Anonimowy test ojcostwa

Pewny wynik i dyskrecja – badamy każdą próbkę

Anonimowy test ojcostwa jest badaniem DNA, które łączy w sobie pewność i dyskrecję. Na formularzu zlecenia badania na ustalenie ojcostwa i na wyniku nie będą widoczne dane osobowe uczestników, a dodatkowo mogą Państwo wybrać dyskretną formę wysyłki. Co więcej, dzięki możliwości przebadania każdej próbki – nie tylko wymazów z policzka, ale także np. włosów z cebulkami, szklanki, szczoteczki do zębów, sztućców, niedopałka papierosa, słomki i wielu innych – mogą Państwo zachować całkowitą poufność. Każda próbka, którą Państwo dostarczacie do ustalenia ojcostwa, jest ponadto objęta gwarancją. Jeśli okaże się złej jakości, mogą Państwo za darmo dostarczyć do laboratorium kolejną.

Badanie na ustalenie ojcostwa zlecone anonimowo – bez konieczności podawania danych uczestników

W przypadku badania na ustalenie ojcostwa anonimowego podają Państwo tylko dane zleceniodawcy testu oraz informację, w jaki sposób ma zostać przekazany wynik (telefonicznie, listownie, e-mailem, do punktu). Nie ma konieczności wpisywania danych osobowych uczestników badania. Nie pojawią się one też na samym wyniku. Osoby badane będą określone jako „dziecko”, „domniemany ojciec” oraz „matka”.

.

Skąd zatem wiadomo, że jest to Państwa badanie na ustalenie ojcostwa? Każde zlecenie i każda próbka otrzymują swoje unikatowe numery, które nigdy się nie powtórzą – to na ich podstawie realizowane jest badanie, dlatego dane osobowe nie są konieczne. Jeśli zależy Państwu, aby dane osobowe pojawiły się na wyniku, jak najbardziej istnieje taka możliwość. W takiej sytuacji wykonuje się badanie na podstawie wymazów z policzka. Każdy wydany wynik zawiera natomiast profile genetyczne badanych osób oraz pieczątki i podpisy osób wykonujących i zatwierdzających test wraz z numerem uprawnień. Dodatkowo na każdym rezultacie widnieje hologram, który potwierdza jego autentyczność..

Test na ojcostwo – dyskretna wysyłka

Zarówno zestaw do samodzielnego pobrania próbek, jak i wynik badania ojcostwa na Państwa życzenie możemy przekazać w sposób gwarantujący pełną dyskrecję. Na kopercie nie pojawiają się wówczas dane laboratorium, a nadawcą będzie osoba prywatna. Dzięki temu nikt nie domyśli się jej zawartości. Macie Państwo także możliwość odebrania zestawu i wyniku w Paczkomacie czy w Urzędzie Pocztowym. Zestawy są również dostępne w całodobowych aptekach.

Anonimowy test ojcostwa — gwarancja pewności

  • Badanie aż 24 markerów DNA u każdej osoby – analiza takiej liczby markerów DNA to najpewniejsze badanie pozwalające potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo. Przeczytaj więcej o 24 markerach DNA…
  • Profile genetyczne – wynik zawiera pełny raport z przeprowadzonej analizy, m.in. tabelę z profilami genetycznymi, opis metody, słowną interpretację wyniku oraz informacje o jednostce wykonującej test. Zobacz, jak wygląda przykładowy wynik badania ojcostwa…
  • Badanie realizowane przez specjalistów – wszystkie analizy przeprowadzane są przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem: osoby, które uczestniczą w konferencjach, szkoleniach, a także są autorami wielu publikacji naukowych.
  • Badanie wykonywane 2 razy – każde badanie, którego wynik wyklucza ojcostwo, testDNA Laboratorium Sp. z o.o. wykonuje dwa razy, z dwóch różnych próbek, przez dwa niezależne zespoły. To daje Państwu pewność otrzymania wiarygodnego rezultatu. Dzięki temu żaden wynik nie został do tej pory prawnie podważony.
  • Test na ojcostwo wykonywany w akredytowanym i certyfikowanym laboratorium – testDNA Laboratorium Sp. z o.o. poddaje się regularnym kontrolom zewnętrznych ośrodków certyfikujących, pracuje na najlepszych odczynnikach firmy PROMEGA oraz próbkach referencyjnych sprowadzanych z zagranicy. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało 100% zgodność wyników w testach na ojcostwo w programie biegłości Collaborative Testing Services (CTS) posiadającym akredytację ISO/IEC 17043:2010 i organizowanym przez amerykańskie stowarzyszenie powiązane z Narodowym Instytutem Standardów i Technologii (National Institute of Standard and Technology). Certyfikaty laboratorium…
Test na ojcostwo pewny wynik
img
img

.

Wszystkie próbki są tak samo pewne — każda objęta jest gwarancją

Bez względu na rodzaj dostarczonej próbki wynik testu ojcostwa zawsze jest jednoznaczny. Każda próbka jest tak samo pewna, ponieważ zawiera taki sam materiał genetyczny. Z powodzeniem zbadamy więc nie tylko wymazy z policzka, ale też np. szczoteczkę do zębów, smoczek, włosy z cebulkami, chusteczkę z katarem, podpaskę czy inne przedmioty codziennego użytku. Co więcej, każda próbka objęta jest gwarancją. To oznacza, że jeśli przekazany przez Państwa materiał nie będzie odpowiedni do analizy (np. z powodu degradacji DNA), mogą Państwo przekazać kolejną próbkę bezpłatnie. Działamy do skutku, a Państwa zlecenie będzie cały czas otwarte.


Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Zobacz, jak wygląda test na ojcostwo w testDNA Laboratorium Sp. z o.o.Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: pon.-czw. 7:00-22:00, pt, 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
Data publikacji: 16/06/2015, Data aktualizacji: 03/08/2019