Test NIFTY pro Warszawa

Warszawa, ul. Rozłogi 18
Dla spokojnej ciąży
Bezpieczny dla dziecka
Szybki wynik

Dlaczego warto wykonać badanie NIFTY pro w testDNA?

Dostępny w całej Polsce 

NIFTY pro można umówić w jednej z blisko 300 placówek lub z pobraniem próbki w domu w całej Polsce. Obie opcje są w cenie badania, bez dodatkowych opłat!

Szybkie terminy badań nawet w dniu umówienia

Pobranie próbki do NIFTY pro można umówić nawet na dziś, aby jeszcze szybciej otrzymać wynik. Wynik udostępniamy online w bezpiecznym Panelu Pacjenta.

Konsultacja wyniku z lekarzem genetykiem

Jeśli wynik NIFTY pro będzie nieprawidłowy, wówczas można skonsultować go z lekarzem genetykiem w cenie badania. Lekarz wyjaśnia rezultat i zaleca dalsze postępowanie.

NIFTY pro można kupić teraz i zapłać później, nawet do 54 dni

W testDNA za NIFTY pro można zapłacić w ratach oraz skorzystać z płatności bezpłatnie odroczonych do 54 dni – P24NOW.
 

Doświadczenie od 2003 roku

testDNA działa na rynku od 2003 roku i NIFTY mamy w ofercie od 2014 roku. Do tej pory wydaliśmy wyniki ponad 10 000 testów NIFTY dla naszych Pacjentek. testDNA to podmiot medyczny wpisany do rejestru KIDL i posiadający ubezpieczenie OC.

Jak przebiega badanie?

TRZY PROSTE KROKI

Umówienie terminu badania

Wystarczy skontaktować się z nami aby umówić termin NIFTY pro – dostępne są szybkie terminy, nawet na dziś! Jesteśmy dostępni pod telefonem 6 dni w tygodniu. 

Pobranie próbki

Następnie organizowane jest pobranie próbki – w jednym z blisko 300 punktów pobrań lub w czasie wizyty domowej pielęgniarki w całej Polsce.

Odbierz wynik

Wynik można pobrać wygodnie online w bezpiecznym Panelu Pacjenta, nie ma konieczności dodatkowego dojazdu do placówki. 

Badanie NIFTY pro również bez wychodzenia z domu

Nifty pro w domu
Test NIFTY pro w domu pacjentki
Cena: 2397.00 zł Zarezerwuj termin

Próbka do badania NIFTY pro może również zostać pobrana pod wskazanym adresem przez jedną z naszych pielęgniarek. Wystarczy wypełnić formularz aby zamówić taką wizytę nawet dziś.Dlaczego warto wykonać badanie w domu:
 • Bezpieczeństwo – brak narażania mamy i dziecka na wirusy oraz bakterie obecne w przychodniach.
 • Komfort – badanie można wykonać nawet w piżamie
 • Brak koniczności dojazdu – szczególnie w okresie letnim, kiedy mamy do czynienia z upałami jest to bardzo ryzykowne z uwagi na możliwość zasłabnięcia. Dodatkowo nie traci się czasu na dojazdy.
 • Możliwość spokojnego zapoznania się z dokumentami i rozmowy z położną – w przychodni zawsze jest kolejka osób czekających na wizytę, co wprowadza atmosferę pośpiechu. Wykonując test w domu ma się położną czy pielęgniarkę tylko dla siebie. Poświęca więc pacjentce tyle czasu, ile potrzebuje.

Test NIFTY pro Warszawa – cena badania

Poniżej podajemy cenę badania NIFTY pro w Warszawie w testDNA. Jest to cena całkowita, u nas nie ma dodatkowych dopłat.

