fbpx

Rzadkie choroby genetyczne

Rzadkie choroby genetyczne

Rzadkie choroby genetyczneMianem rzadkich chorób genetycznych nazywamy choroby, które występują na tyle rzadko, że  nie zawsze istnieje możliwość przeprowadzenia pełnej diagnostyki na terenie naszego kraju. Dlatego też pacjenci są często zmuszeni do poszukiwania laboratorium poza granicami Polski. Pomożemy Państwu w tym. Zapraszamy też do telefonicznej konsultacji ze specjalistą z zakresu genetyki. Konsultacja z doświadczonym lekarzem genetykiem  pozwoli na lepsze dopasowanie badania do potrzeb danego pacjenta. Dzięki temu redukuje się ryzyko uzyskania wyniku fałszywie negatywnego i nie narażają się Państwo na zbędne koszty.

.

.

Do rzadkich chorób genetycznych zaliczamy m.in:

Koniecznie przeczytaj:

Jeśli Ty, albo któryś z Twoich bliskich cierpi prawdopodobnie na jedną z takich chorób, konieczny jest specyficzny test, który jednoznacznie potwierdziłby daną jednostkę chorobową. Twoje próby zlokalizowania specjalistycznych ośrodków diagnostycznych są bezskuteczne? Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Dla takich osób jak Ty, którym brakuje informacji o możliwości zdiagnozowania danego schorzenia, a dodatkowo bariera językowa oraz brak wiedzy medycznej nie pozwalają na poszukiwania pomocy za granicą, udostępniliśmy nową, kompleksową usługę.

Pomożemy Ci w zorganizowaniu określonego badania genetycznego. Od początku do końca przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności.

Etapy badania:

  • Zlokalizowanie i wybór laboratorium oferującego najkorzystniejsze warunki
  • Pobranie materiału do badania w najbliższym punkcie medycznym
  • Transport pobranych próbek do laboratorium
  • Zlecenie testu genetycznego
  • Wystawienie wyniku

Chętnie doradzimy

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty lub chcą porozmawiać na temat powyższych schorzeń zapraszamy do kontaktu.

Telefonicznie
Pod bezpłatnym numerem: 800 007 771 lub 32 445 34 36
E-mailowo
pod adresem e-mail:  biuro@testdna.pl (od poniedziałku do piątku 8.00 do 17.00).

Chętnie doradzimy.

Zapraszamy też na stronę www naszej poradni genetycznej: www.poradagenetyka.pl i do zadawania pytań na anonimowym czacie.

Wszystkie artykuły
Back to Top
Umów