Cennik badań DNA

Gwarancja stałej ceny – podana cena badania DNA jest ostateczna (żadnych ukrytych kosztów)

Poniżej znajdą Państwo cenniki oferowanych przez nas badań genetycznych z zakresu diagnostyki medycznej oraz ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa. W cenie każdego badania zawarty jest koszt zestawu do pobrania materiału wraz z wysyłką. Cena zawiera także gwarancję na ponowne bezpłatne pobranie próbek, gdyby okazało się, że poprzednia próbka została nieprawidłowo pobrana.

Porozmawiaj o badaniu, zamów zestaw do domu lub umów wizytę w jednym z 200 punktów pobrań:

Jesteśmy dostępni pod telefonem od poniedziałku do piątku od 7.00 do 22.00, w weekendy i święta od 9.00 do 21.00.

Testy DNA na ojcostwo i pokrewieństwo

 • Testy na ojcostwo do celów prywatnych (24 markery DNA)
 • Sądowe ustalenie ojcostwa (24 markery DNA)
 • Testy na ojcostwo w ciąży
 • Ustalenie pokrewieństwa (np. siostra-brat, dziadkowie-wnuki)

Sprawdź cennik

Badania genetyczne medyczne

 • Nietolerancje pokarmowe (celiakia, nietolerancja laktozy)
 • Badania w kierunku przyczyn choroby zakrzepowo-zatorowej
 • Badania dla par starających się o dziecko
 • Badania po poronieniu
 • Badania dla dzieci (test NOVA)
 • Badania w ciąży (test SANCO, NIFTY PRO)
 • Badania przed stosowaniem antykoncepcji hormonalnej
 • Badania w kierunku hemochromatozy i zespołu Gilberta

Sprawdź cennik

Wynik badania przesyłany jest do Państwa na wskazany adres e-mail i/lub pocztą.

Zobacz też: Indeks badań genetycznych

Jakość badań DNA

 • testDNA Laboratorium Sp. z o.o. jest laboratorium badawczym akredytowanym przez PCA, Nr AB 1618.
 • Najwyższą jakość badań została potwierdzają liczne certyfikaty, przyznane m.in. przez Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP) oraz International Society for Forensic Genetics (ISFG). Zobacz certyfikaty
 • Laboratorium regularnie bierze udział w międzynarodowych programach biegłości m. in. Collaborative Testing Services (CTS), United Kingdom National External Quality Assessment Scheme for Molecular Genetics (UK NEQAS) oraz Labquality.
 • Analizy w laboratorium wykonywane są na najwyższej jakości odczynnikach (m.in. firmy PROMEGA oraz z certyfikatem IVD).
 • Jako jedno z nielicznych laboratoriów w Polsce przeprowadzamy badania ojcostwa na aż 24 markerach DNA.
 • W przypadku wyniku wykluczającego ojcostwo, badanie wykonywane jest drugi raz.
 • Na wyniku badania ojcostwa przedstawione są profile genetyczne, które potwierdzają rzetelne wykonanie analiz.
 • Robimy badania z każdej próbki, nawet tak nietypowej jak nadgryziony wafelek czy balon nadmuchiwany przez badaną osobę.
 • Marka testDNA istnieje od 2003 roku i w tym czasie wykonaliśmy analizy dla 250 000 pacjentów.
 • Zaufały nam sądy, eksperci i uznane ośrodki polskie i zagraniczne, z którymi współpracujemy.
 • Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem: eksperci ds. identyfikacji osobniczej i kryminalistyki oraz ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa, lekarze, diagności laboratoryjni i biotechnolodzy.

.


Badania DNA w całej Polsce

Badania genetyczne można zrobić w dowolnym, dogodnym miejscu. Próbki do badania można pobrać w jednym z ponad 200 punktów pobrań w całym kraju. Znajdź najbliższą placówkę

Próbki DNA można też przygotować samodzielnie w domu za pomocą wysyłkowego zestawu pobraniowego (dostępnego również w przychodniach i ponad 150 aptekach). Zestaw wysyłamy na dowolny adres, również za granicą. Pobranie próbki DNA jest bardzo łatwe i bezbolesne nawet u małego dziecka. Polega na potarciu wewnętrznej strony policzka patyczkiem zakończonym bawełnianą główką (przypomina on patyczek higieniczny), tzw. wymazówką.


Konsultacje ze specjalistami

Nasi pacjenci mogą skorzystać z poradnictwa genetycznego. Porady udzielane są telefonicznie przez doświadczonych lekarzy genetyków. Są nimi cieszące się bardzo dobrą opinią wśród pacjentów m.in. dr n. med. Renata Posmyk i lek. Beata Kozak-Klonowska. Ponadto, istnieje możliwość skonsultowania wyników badań z dietetykami klinicznymi, gastroenterologami i psychologami. Lekarze objaśniają rezultat i jego znaczenie dla pacjenta oraz wskazują dalsze postępowanie, przygotowują również pisemne zalecenia. Konsultacja trwa 30 minut i odbywa się w dogodnym dla pacjenta terminie. Rozmowa telefoniczna jest bardzo komfortowa  — pacjenci nie muszą wychodzić z domu i czekać w kolejce. Poznaj nasz zespół


Wsparcie 7 dni w tygodniu

Nasi konsultanci medyczni służą pacjentom wsparciem 7 dni w tygodniu do późnych godzin wieczornych. Dzięki temu mogą Państwo na bieżąco rozwiać swoje wątpliwości i porozmawiać z kompetentną i zaangażowaną osobą, która wszystko dokładnie wytłumaczy. Bardzo ważne jest dla nas udzielenie Państwu odpowiedniego wsparcia – merytorycznego i emocjonalnego – na każdym etapie realizacji testu DNA. Każda sytuacja pacjenta jest inna, dlatego nasi konsultanci medyczni traktują każdego indywidualnie. Mogą Państwo skontaktować się z nami w wygodny sposób – przez telefon, e-mail czy bezpłatny czat online. Jeśli chcą Państwo zamówić szybki kontakt, wystarczy pozostawić swój numer telefonu na naszej stronie. Skontaktuj się z nami


Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Więcej informacji

Porozmawiaj o badaniu DNA lub umów się na wizytę

Czekamy na kontakt: od poniedziałku do piątku od 7.00 do 22.00, w weekendy i święta od 9.00 do 21.00.

banner2

Cennik badań DNA
5 (100%) 4

Data publikacji: 26/10/2017 Data aktualizacji: 21/01/2019