Test
 • Badane 102 nieprawidłowości: trisomia 21 .(zespół Downa), trisomia 18. (zespół Edwardsa), trisomia 13. (zespół Patau), trisomia 9., trisomia 16., trisomia 22.,  92 delecje / duplikacje oraz aneuploidie X Y (niedostępne dla ciąży bliźniaczej.
 • Ustalenia przypadkowe na życzenie.
 • Płeć na życzenie.
 • Wynik do 10 dni roboczych (czas liczony od momentu dotarcia próbek do laboratorium). Jest to maksymalny czas oczekiwania, często wynik dostępny jest szybciej, w 5-6 dni.
 • Bezpłatne ponowne pobranie próbki jeśli jakość próbki nie będzie wystarczająca do badania (są to bardzo rzadkie przypadki).
Dodatkowo w testDNA:
 • Pobranie próbki w placówce lub w domu w cenie badania w całej Polsce.
 • Konsultacja z lekarzem genetykiem klinicznym w cenie badania w przypadku pozytywnego wyniku NIFTY pro. Wyniki NIFTY pro w testDNA konsultuje dr n. med. Renata Posmyk, specjalista genetyki klinicznej i członek Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. 
 • Wskazówki „Jak odczytać wynik” dołączane do wyniku w cenie badania opracowane we współpracy z lekarzem genetykiem.
 • Wynik udostępniany online w bezpiecznym Panelu Pacjenta
Dostępne raty i płatności odroczone P24NOW. Rata: już od 69,12 zł
Zapytaj o badanie
665 761 161
Cena: 1990 zł 2397,-
PROMOCJA trwa tylko do 31.07.2024 r. i dotyczy badań z pobraniem próbki w punkcie pobrań. Najniższa cena w ciągu 30 przed wprowadzeniem promocji: 1990 zł za badanie w punkcie pobrań i 2090 zł za badanie z domowym pobraniem próbki. Szczegóły >>

Zarezerwuj termin

gwarancja najniższej ceny NIFTY Pro

 

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się telefonicznie do godziny w celu potwierdzenia wizyty i dokończenia procesu rezerwacji terminu. Dopiero potem prosimy o przybycie do placówki lub oczekiwanie na wizytę domową. Już po wysłaniu zgłoszenia można wybrać metodę płatności w tym raty.

Test NIFTY pro w Warszawie na raty

Za NIFTY pro w Warszawie można zapłacić korzystając z P24NOW. Można wybrać płatności bezpłatnie odroczone do 54 dni lub raty. Wszystkie formalności można załatwić szybko i wygodnie online, bez wizyty w banku. Weryfikacja trwa szybko, zwykle kilkanaście minut.

Badanie NIFTY pro Warszawa – informacje o badaniu

Na czym polega?Co bada?UbezpieczenieWskazaniaNIFTY pro a inne testyGdzie zrobić?Historie Pacjentek

Czym jest test NIFTY pro?

Test NIFTY pro to test NIPT (ang. noninvasive prenatal testing), który opiera się na analizie wolnego płodowego DNA obecnego w krwi Mamy. NIFTY został wykonany już ponad 10 000 000 razy na całym świecie. Ma wysoką czułość i jednocześnie jest prosty, Już od 10 tygodnia ciąży bada trisomię 21., 18., 13. i inne nieprawidłowości genetyczne.

Na czym polega badanie NIFTY pro?

Do badania NIFTY pobiera się małą próbkę krwi Mamy i dlatego jest on nieinwazyjny. Krew Mamy zawiera materiał genetyczny pochodzący od dziecka, który można zbadać stosują dokładną metodę NGS i zaawansowane analizy bioinformatyczne.

Dzięki temu NIFTY pro jest tak skuteczny (ma wysoką czułość) i jednocześnie nieinwazyjny.

Jak wygląda test NIFTY pro w testDNA?

Aby umówić test NIFTY pro, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub wypełniając formularz online dostępny na tej stronie. Pobranie próbki umawiamy szybko, nawet w dniu umówienia. W umówionym terminie prosimy przyjść do placówki lub oczekiwać na wizytę domową.

Pobranie próbki nie wymaga szczególnych przygotowań i nie trzeba być na czczo. Zalecamy zadbać o nawodnienie organizmu, czyli pić płyny dzień wcześniej i w dniu pobrania.

Wynik badania udostępniamy online w bezpiecznym Panelu pacjenta. Czas oczekiwania wynosi maksymalnie 10 dni roboczych od dotarcia próbki do laboratorium (zwykle jest szybciej, w 5-6 dni).

Więcej o NIFTY pro >>

Co bada test NIFTY pro?

Nieinwazyjny prenatalny test NIFTY pro analizuje pod kątem zaburzeń wszystkie 23 pary chromosomów z wykorzystaniem technologii Sekwencjonowania Nowej Generacji (NGS). Nifty bada aż 94 choroby

Test NIFTY pro to test o wysokiej czułości. Jego zakres obejmuje zespół Downa, Patau i Edwardsa oraz inne choroby – w sumie aż 94. 

Jakie choroby wykrywa badanie NIFTY pro?

Test NIFTY pro w ciąży pojedynczej bada:

 • 6 trisomii (w tym także te najpopularniejsze, czyli zespół Downa oraz zespół Edwardsa),
 • 84 mikrodelecji i mikroduplikacji,
 • 4 aneuploidie chromosomów płci (zespół Turnera, Zespół Klinefertera, zespół supersamicy, zespół supersamca).

Na życzenie rodziców, na wyniku badania podana jest również płeć dziecka.

