Zyskaj spokojną i szczęśliwą rodzinę dzięki ustaleniu ojcostwa

spokojna rodzinaPewność co do ojcostwa to nie tylko możliwość unormowania sytuacji prawnej. To też szansa na poprawę relacji w rodzinie i stworzenie więzi oraz zadbanie o rozwój dziecka.

Pewność co do ojcostwa umożliwia prawidłowy rozwój dziecka

Dzięki testowi na ojcostwo zyskuje ono absolutne przekonanie co do swojego pochodzenia, tożsamości i więzi rodzinnych. Wiedza na temat jest jedną z podstawowych potrzeb każdego człowieka – tylko wtedy możliwy jest jego harmonijny rozwój psycho-społeczny. Atmosfera wątpliwości, chaosu i niepewności ten rozwój uniemożliwia. Mały człowiek traci poczucie bezpieczeństwa i przynależności. Może to prowadzić do poważnych problemów emocjonalnych – również w przyszłości, w nastoletnim i dorosłym życiu.

.

spokojna rodzina

Jeżeli dziecko nie wie, kto jest jego biologicznym ojcem proces identyfikacji nie zachodzi prawidłowo. Sytuacja taka powoduje chaos w wewnętrznym świecie przeżyć, uniemożliwia prawidłowe kształtowanie się struktury osobowości.

Częstym skutkiem takich sytuacji jest utrata poczucia bezpieczeństwa związana z wysokim poziomem lęku. Dziecko już jako dorosły człowiek może przejawiać trudności z określeniem siebie, oraz próbą odpowiedzenia sobie na pytanie kim jestem.

Sytuacja taka stanowi podłoże do powstawania zaburzeń osobowości włącznie z wystąpieniem psychoz.Olga Przybyłek, psycholog i psychoterapeuta

Test na ojcostwo zapewnia poczucie bezpieczeństwa i stabilizację w rodzinie

Wynik testu DNA gwarantuje pewność, dzięki której w Waszej rodzinie wytworzy się atmosfera spokoju i równowagi. Znikną wątpliwości, podejrzenia i rozterki, a pojawią się zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Poprawa relacji między partnerami pozytywnie wpłynie na całą rodzinę, umożliwiając wytworzenie się głębokiej więzi.

 

Pewność co do ojcostwa to też szansa na zapewnienie stabilizacji i odzyskanie kontroli – emocjonalnej, psychicznej i finansowej. To również możliwość zaplanowania dalszego życia i opieki nad dzieckiem oraz zapewnienia mu bezpieczeństwa w każdym aspekcie życia.

Pewność co do ojcostwa to szansa na lepsze rodzicielstwo

Mężczyzna pewny tego, że jest biologicznym ojcem dziecka może lepiej przygotować się do roli ojca, utożsamiając się z dzieckiem i rozwijając w sobie instynkt ojcowski. Opiekuńczość, troskliwość i miłość, którymi otacza dziecko pomagają im zbudować zdrową i piękną relację.

 

Pewność co do ojcostwa korzystnie wpływa również na matkę, gwarantując jej poczucie bezpieczeństwa i możliwość wychowania dziecka w atmosferze szacunku do siebie i partnera.

 

Dzięki pewności, którą daje wynik badania ojcostwa, polepszysz też swoje zdrowie i samopoczucie. Będziesz mieć możliwość przywrócenia równowagi i radości w swoim życiu oraz zadbasz o przyszłość swoich najbliższych. Wystarczy proste badanie DNA, by zyskać poczucie bezpieczeństwa i stabilizację na całe życie!

 

Przeczytaj też: Ustalenie ojcostwa możliwe jeszcze przed porodem?


zadzwoń teraz

Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

Marcin Kliś

Marcin Kliś

Joanna Musiał

Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

Ewelina Czernachowska

Ewa Przeliorz

Ewa Przeliorz
Data publikacji: 13/06/2017, Data aktualizacji: 27/12/2021