100% pewność ojcostwa jeszcze w czasie ciąży

Future father holding hands on stomach his wife and feeling the baby move

Test ojcostwa jest badaniem, dzięki któremu odzyskają Państwo spokój i poczucie bezpieczeństwa. Rozwianie wątpliwości dotyczących ojcostwa pozwala na ustabilizowanie sytuacji rodziców, zaplanowanie przyszłości oraz lepsze przygotowanie się na przyjście dziecka na świat. Najwięcej zyskuje na tym jednak samo dziecko.

Dlaczego warto wiedzieć?

Korzyści z wykonania testu ojcostwa jeszcze na etapie ciąży jest wiele. Przede wszystkim, jak pokazują badania mężczyzna, który dowiaduje się, że na pewno to on jest ojcem dziecka przestaje być często tylko płatnikiem i staje się prawdziwym ojcem . Jego relacja z dzieckiem staje się głębsza i mocniejsza. Z drugiej strony od informacji, kto jest ojcem dziecka, które niebawem się urodzi wiele zależy. Przyszli rodzice muszą zdecydować, jak będzie dalej wyglądało ich wspólne życie i związek. 100% pewność ojcostwa pozwala również odzyskać spokój i stabilizację, która w tym momencie jest tak bardzo potrzebna partnerom.
.

celiakia badanieWykonując test ojcostwa w ciąży mogą Państwo zyskać również informację, czy dziecko jest zdrowe. testDNA Laboratorium Sp. z o.o. wyklucza najczęstsze wady genetyczne takie jak Zespół Downa, Edwardsa, Patau itp. Badanie jest bardzo czułe (wykonywane jest metodą QF-PCR), co podkreślają zarówno polskie jak i zagraniczne publikacje. Badanie to jest zawarte w cenie testu ojcostwa. Więcej na ten temat przeczytają Państwo na stronie www.ojcostwoprenatalne.pl

 

Pełna dyskrecja

Wiemy, jak ważna dla naszych pacjentów jest dyskrecja. Dlatego gwarantujemy ją Państwu na każdym etapie badania. Po pierwsze przez dyskretny kontakt – mogą Państwo do nas pisać na anonimowym czacie oraz dzwonić codziennie również w weekendy i święta aż do godziny 23.00. Po drugie laboratorium nigdy nie udostępnia nikomu danych osób zlecających badanie ani też nie potwierdza, że takie zlecenie figuruje w naszym systemie. Pracownicy laboratorium kontakują się wyłącznie dzwoniąc na numery telefonów lub pisząc na adresy e-mail wskazane przez Państwa. Po trzecie mogą Państwo do badania wykorzystać dyskretne próbki np. od partnera takie jak włosy z cebulkami, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa, sztućce, szklanka i wiele innych. To czyni nasze badanie nie tylko pewnym ale też dyskretnym i poufnym.

Absolutna pewnośćtest-na-ojcostwo

Badanie ojcostwa w trakcie ciąży jest tak samo pewne jak test wykonywany po narodzinach dziecka i da dokładnie taki sam wynik – potwierdzi albo wykluczy ojcostwo. Test na ojcostwo wykonuje się tylko raz w życiu. Nasze DNA jest niezmienne zatem pewność wyniku jest 100%. Nie  ma konieczności ponawiania badania już po urodzeniu dziecka.Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, doskonale dopracowane procedury laboratoryjne, certyfikaty jakości oraz liczne szkolenia to wszystko gwarantuje Państwu pewny wynik.

Więcej informacji na temat tego badania znajdą Państwo na stronie:
www.ojcostwoprenatalne.pl

 


Bezpłatna rozmowa i czat – pomoc 7 dni w tygodniu
Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta

Pon-pt: 7:00 – 23:00
Weekendy i święta: 8:00 – 21:00

 

.