Zakres dla ciąży bliźniaczej obejmuje trisomię 21., trisomię 18., trisomię 13. i płeć na życzenie.

Więcej informacji: Wynik testu NIFTY pro – co zawiera i jaka jest jego pewność? >>

Ubezpieczenie testu NIFTY pro

Badanie NIFTY pro to jedyne na rynku, nieinwazyjne badanie prenatalne, które zostało objęte ubezpieczeniem wyniku fałszywie negatywnego.

Można z niego skorzystać w sytuacji, gdy test wydał wynik fałszywie negatywny lub, gdy test NIFTY pro dał pozytywny wynik wskazał konieczność wykonania badania inwazyjnego.ubezpieczenie nifty

 • Wynik fałszywie negatywny po urodzeniu dziecka  – odszkodowanie w wysokości do 210 000 złotych*
 • Wynik fałszywie negatywny przed urodzeniem, z terminacją ciąży – odszkodowanie do 11 000 zł*.
 • Wynik pozytywny – rodzice mogą liczyć na rekompensatę – zwrot kosztów wykonania badania inwazyjnego (w wysokości do 2600 złotych*). Ubezpieczenie dotyczy takich badań prenatalnych diagnostycznych, takich jak amniopunkcja, analiza kariotypu, dodatkowe molekularne badania genetyczne (FISH), test SNP oraz biopsja trofoblastu.

Wyniki fałszywie negatywne są niezwykle rzadkie i dotyczą również innych testów nieinwazyjnych, jednak tylko NIFTY pro  umożliwia wypłatę wysokiej rekompensaty. Więcej: Ubezpieczenie testu NIFTY pro >>

Wskazania do wykonania badania NIFTY pro

NIFTY pro może wykonać niemal każda Mama, której zależy na nieinwazyjnym teście prenatalnym o wysokiej czułości i szerokim zakresie badanych chorób.

Szczególnie jest wskazany ciężarnym:

 • Po 35 roku życia – ze względu na większe ryzyko choroby genetycznej u dziecka. Więcej informacji: Badania prenatalne po 35 roku życia >>
 • U których przesiewowe badania prenatalne takie jak test Papp-a wskazują na podwyższone ryzyko choroby genetycznej u dziecka (np. trisomii 21., 13., 18.). Więcej informacji: Zły wynik testu PAPP-a >>
 • Którym zalecana jest amniopunkcja z uwagi na podejrzenie np. zespołu Downa, Edwardsa czy Patau – negatywny wynik testu NIFTY pro nie wymaga już potwierdzenia badaniami inwazyjnymi.
 • U których w poprzednich ciążach występowała choroba genetyczna.

NIFTY pro a inne badania prenatalne

NIFTY pro a test PAPP-a i amniopunkcja

Można powiedzieć, że NIFTY pro łączy w sobie nieinwazyjny charakter badań z krwi (PAPP-a) i wysoką czułość (ponad 99% dla trisomii 21., podobnie jak w amniopunkcji). Porównanie badań prenatalnych:

porównanie badań prenatalnych
 

Test NIFTY pro Warszawa. Gdzie wykonać badanie?

Test NIFTY pro w Warszawie można zrobić w autoryzowanych placówkach testDNA jeszcze dzisiaj oraz w ramach wizyt domowych (w cenie badania). Wystarczy skontaktować się z nami, aby umówić badanie NIFTY pro w Warszawie

dostępne wolne terminy na dziś Nifty
 

Gdzie jeszcze zrobić NIFTY pro w województwie mazowieckim?

Inne punkty pobrań:

Inne lokalizacje w całej Polsce: Gdzie wykonać test NIFTY pro - placówki i wizyty domowe >>

Marka testDNA jest obecna na rynku od 2003 roku. W tym czasie wykonaliśmy analizy dla ponad 450 000 pacjentów, nawiązaliśmy współpracę z wieloma specjalistami i ośrodkami, zdobyliśmy zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy.

Historie pacjentek, które wykonały NIFTY pro w testDNA

NIFTY posiadamy w ofercie od 2014 roku i do tej pory wydaliśmy wynik NIFTY dla ponad 10 000 Pacjentek. Historie Pacjentek, które wykonały NIFTY w testDNA można przeczytać tutaj >>

5/5 - (13 głosów / głosy)

*w zależności od kursu walutowego

Źródła: testdna.pl/badania-prenatalne/test-nifty-pro/zrodla

Dlaczego warto wybrać test NIFTY pro?

