fbpx

Test NIFTY pro – gdzie zrobić?

Test NIFTY pro - gdzie zrobić?

Test NIFTY pro można zrobić w całej Polsce. Jest dostępny w ponad 200 autoryzowanych punktach pobrań testDNA oraz z pobraniem próbki krwi w domu.

Wizyty domowe w testDNA organizujemy w całej Polsce bez dodatkowych opłat, również w mniejszych miejscowościach i wsiach. Dostępne są szybkie terminy badania NIFTY pro oraz płatność w ratach. 

Sprawdź, gdzie zrobić test NIFTY pro z ubezpieczeniem i konsultacją wyniku pozytywnego z lekarzem genetykiem w cenie badania.

gdzie zrobic nifty pro

Test NIFTY pro – gdzie zrobić? Ponad 250 autoryzowanych placówek

Spis treści

Test NIFTY pro możesz zrobić również w jednej z ponad 200 autoryzowanych placówek w całej Polsce. Skontaktuj się z nami, aby umówić termin wizyty w placówce, a następnie przyjdź do niej aby pobrać krew i wypełnić formularz zlecenia badania. Umów online wizytę w punkcie pobrań

Sprawdź punkty pobrań NIFTY pro w całej Polsce:

.

Filtruj wg

.

Test NIFTY pro – gdzie zrobić? Wizyty domowe w całej Polsce

Test NIFTY pro możesz wykonać w domu w dowolnej lokalizacji w Polsce. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówisz dogodny termin wizyty domowej. Pielęgniarka przyjedzie do domu, pobierze krew do badania, a także pomoże wypełnić formularz zlecenia badania. Umów online wizytę domową online

Gdzie zrobić badanie NIFTY pro? Ogólnopolski formularz rejestracji online

 

Test
 • Oryginalny test NIFTY pro wykonywany w laboratorium BGI.
 • Aż 94 nieprawidłowości– NIFTY pro to najszerszy test NIFTY. Zakres dla ciąży pojedynczej: trisomia 21 (zespół Downa), trisomia 18 (zespół Edwardsa), trisomia 13 (zespół Patau), trisomia 9, trisomia 16, trisomia 22, mikrodelecje i zespoły duplikacji – łącznie aż 84 mikrodelecje / duplikacje. Zakres dla ciąży bliźniaczej: trisomia 21., trisomia 13., trisomia 18.
 • Płeć na życzenie.
 • Ubezpieczenie na życzenie. NIFTY to jedyny test NIPT z ubezpieczeniem. W cenie testu NIFTY pro jest ubezpieczenie na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego po urodzeniu dziecka (do 210 000 zł*) i przed urodzeniem z terminacją ciąży (do 11 000 zł*) oraz zwrot kosztów wykonanej diagnostyki prenatalnej (np. amniopunkcji) do 2600 zł* jeśli wynik testu NIFTY pro będzie pozytywny.
 • Wynik do 10 dni roboczych (czas liczony od momentu dotarcia próbek do laboratorium). Jest to maksymalny czas oczekiwania, często wynik dostępny jest szybciej, w 5-6 dni.
 • Bezpłatne ponowne pobranie próbki jeśli jakość próbki nie będzie wystarczająca do badania (są to bardzo rzadkie przypadki).
Dodatkowo w testDNA:
 • Pobranie próbki w placówce lub w domu w cenie badania w całej Polsce.
 • Konsultacja z lekarzem genetykiem w cenie badania w przypadku pozytywnego wyniku NIFTY pro.
 • Wskazówki „Jak odczytać wynik” dołączane do wyniku w cenie badania opracowane we współpracy z lekarzem genetykiem.
 • Wynik udostępniany online w bezpiecznym Panelu Pacjenta
 • Dostępne raty i płatności odroczone P24NOW. Skontaktuj się z nami i zapytaj o raty.

 

Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w ciągu jednego dnia roboczego w celu potwierdzenia terminu i dokończenia rezerwacji. Prosimy oczekiwać na kontakt zwrotny z naszej strony do godziny od momentu wysłania niniejszego formularza (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 do 16.00). W przypadku wysłania formularza poza godzinami pracy biura obsługi klienta lub w weekendy czy święta skontaktujemy się z Państwem w pierwszym dniu roboczym.

