 11 Listopada 87
Legionowo, ul. Sowińskiego 4
Płońsk, ul. Młodzieżowa 31/N
Warszawa, ul. Adama Branickiego 12
Warszawa Bielany, ul. Kochanowskiego 45 /lok.2
Adres:
Katowice, ul. Bocheńskiego 38A
Chorzów, Ul. St. Batorego 19
Cieszyn, u. Frysztacka 20
Gliwice, ul. Szafirowa 18
Rybnik, ul. Parkowa 4a
Ustroń, ul. Stawowa 2A
Bielsko Biała, ul. Pszenna 11
Racibórz, Ul. Kolejowa 19A
Lubliniec, Ul. Mickiewicza 14
Mikołów, Os. 30-lecia 8
Czechowice-Dziedzice, ul. Sienkiewicza 8
Pszczyna, ul. Dobrawy 7
Będzin, ul. Małobądzka 141
Tychy, ul. Łabędzia 67/18, Polska
Szczekociny, ul. Jana Pawła II 6
Częstochowa, ul. Brzeźnicka 59
Częstochowa, Wieluńska 28
Częstochowa, Aleja Wolności 14
Strumień, ul. Wspólna 2
Żywiec, ul. Dworcowa 22
Racibórz, ul. Sienkiewicza 3A
Kłobuck, ul. Staszica 28
Częstochowa, ul. Kordeckiego 56
Adres:
Poznań, ul. Słowackiego 28
Nowy Tomyśl, ul. Zbąszyńska 9
Piła, ul. Matwiejewa 6
Koło, ul. Bolesława Prusa 5
Kępno, ul. Mickiewicza 12
Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 28
Jarocin, ul. Hallera 9
Krotoszyn, ul. Wojciechowskiego 3
Turek, ul. Dąbrowskiego 7
Września, ul. Piastów 16
Leszno, ul. Racławicka 1a
Koło, ul. PCK 8
Ostrów Wielkopolski, ul. Brzozowa 7
Poznań, ul. Braniewska 20
Poznań, ul. Kaspra Drużbickiego 7
Kalisz ul. Wyszyńskiego 36
Godziesze Wielkie, ul. Kaliska 2
Stęszew, ul. Łukasiewicza 1
Gniezno, ul. Wolności 4a
Konin, ul. Wiechowicza 4
Krotoszyn, ul. Grudzielskiego 25A
Słupca, ul. Franciszka Ratajczaka 3a/1
Poznań, ul. Grunwaldzka 156
Adres:
Brodnica, ul.Kopernika 8
Bydgoszcz, ul. Karłowicza 3-5
Grudziądz, ul. Klasztorna 9/11
Włocławek, ul. Zduńska 2
Golub-Dobrzyń, ul. Szosa Rypińska 4a
Lipno, ul. Kościuszki 21
Wielgie, ul. Starowiejska 10
Bydgoszcz, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Toruń, ul. Watzenrodego 15A
Inowrocław, ul. Narutowicza 24
Adres:
Bukowina Tatrzańska, ul. Długa 145
Nowy Sącz, ul. Kochanowskiego 2
Nowy Targ, ul. Wojska Polskiego 14
Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 56
Tarnów, ul. Niepodległości 3a
Krynica Zdrój, ul. Reymonta 21
Kraków, ul. Mehoffera 6
Krzeszowice, ul. Stolarska 1
Zakopane, ul. Orkana 6d
Tarnów, ul. Goldhammera 10
Wieliczka, ul. Wincentego Pola 4a
Wadowice, osiedle Kopernika 10B
Myślenice, ul. Osiedle Tysiąclecia 1
Miechów, ul. Słowackiego 13
Kraków, ul. Zacisze 6
Trzebinia, ul. Kopernika 25
Bukowina Tatrzańska, ul. Kościuszki 11
Kraków, ul. Zachodnia 5/12 A
Skawina, ul. Nad Wodą 4
Adres:
Chełm, ul.Lipowa 27
Lublin, ul. Przyjaźni 13
Zamość, ul. Jasna 14
Hrubieszów, Ul. Leśmiana 28
Kraśnik, Ul. Zygmunta Krasińskiego 16/6
Parczew, ul. 11 listopada 48
Puławy, ul. Centralna 15
Lubartów, ul.Mickiewicza 3-5
Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 18
Lublin, ul. Okopowa 3
Biała Podlaska, ul. Gabriela Narutowicza 35
Zamość, ul. Bolesława Prusa 2
Lubartów, ul. Cicha 1
Lublin, ul. Nałęczowska 18/159
Adres:
Chojnice, Ul. Mickiewicza 3
Gdynia, ul. Adm.J.Unruga 84
Gdańsk, ul. Subisława 24
Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej 36
Czarne, Plac Wolności 10
Kwidzyn, ul. 11 Listopada 20/1
Malbork, ul.Dworcowa 14
Starogard Gdański, ul. Skarszewska 10A
Człuchów, Os. Wazów 8
Kartuzy, ul. Sambora 21A
Bytów, ul. Lęborska 11
Gdynia, ul. Warszawska 34/36
Gdańsk, ul. Kombatantów 4/22
Chojnice, ul. Młodzieżowa 35
Gdańsk, ul. Na Zaspę 3
Gdańsk, ul. Opolska 5
Adres:
Jelenia Góra, ul. Ogińskiego 1B
Wałbrzych, ul. Armii Krajowej 22-23
Kobierzyce, Ul. Witosa 5
Ślęza, ul. Przystankowa 2
Wrocław, ul. Trwała 7
Świdnica, ul. Kliczkowska 37
Złotoryja, ul. Rynek 5/2
Jawor, ul. Piłsudskiego 10
Kamienna Góra, ul. Władysława Broniewskiego 26A
Wrocław, ul. Skarbowców 121-123
Legnica, ul. Biegunowa 2
Ząbkowice Śląskie, ul.Waryńskiego 18
Wałbrzych, ul. Wysockiego 24-24 A
Kłodzko, ul. Armii Krajowej 29a
Kłodzko, ul. Spółdzielcza 4