 • NIFTY wykonało ponad 10 000 000 Mam na całym świecie!
 • Wiarygodny – skuteczność NIFTY została potwierdzona w szerokim badaniu dotyczącym skuteczności klinicznej NIPT (przeprowadzonym na prawie 147 000 ciąż).
 • Prosty i nieinwazyjny – do testu pobiera się krew obwodową matki, pobranie – wygląda jak zwykła morfologia.
 • Wczesna wykrywalność  – test można wykonać już po 10 tygodniu ciąży.
 • Szybki wynik – maksymalnie do 10 dni roboczych (jest to maksymalny czas, często wynik dostępny jest szybciej). Wynik do odbioru przez internet, nie trzeba dodatkowo dojeżdżać do placówki.
 • Wszechstronny  – zakres obejmuje nie tylko powszechnie występujące trisomie, ale też mikrodelecje i mikroduplikacje, takie jak np. zespół DiGeorge’a i zespoły Angelmana/Pradera-Williego. W sumie bada 94 nieprawidłowości i płeć na życzenie.
 • Wykonywany w BGI – analizy NIFTY pro wykonywane są w laboratorium BGI. To laboratorium opracowało metodę NIFTY i ma duże doświadczenie w nieinwazyjnych testach prenatalnych.

 

Więcej o NIFTY pro

Nasze certyfikaty

Często zadawane pytania

Czym jest test NIFTY pro?
Test NIFTY pro to nieinwazyjne badanie prenatalne oparte na analizie wolnego płodowego DNA. Już od 10 tygodnia ciąży pozwala zbadać dziecko w kierunku trisomii 21. (zespół Downa), trisomii 13. (zespół Patau), trisomii 18. (zespół Edwardsa) i innych nieprawidłowości genetycznych. Wystarczy pobrać małą próbkę krwi matki (10 ml z żyły odłokciowej) i zbadać próbkę z wykorzystaniem nowoczesnej metody NGS i zaawansowanych metod bioinformatycznych. To dlatego test NIFTY pro jest tak skuteczny, a jednocześnie nieinwazyjny.

Kiedy warto zrobić test NIFTY pro?
Test NIFTY pro warto wykonać w każdym przypadku gdy mama chce nieinwazyjnie sprawdzić zdrowie nienarodzonego dziecka i to w szerokim zakresie (94 choroby genetyczne). Szczególnie jest wskazany gdy:

 • wiek matki wynosi ponad 35 lat,
 • w poprzedniej ciąży występowały choroby genetyczne,
 • w rodzinie występują choroby genetyczne,
 • badania prenatalne I trymestru dały wynik wskazujący na podwyższone ryzyko trisomii,
 • jest zalecana amniopunkcja (np. ze względu na podejrzenie trisomii 21., 13., 18.). Prawidłowy wynik NIFTY pro nie wymaga już potwierdzenia badaniem inwazyjnym.

W którym tygodniu ciąży wykonać test NIFTY pro?
Test NIFTY pro wykonuje się po 10 tygodniu ciąży. Nie ma górnej granicy wieku ciąży i wiek ciąży (po skończonym 10 tc) nie wpływa na wiarygodność badania.

Co bada test NIFTY pro?
Test NIFTY pro bada 94 nieprawidłowości genetyczne i płeć na życzenie. W ciąży pojedynczej zakres badania obejmuje 6 trisomii, 4 choroby związane z nieprawidłową liczbą chromosomów płciowych oraz mikrodelecje i mikroduplikacje. W ciąży bliźniaczej NIFTY bada trisomię 21., 13. i 18. oraz płeć na życzenie. NIFTY pro jest najszerszym testem NIFTY – bada najwięcej nieprawidłowości – i jako jedyny zapewnia ubezpieczenie wszystkich badanych nieprawidłowości (nie tylko wybranych). Ubezpieczenie obejmuje wynik pozytywny oraz fałszywie negatywny (przed i po narodzinach dziecka).

Jaki jest czas oczekiwania na wynik testu NIFTY pro?
Maksymalny czas oczekiwania na wynik testu NIFTY pro to do 10 dni roboczych od dotarcia próbki do laboratorium. Często wynik jest szybciej, nawet w 5-6 dni. Wynik udostępniamy gdy tylko jest gotowy – można go pobrać online w bezpiecznym Panelu Klienta. Dzięki temu jest dostępny jeszcze szybciej bez konieczności dodatkowego dojazdu do placówki.

