Badania na ojcostwo w ciąży: pewność co do ojcostwa już na tym etapie

testy na ojcostwo w ciąży, testy ojcostwa w ciąży, testy na ojcostwo w czasie ciąży, test na ojcostwo w ciąży, badania na ojcostwo w ciąży, badania ojcostwa w ciąży, test ojcostwa w ciąży, badanie na ojcostwo w ciąży, badanie ojcostwa w ciążyZrób jednoznaczny test na ojcostwo w ciąży i odzyskaj spokój

Mimo epidemii wykonanie badania na ojcostwo w ciąży nadal jest możliwe i BEZPIECZNE. Oprócz wizyty w przychodni (wybrane punkty cały czas działają i przyjmują bezpiecznie Pacjentów) dostępne jest rozwiązanie w 100% DOMOWE 🏠 – wizyta pielęgniarki pod wskazanym adresem.

 

Wykonanie testu na ojcostwo jest możliwe już od 8. tygodnia ciąży. To najwcześniej dostępne badanie ojcostwa na świecie – realizowane opatentowaną metodą. Wynik testu na ojcostwo w ciąży jest równie pewny jak tego po narodzinach, dlatego wystarczy jedno badanie na całe życie. Zyskanie pewności już na tym etapie pozwala lepiej przygotować się do narodzin dziecka, uwolnić się od stresu i zyskać bezcenny spokój.

Jak zrobić test na ojcostwo w ciąży? To bardzo proste i komfortowe

Test na ojcostwo w ciąży mogą Państwo wykonać dwiema metodami: na podstawie krwi matki i wymazu z policzka od domniemanego ojca lub na podstawie płynu owodniowego i dowolnych próbek od rodziców. Obie te metody gwarantują równie pewny wynik.

Badanie z krwi matki i wymazu z policzka od domniemanego ojca:

testy na ojcostwo w ciąży, testy ojcostwa w ciąży, testy na ojcostwo w czasie ciąży, test na ojcostwo w ciąży, badania na ojcostwo w ciąży, badania ojcostwa w ciąży, test ojcostwa w ciąży, badanie na ojcostwo w ciąży, badanie ojcostwa w ciąży

To najwcześniej dostępny test na ojcostwo na świecie – mogą go Państwo wykonać już od 8. tygodnia ciąży. Badanie realizowane jest opatentowaną metodą, która polega na pobraniu próbki krwi od kobiety, a później wyizolowaniu z niej DNA dziecka. Krąży ono w krwiobiegu matki podczas ciąży, dlatego na jego podstawie można wykonać wiarygodne badanie na ojcostwo.

Pobranie próbek jest bardzo szybkie i komfortowe: od matki krew pobierana jest jak do standardowej morfologii, w jednej z 200 placówek w całym kraju (bez kolejek), a od domniemanego ojca pobiera się wymaz z policzka (co można zrobić również samodzielnie w domu). Wynik dostępny jest już w 5-10 dni roboczych.

 

Badanie z płynu owodniowego i dowolnych próbek rodziców:

Test na ojcostwo na podstawie tego rodzaju próbek może być wykonany po 15. tygodniu ciąży, a wynik można przyspieszyć nawet do 48 godzin. Próbka płynu owodniowego jest pobierana podczas badań w ciąży przez doświadczonego lekarza, który pracuje na nowoczesnym sprzęcie. Pobranie materiału jest więc niemal w 100% bezpieczne i prawie bezbolesne, ślad najczęściej przypomina jedynie ten po pobraniu krwi. Od rodziców próbki mogą być dowolne, np. używana maszynka do golenia, wymaz z policzka czy używana szczoteczka do zębów. Ten sposób pobierania próbek do badania pozwala nie tylko zyskać pewność co do ojcostwa, ale też zbadać dziecko m.in. pod kątem zespołu Downa.