Kłodzko, ul. Rodzinna 101
Wrocław, ul. Gagarina 110
Adres:
Kielce, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a
Starachowice, ul. Jana Pawła II 1
Końskie, ul. Południowa 1
Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich 33
Kielce, ul. Podklasztorna 120/2
Sędziszów, ul. Dworcowa 23
Sandomierz, ul. Mickiewicza 23
Włoszczowa, ul. Sportowa 7
Adres:
Kędzierzyn Koźle, ul. Czerwińskiego 3
Kluczbork, ul. Grunwaldzka 20
Opole, ul. Kościuszki 2
Opole, ul. Katowicka 55
Nysa, ul. Marcinkowskiego 2-4
Głubczyce, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Brzeg, ul. Herberta 1
Adres:
Kutno, ul. Sienkiewicza 16
Łódź, ul. Kniaziewicza 20a
Piotrków Trybunalski, ul. Polna 13/13A
Radomsko, ul. Mickiewicza 29
Skierniewice, ul. Sobieskiego 29
Tomaszów Mazowiecki, ul. Barlickiego 15
Wieluń, ul J.Żubr 30
Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście 10
Zgierz, ul. Dąbrowskiego 19
Tomaszów Mazowiecki, ul. Strzelecka 12
Pabianice,
Adres:
Rzeszów, ul.Architektów 11
Stalowa Wola, ul. Okulickiego 36
Sanok, ul. Przemyska 24
Krosno, ul. 1000 lecia 13
Lubaczów, ul. Kościuszki 141/7
Rzeszów, ul.Dąbrowskiego 31
Sanok ul. Witkiewicza 5
Gorzyce, ul. Piłsudskiego 17
Leżajsk, ul. Opalińskiego 24
Adres:
Szczytno, ul. Chrobrego 10
Ostróda, ul. Jana Sobieskiego 3C
Mława, ul. Anny Dobrskiej 1
Pisz, ul. Sienkiewicza 4
Ełk ul. Nadjeziorna 23/A2
Olecko, 11 listopada 23
Lidzbark Warmiński, ul. 11 Listopada
Markusy 66
Toruń, ul. S. Srebrnego 1
Olsztyn, ul. Floriana Piotrowskiego 16i
Biskupiec, ul. Armii Krajowej 1A
Ełk, ul. Toruńska 10
Giżycko, Żeglarska 6/7u
Adres:
Suwałki, ul. Młynarskiego 9
Augustów, ul. Chreptowicza 1
Bielsk Podlaski, ul. 3 Maja 15
Mońki, Al. Wojska Polskiego 42
Grajewo, ul. Kolejowa 8
Białystok, Sobieskiego 13 m 8
Białystok, ul. Parkowa 14/84
Adres:
Wałcz, ul. Piastowska 3
Koszalin, ul. Traugutta 31/3
Gryfice, ul Ks.Stanisława Ruta 9
Myślibórz, ul. Kościelna 15
Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28
Goleniów, ul. Partyzantów 11
Koszalin, ul. Niepodległości 44-48
Świnoujście, ul. Grunwaldzka 21
Szczecinek, ul. Spółdzielcza 8
Pyrzyce, ul. Księcia Bogusława X /23
Szczecin, ul. Wyszyńskiego 42
Adres:
Zielona Góra, ul. Wyszyńskiego 99
Wschowa, ul. Zygmunta Starego 4
Gorzów Wielkopolski, ul. Łużycka 7
Żary, ul. Strzelców 10
Strzelce Krajeńskie, Al. Wolności 9 K
Biała Podlaska, ul. Gabriela Narutowicza 35
Zielona Góra, ul. Jedności 59
Zielona Góra, ul. Chrobrego 20a
Sulechów, ul. Krańcowa 2a
Babimost, Gagarina 18
Nowa Sól, ul. Kościuszki 1d
Gorzów Wielkopolski, ul. 30 Stycznia 15/9
Zielona Góra, ul. Świętej Kingi 6
Sulechów, al. Niepodległości 15
Żary, ul. Moniuszki 2
4. Podaj dane rozwiń

Administratorem danych podanych w formularzu jest TESTDNA Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, 40-859 Katowice, o numerze REGON: 243413225, NIP: 634-282-27-48, KRS: 0001091570, e-mail: biuro@testDNA.pl , tel.: 665 761 161. Przekazane nam dane będą wykorzystane w celu:
1) umówienia wizyty w placówce testDNA Laboratorium lub u któregoś z partnerów współpracujących (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119) – w dalszej części RODO);
2) dochodzenia i obrony przed ewentualnymi roszczeniami (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO);
3) odpowiedzi na zadane nam pytania i weryfikacji tożsamości osoby (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) RODO;

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże może stanowić warunek udzielenia odpowiedzi na zadane pytania lub realizację usługi. Dane te mogą zostać przekazane podmiotom współpracującym w celu realizacji zleconej nam usługi. Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj https://www.testdna.pl/polityka-prywatnosci/

Skontaktuj się z nami

Zapewniamy opiekę konsultantów medycznych 6 dni w tygodniu.

Back to Top
Zadzwoń