Czym różni się test NIFTY pro od amniopunkcji i testu PAPP-A?
Można powiedzieć, że test NIFTY pro łączy w sobie nieinwazyjny charakter testu PAPP-A (jest to badanie wykonywane z krwi) i czułość amniopunkcji (ponad 99% dla trisomii 21.). Test NIFTY pro nie zastępuje badań diagnostycznych jednak gdy jest wykonany np. w przypadku podejrzenia trisomii 21., to jego prawidłowy wynik nie wymaga potwierdzenia badaniami inwazyjnymi. Często jest tak, że test PAPP-a i test złożony wskazują na podwyższone ryzyko choroby genetycznej a dodatkowe badania tego nie potwierdzają i dziecko rodzi się zdrowe.

1. Wybierz przychodnię lub wizytę domową rozwiń
Poprzedni krok rozwiń
2. Wybierz lokalizację rozwiń
Podaj adres, w którym chciałabyś umówić wizytę domową

Miasto:

Kod pocztowy:

Ulica:

Numer domu:

Numer mieszkania: (pole nieobowiązkowe)

Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Ciechanów, Ul Spółdzielcza 2
Tel. 665 761 161 Radom, ul. 1905 roku 20
Tel. 665 761 161 Warszawa, ul. Cybernetyki 7
Tel. 665 761 161 Siedlce, ul. Floriańska 57
Tel. 665 761 161 Garwolin, ul. Jana Pawła II 17
Tel. 665 761 161 Grójec, ul. Olimpijska 8A
Tel. 665 761 161 Kozienice, ul. Lubelska 40
Tel. 665 761 161 Płońsk, ul. Grunwaldzka 11A
Tel. 665 761 161 Warszawa, ul. Krzywe Koło 8/10
Tel. 665 761 161 Warszawa, ul. Sienna 86
Tel. 665 761 161 Warszawa Kabaty, ul. Ksawerego Bronikowskiego 55
Tel. 665 761 161 Warszawa, Wrocławska 21a/7
Tel. 665 761 161 Radom, ul. Andrzeja Struga 19/21
Tel: 665 761 161 Ożarów Mazowiecki, ul. Romana Dmowskiego 39
Tel. 665 761 161 Pruszków, ul. Kubusia Puchatka 11
Tel. 665 761 161 Piaseczno, ul. Puławska 34
Tel. 665 761 161 Warszawa, ul. Kobielskiej 23
Tel. 665 761 161 Babice Nowe, ul. Ogrodnicza 6
Tel. 665 761 161 Warszawa, ul. Rozłogi 18
Tel. 665 761 161 Piaseczno, Aleja Kalin 55/7
Tel. 665 761 161 Grodzisk Mazowiecki, ul. T. Bairda 56/7
Tel. 665 761 161 Warszawa, ul. Sarmacka 17/119
Tel. 665 761 161 Warszawa, ul. Pańska 96/203
Tel. 665 761 161 Mińsk Mazowiecki, ul. I. Daszyńskiego 4
Tel. 665 761 161 Hipolitów, ul. Warszawska 63
Tel. 665 761 161 Płock, ul Rajmunda Rembielińskiego 10a
Tel. 665 761 161 Sulejówek, ul. 11 Listopada 87
Tel. 665 761 161 Legionowo, ul. Sowińskiego 4
Tel. 665 761 161 Płońsk, ul. Młodzieżowa 31/N
Tel. 665 761 161 Warszawa, ul. Adama Branickiego 12
Tel. 665 761 161 Warszawa Bielany, ul. Kochanowskiego 45 /lok.2
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Katowice, ul. Bocheńskiego 38A
Tel. 665 761 161 Chorzów, Ul. Batorego 19
Tel. 665 761 161 Cieszyn, u. Frysztacka 20
Tel. 665 761 161 Rybnik, ul. Parkowa 4a
Tel. 665 761 161 Ustroń, ul. Stawowa 2A
Tel. 665 761 161 Bielsko Biała, ul. Pszenna 11
Tel. 665 761 161 Racibórz, Ul. Kolejowa 19A
Tel. 665 761 161 Lubliniec, Ul. Mickiewicza 14
Tel. 665 761 161 Mikołów, Os. 30-lecia 8
Tel. 665 761 161 Czechowice-Dziedzice, ul. Sienkiewicza 8
Tel. 665 761 161 Pszczyna, ul. Dobrawy 7
Tel. 665 761 161 Będzin, ul. Małobądzka 141
Tel. 665 761 161 Gliwice, ul. Szafirowa 18
Tel. 665 761 161 Skoczów, ul. Mały Rynek 1
Tel. 665 761 161 Szczekociny, Aleja Jana Pawła II 6, 42-445
Tel. 665 761 161 ul. Wspólna 2, 43-246 Strumień
Tel. 665 761 161 Częstochowa, ul. Brzeźnicka 59
Tel. 665 761 161 Częstochowa, Wieluńska 28
Tel. 665 761 161 Częstochowa, Aleja Wolności 14
Tel. 665 761 161 Racibórz, ul. Sienkiewicza 3A
Tel. 665 761 161 Kłobuck, ul. Staszica 28
Tel. 665 761 161 Częstochowa, ul. Kordeckiego 56
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Poznań, ul. Braniewska 20
Tel. 665 761 161 Nowy Tomyśl, ul. Zbąszyńska 9
Tel. 665 761 161 Piła, ul. Medyczna 6
Tel. 665 761 161 Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 28
Tel. 665 761 161 Jarocin, ul. Hallera 9
Tel. 665 761 161 Krotoszyn, ul. Wojciechowskiego 3
Tel. 665 761 161 Turek, ul. Dąbrowskiego 7
Tel. 665 761 161 Września, ul. Piastów 16
Tel. 665 761 161 Leszno, ul. Racławicka 1a
Tel. 665 761 161 Poznań, ul. Kaspra Drużbickiego 7
Tel. 665 761 161 Stęszew, ul. Łukaszewicza 1