Wynik testu na ojcostwo w ciąży – równie pewny jak badania wykonywanego po narodzinach

testy na ojcostwo w ciąży, testy ojcostwa w ciążyTest na ojcostwo w ciąży daje taki sam wynik jak badanie realizowane w momencie, gdy dziecko jest już na świecie. Pozwala więc jednoznacznie potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo i tym samym zyskać absolutną pewność. Analizowane w badaniu fragmenty DNA są niezmienne i ustalone już w momencie poczęcia. Co więcej, DNA jest identyczne w każdej komórce naszego ciała, więc wynik będzie taki sam niezależnie od rodzaju przekazanego materiału. Każda próbka jest pewna.

Dbamy o Twoją dyskrecję na każdym etapie badania

Jeśli mają Państwo takie życzenie, badanie może zostać wykonane anonimowo – bez konieczności podawania danych uczestników testu. Próbki mogą zostać pobrane w placówce w pobliżu miejsca zamieszkania lub w dowolnym dostępnym punkcie.

Co ważne, personel medyczny w placówce otrzymuje konkretne wytyczne dotyczące dyskrecji podczas Państwa wizyty i jest przygotowany do wykonania badania. Zapewniamy Państwu również wygodne metody płatności, którą mogą Państwo uiścić w całości lub rozłożyć na korzystne raty. Mogą Państwo skorzystać z dołączonego do dokumentów blankietu do przelewu na poczcie bądź zapłacić przelewem internetowym albo Dotpay.

Dlaczego test na ojcostwo warto zrobić już w ciąży?

Wykonanie badania na ojcostwo pozwala nie tylko unormować sytuację prawną, ale też emocjonalną całej rodziny. Realizacja testu jeszcze na etapie ciąży daje szanse na lepsze przygotowanie do nadejścia dziecka na świat. Oto najważniejsze korzyści.

.

1. Spokój na całe życie i poczucie bezpieczeństwa – wykonanie badania ojcostwa jeszcze na etapie ciąży pozwala zyskać spokój i znacznie zmniejszyć stres związany z niepewnością, a także odzyskać kontrolę nad każdym aspektem swojego życia. Dzięki temu można przeżyć ten szczególny okres ciąży w atmosferze radości i harmonii, bez niepotrzebnych wątpliwości. Pewność, jaką daje test na ojcostwo, umożliwia również odzyskanie równowagi i zadbanie o swoje samopoczucie.

.

2. Lepsze przygotowanie do roli rodzica – uwolnienie się od napięcia i poczucie bezpieczeństwa dają szansę, by lepiej przygotować się do rodzicielstwa, a w przyszłości zapewnić dziecku szczęśliwą rodzinę. Dla mężczyzny to również okazja, by rozwinąć instynkt ojcowski i zacząć utożsamiać się z potomkiem. Spokój dobrze wpływa też na rozwój dziecka jeszcze w łonie matki, kiedy stres nie jest wskazany.

 

testy na ojcostwo w ciąży, testy ojcostwa w ciąży, testy na ojcostwo w czasie ciąży, test na ojcostwo w ciąży, badania na ojcostwo w ciąży, badania ojcostwa w ciąży, test ojcostwa w ciąży, badanie na ojcostwo w ciąży, badanie ojcostwa w ciąży

 

3. Stabilizacja w rodzinie – pewność co do ojcostwa pozwala odbudować zaufanie i zadbać o relacje, a także zaplanować przyszłość całej rodziny (również pod względem prawnym czy finansowym). Mężczyzna pewny swojego ojcostwa często decyduje się też na uznanie dziecka jeszcze na etapie ciąży, a wynik badania pomaga mu podjąć tę decyzję.

Poczytaj inne artykuły na temat testu na ojcostwo w ciąży

Na ten temat pisaliśmy między innymi dla:


Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Zobacz, jak wyglądają badania w testDNA Laboratorium Sp. z o.o.


testy na ojcostwo w ciąży, testy ojcostwa w ciąży, testy na ojcostwo w czasie ciąży, test na ojcostwo w ciąży, badania na ojcostwo w ciąży, badania ojcostwa w ciąży, test ojcostwa w ciąży, badanie na ojcostwo w ciąży, badanie ojcostwa w ciąży


zadzwoń teraz

Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
Data publikacji: 02/06/2015, Data aktualizacji: 25/03/2020