Do kontaktu telefonicznego zapraszamy 7 dni w tygodniu: 665 761 161.

Dlaczego test NIFTY pro warto wykonać w testDNA?

 • Szybkie terminy badań – nawet w dniu umówienia.
 • Raty i płatności odroczone – P24NOW, PayPo, Mediraty.
 • Oryginalny NIFTY pro z najszerszym zakresem badanych chorób i ubezpieczeniem, analizy wykonywane są w BGI w Hongkongu.
 • Autoryzowane placówki i wizyty domowe w całej Polsce – również wizyta domowa jest w cenie badania NIFTY pro. Pobrania w domu organizujemy też w małych miasteczkach i wsiach.
 • Wynik wygodnie ONLINE – nasze pacjentki mają dostęp do wygodnego Panelu Pacjenta na stronie internetowej.
 • Konsultacja z lekarzem genetykiem w cenie badania NIFTY pro w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego (nieprawidłowego).
 • Bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu, również w święta.
 • Marka testDNA jest obecna na rynku od 2003 roku. W tym czasie wykonaliśmy analizy dla ponad 250 000 pacjentów, nawiązaliśmy współpracę z wieloma specjalistami i ośrodkami, zdobyliśmy zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy.
 • Pozytywne opinie naszych Pacjentek (średnia 4,95/5 na badanienifty.pl).

 

Zobacz jak wygląda badanie NIFTY pro z pobraniem próbki w placówce testDNA.

Znajdź punkt pobrań NIFTY pro blisko Ciebie

Gdzie zrobić test NIFTY pro? Sprawdź wybrane lokalizacje punktów pobrań na liście

Sprawdź punkty pobrań do NIFTY pro w całej Polsce:

 

Gdzie zrobić test NIFTY pro? Dlaczego warto wybrać testDNA?

 • Oryginalny test NIFTY pro z ubezpieczeniem i szerokim zakresem badanych chorób, wykonywany w BGI
 • Pobranie próbki w domu w cenie badania w całej Polsce
 • Ponad 200 placówek w całej Polsce
 • Szybkie terminy badań nawet w dniu umówienia
 • Wynik online bez konieczności dodatkowego dojazdu do Placówki
 • Możliwość płatności w ratach
 • Bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu
 • W cenie badania konsultacja pozytywnego wyniku NIFTY pro z lekarzem genetykiem
 • Pozytywne opinie Mam o NIFTY pro w testDNA. Sprawdź ⭐⭐⭐⭐⭐

Informacje o teście NIFTY pro

Częste pytania

Ile czeka się na wynik testu NIFTY pro?

Wynik testu NIFTY pro jest dostępny jest w 10 dni roboczych od momentu dotarcia próbki do laboratorium. Jest to maksymalny czas, często wynik dostępny jest szybciej (5-6 dni). Wynik jest udostępniany online.

W którym tygodniu ciąży można przeprowadzić test NIFTY pro?

Test NIFTY pro wykonuje się od 10 tygodnia ciąży.

 Czym różni się test NIFTY pro od NIFTY?

Różnice dotyczą przede wszystkim zakresu badania oraz ubezpieczenia wyniku. Od 2018 roku w Polsce dostępna jest rozszerzona wersja – test NIFTY pro. Analizy DNA w teście NIFTY pro są przeprowadzane bezpośrednio w laboratorium BGI w Hongkongu. Dla pacjentek oznacza to możliwość ubezpieczenia oraz szerszy zakres badania. Zobacz porównanie

Czym różni się test NIFTY pro od testu PAPP-a i od amniopunkcji?

Test NIFTY pro jest badaniem przesiewowym (podobnie jak test PAPP-a) i jednocześnie charakteryzuje się wysoką czułością (dla trisomii 21. na poziomie ponad 99%, podobnie jak amniopunkcja). Jest przy tym zupełnie bezpieczny, gdyż do testu pobiera się krew z żyły odłokciowej ciężarnej (podobnie jak w przypadku morfologii). Sprawdź porównanie badań w tabeli:

porównanie nifty pro, amniopunkcji i pappa

 

Dowiedz się więcej o NIFTY pro:

Zobacz też:

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

4.9/5 - (25 votes)

 

Spis treści

Wszystkie artykuły

Powiązane artykuły

Wszystkie artykuły
Umów