Tel. 665 761 161 Kalisz ul. Wyszyńskiego 36
Tel: 665 761 161 Godziesze Wielkie, ul. Kaliska 2
Tel. 665 761 161 Gniezno, ul. Wolności 4a
Tel. 665 761 161 Konin, ul. Wiechowicza 4
Tel. 665 761 161 Krotoszyn, ul. Grudzielskiego 25A
Tel. 665 761 161 Słupca, ul. Franciszka Ratajczaka 3a/1
Tel. 665 761 161 Poznań, ul. Grunwaldzka 156
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Białystok, ul. Sobieskiego 13/8
Tel. 665 761 161 Suwałki, ul. Młynarskiego 9
Tel. 665 761 161 Augustów, ul. Chreptowicza 1
Tel. 665 761 161 Mońki, Al. Wojska Polskiego 42
Tel. 665 761 161 Grajewo, ul. Kolejowa 8
Tel. 665 761 161 Łomża, ul. Akademicka 48 A
Tel. 665 761 161 Białystok, ul. Parkowa 14 lok. 84
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Brodnica, ul.Kopernika 8
Tel. 665 761 161 Bydgoszcz, ul. Karłowicza 3-5
Tel. 665 761 161 Grudziądz, ul. Klasztorna 9/11
Tel. 665 761 161 Włocławek, ul. Zduńska 2
Tel. 665 761 161 Golub-Dobrzyń, ul. Szosa Rypińska 4 a
Tel. 665 761 161 Wielgie, ul. Starowiejska 10
Tel. 665 761 161 Bydgoszcz, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Tel. 665 761 161 Inowrocław, ul. Narutowicza 24
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Bukowina Tatrzańska, ul. Długa 145
Tel. 665 761 161 Nowy Sącz, ul. Kochanowskiego 2
Tel. 665 761 161 Nowy Targ, ul. Wojska Polskiego 14
Tel. 665 761 161 Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 56
Tel. 665 761 161 Tarnów, ul. Niepodległości 3A
Tel. 665 761 161 Krynica Zdrój, ul. Reymonta 21
Tel. 665 761 161 Kraków, ul. Mehoffera 6
Tel. 665 761 161 Krzeszowice, ul. Stolarska 1
Tel. 665 761 161 Zakopane, ul. Orkana 6
Tel. 665 761 161 Wieliczka, ul. Wincentego Pola 4a
Tel. 665 761 161 Wadowice, osiedle Kopernika 10B
Tel. 665 761 161 Myślenice, ul. Oś Tysiąclecia 1, 32-400
Tel. 665 761 161 Miechów, ul. Juliusza Słowackiego 13
Tel. 665 761 161 Chrzanów, ul. J. Skorupki 1 C
Tel. 665 761 161 Oświęcim, Pl. Kościuszki 12
Tel. 665 761 161 Kraków, ul. Zacisze 6
Tel. 665 761 161 Trzebinia, ul. Kopernika 25
Tel. 665 761 161 Bukowina Tatrzańska, ul. Kościuszki 11
Tel. 665 761 161 Kraków, ul. Zachodnia 5/12 A
Tel. 665 761 161 Skawina, ul. Nad Wodą 4
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Chełm, ul.Lipowa 27
Tel. 665 761 161 Lublin, ul. Przyjaźni 13
Tel. 665 761 161 Zamość, ul. Jasna 14
Tel. 665 761 161 Hrubieszów, Ul. Leśmiana 28
Tel. 665 761 161 Kraśnik, Ul. Zygmunta Krasińskiego 16
Tel. 665 761 161 Parczew, ul. 11 listopada 48
Tel. 665 761 161 Puławy, ul. Centralna 15
Tel. 665 761 161 Lubartów, ul.Mickiewicza 3-5
Tel. 665 761 161 Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 18
Tel. 665 761 161 Lublin, ul. Okopowa 3
Tel. 665 761 161 Zamość, ul. Bolesława Prusa 2
Tel. 665 761 161 Lubartów, ul. Cicha 1
Tel. Lublin, ul. Nałęczowska 18/159
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Gdynia, ul. Adm.J.Unruga 84
Tel. 665 761 161 Gdańsk, ul. Subisława 24
Tel. 665 761 161 Czarne, Plac Wolności 10
Tel. 665 761 161 Kwidzyn, ul. 11 Listopada 20/1
Tel. 665 761 161 Malbork, ul.Dworcowa 14
Tel. 665 761 161 Człuchów, Os. Wazów 8
Tel. 665 761 161 Kartuzy, ul. Sambora 21A
Tel. 665 761 161 Bytów, ul. Lęborska 11
Tel. 665 761 161 Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej Wojska Polskiego, 84–200
Tel. 665 761 161 Gdańsk, Staropolska 32 B
Tel. 665 761 161 Gdańsk, ul. Kombatantów 4/22
Tel. 665 761 161 Gdańsk, ul. Na Zaspę 3
Tel. 665 761 161 Gdańsk, ul. Opolska 5
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Jelenia Góra, ul. Ogińskiego 1 B
Tel. 665 761 161 Legnica, ul. Biegunowa 2
Tel. 665 761 161 Wałbrzych, ul. Armii Krajowej 22-23
Tel. 665 761 161 Kobierzyce, Ul. Witosa 5
Tel. 665 761 161 Ślęza, ul. Przystankowa 2
Tel. 665 761 161 Wrocław, ul. Trwała 7
Tel. 665 761 161 Świdnica, ul. Kliczkowska 37
Tel. 665 761 161 Złotoryja, ul. Rynek 5/2
Tel. 665 761 161 Jawor, ul. Piłsudskiego 10
Tel. 665 761 161 Kamienna Góra, ul. Władysława Broniewskiego 26A
Tel. 665 761 161 Ząbkowice Śląskie, ul.Waryńskiego 18
Tel. 665 761 161 Wrocław, ul. Gagarina 110
Tel. 665 761 161 Wrocław, ul. Skarbowców 121-123
Tel. 665 761 161 Wałbrzych ul. Wysockiego 24-24 A
Tel. 665 761 161 Kłodzko, ul. Armii Krajowej 29a
Tel. 665 761 161 Kłodzko, ul. Spółdzielcza 4
Tel. 665 761 161 Kłodzko, ul. Rodzinna 101
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Kielce, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a
Tel. 665 761 161 Starachowice, ul. Jana Pawła II 1
Tel. 665 761 161 Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich 33
Tel. 665 761 161 Sędziszów, ul. Dworcowa 23, 28-340
Tel. 665 761 161 Włoszczowa, ul. Sportowa 7
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Kluczbork, ul. Grunwaldzka 20
Tel. 665 761 161 Opole, ul. Katowicka 55
Tel. 665 761 161 Głubczyce, ul. M. Skłodowskiej-Curie 28
Tel. 665 761 161 Nysa, ul. Marcinkowskiego 2-4
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Kutno, ul. Sienkiewicza 16
Tel. 665 761 161 Łódź, ul. Kniaziewicza 20 A
Tel. 665 761 161 Piotrków Trybunalski, ul. Polna 13/13A
Tel. 665 761 161 Radomsko, ul. Mickiewicza 29
Tel. 665 761 161 Skierniewice, ul. Sobieskiego 29
Tel. 665 761 161 Tomaszów Mazowiecki, ul. Barlickiego 15
Tel. 665 761 161 Wieluń, ul J.Żubr 30
Tel. 665 761 161 Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście 10
Tel. 665 761 161 Zgierz, ul. Dąbrowskiego 19
Tel. 665 761 161 Tomaszów Mazowiecki, ul. Strzelecka 12
Tel. 665 761 161 Pabianice,
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Szczytno, ul. Chrobrego 10
Tel. 665 761 161 Ostróda, ul. Jana Sobieskiego 3C
Tel. 665 761 161 Mława, ul. Anny Dobrskiej 1
Tel. 665 761 161 Pisz, ul. Sienkiewicza 4
Tel. 665 761 161 Olecko, ul. 11 Listopada 23, 19-400
Tel. 665 761 161 Lidzbark Warmiński, ul. 11- tego Listopada 15
Tel: 665 761 161 Markusy 66
Tel. 665 761 161 Olsztyn, ul. Floriana Piotrowskiego 16i
Tel. 665 761 161 Biskupiec, ul. Armii Krajowej 1A
Tel. 665 761 161 Ełk, ul. Toruńska 10
Tel. 665 761 161 Giżycko, Żeglarska 6/7u
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Wałcz, ul. Piastowska 3
Tel. 665 761 161 Koszalin, ul. Traugutta 31/3
Tel. 665 761 161 Gryfice, ul Ks.Stanisława Ruta 9
Tel. 665 761 161 Myślibórz, ul. Kościelna 15
Tel. 665 761 161 Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28
Tel. 665 761 161 Goleniów, ul. Partyzantów 11
Tel. 665 761 161 Koszalin, ul. Niepodległości 44-48
Tel. 665 761 161 Świnoujście, ul. Grunwaldzka 21
Tel. 665 761 161 Szczecinek, ul. Spółdzielcza 8
Tel. 665 761 161 Pyrzyce, ul. Księcia Bogusława X /23
Tel. 665 761 161 Szczecin, ul. Wyszyńskiego 42
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Zielona Góra, ul. Chrobrego 20 A
Tel. 665 761 161 Wschowa, ul. Zygmunta Starego 4
Tel. 665 761 161 Żary, ul. Strzelców 10
Tel. 665 761 161 Strzelce Krajeńskie, Al. Wolności 9 K
Tel. 665 761 161 Zielona Góra, ul. Jedności 59
Tel. 665 761 161 Zielona Góra, ul. Wyszyńskiego 99,
Tel. 665 761 161 Gorzów Wielkopolski, ul. 30 Stycznia 15/9
Tel. 665 761 161 Sulechów, ul. Krańcowa 2a
Tel. 665 761 161 Babimost, Gagarina 18
Tel. 665 761 161 Nowa Sól, ul. Kościuszki 1d
Tel. 665 761 161 Zielona Góra, ul. Świętej Kingi 6
Tel. 665761161 Sulechów, al. Niepodległości 15
Tel. 665 761 161 Żary, ul. Moniuszki 2
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Stalowa Wola, ul. Okulickiego 36
Tel. 665 761 161 Sanok, ul. Przemyska 24
Tel. 665 761 161 Krosno, ul. 1000 lecia 13
Tel. 665 761 161 Lubaczów, ul. Kościuszki 141, 37–600
Tel. 665 761 161 Rzeszów, ul. Architektów 11
Tel. 665 761 161 Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 31
Tel. 665 761 161 Przemyśl, ul. Mickiewicza 27
Tel. 665 761 161 Ropczyce, ul. Parkowa 1
Tel. 665 761 161 Ropczyce, ul. ks. Siewierskiego 6
Tel. 665 761 161 Dębica, ul. Kościuszki 18
Tel. 665 761 161 Sanok ul. Witkiewicza 5
Tel. 665 761 161 Gorzyce, ul. Piłsudskiego 17
Tel. 665 761 161 Leżajsk, ul. Opalińskiego 24
Telefon: Adres:
Tel. 665 761 161 Sandomierz, ul. Adama Mickiewicza 52
Następny krok rozwiń
3. Wybierz termin rozwiń

Wybierz datę

Wybierz preferowane godziny

Następny krok rozwiń
4. Podaj dane rozwiń

Czy kontaktowali się Państwo z nami przedtem?

Z kim się Państwo kontaktowali?

Administratorem danych podanych w formularzu jest TESTDNA sp. z o.o. z siedzibą: ul. Feliksa Bocheńskiego 38a, 40-859 Katowice, o numerze REGON: 243413225, NIP: 634-282-27-48, KRS: 0001091570, e-mail: biuro@testDNA.pl , tel.: 665 761 161. Pokaż całość >> Przekazane nam dane będą wykorzystane w celu: 1) umówienia wizyty w placówce testDNA Laboratorium lub u któregoś z partnerów współpracujących (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119) – w dalszej części RODO); 2) dochodzenia i obrony przed ewentualnymi roszczeniami (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO); 3) odpowiedzi na zadane nam pytania i weryfikacji tożsamości osoby (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) RODO;Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże może stanowić warunek udzielenia odpowiedzi na zadane pytania lub realizację usługi. Dane te mogą zostać przekazane podmiotom współpracującym w celu realizacji zleconej nam usługi. Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj https://www.testdna.pl/polityka-prywatnosci/

Następny krok rozwiń

Skontaktuj się z nami

Zapewniamy opiekę konsultantów medycznych 6 dni w tygodniu.

Back to Top
Zadzwoń