Badania DNA i testy na ojcostwo Kraków – akredytowane laboratorium

test na ojcostwo Kraków, testy na ojcostwo Kraków, badania DNA Kraków, badanie DNA Kraków, badania ojcostwa Kraków, badanie ojcostwa Kraków, badania na ojcostwo Kraków, badanie na ojcostwo Kraków, test ojcostwa Kraków, testy ojcostwa Kraków, test na ojcostwo Bochnia, test na ojcostwo Proszowice, test na ojcostwo Miechów100% pewny wynik badania DNA dla własnej wiedzy oraz do sądu. Na podstawie każdej próbki – gumy do żucia, smoczka, włosów, kubka i wielu innych.

W Krakowie od ręki i dyskretnie przeprowadzą Państwo pewny test ojcostwa w punkcie testDNA. Badamy zgodność w aż 24 charakterystycznych miejscach na DNA ojca i dziecka (24 markery DNA). Możemy więc Państwu zagwarantować pewny i jednoznaczny rezultat również gdy w teście nie bierze udziału matka dziecka.

Spis treści:

1. Gwarancja pewnego wyniku
2. Gdzie w Krakowie zrobić test na ojcostwo? Adres placówki
3. Kiedy wynik testu DNA może być błędny?
4. Jakie próbki można przekazać do badania na ojcostwo?
5. Jak umówić się na test na ojcostwo w Krakowie? Bezpłatna porada telefoniczna
6. Jak wygląda test na ojcostwo w Krakowie w przychodni?
7. Test na ojcostwo Kraków – w jaki sposób gwarantujemy pewny wynik?
8. Kiedy zrobić test ojcostwa?

Gwarancja pewnego wyniku – wykonujemy testy na ojcostwo od ponad 15 lat

Test na ojcostwo jest badaniem mającym ogromny wpływ na ludzkie życie. Przykładamy zatem szczególną wagę do tego, aby za każdym razem wydać pewny i niepodważalny wynik. Istniejemy na rynku ponad 15 lat i żaden wydany przez testDNA rezultat badania na ojcostwo nie został zakwestionowany prawnie.

 

Rezultat testu na ojcostwo wydajemy z najwyższym możliwym prawdopodobieństwem, zgodnym z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Sam dokument ważny jest też za granicą.

 

Analizujemy 24 markery DNA – to największa pula dostępna na rynku. Dzięki badaniu takiej liczby markerów udział ojca i dziecka w zupełności wystarczy do wydania pewnego wyniku..

..

Gdzie w Krakowie zrobić test na ojcostwo? Test na ojcostwo w Krakowie – adres placówki

Adres
Badania DNA na ustalenie ojcostwa – Kraków
ul. Mehoffera 6
31–322 Kraków
Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

tel. (12) 638 38 18 kom. 796 645 008

Telefon czynny: pon.-pt. 7:00-22:00, weekendy i święta 9:00-21:00

.

Punkt pobrań obsługuje miejscowości:

Kraków, Wieliczka, Myślenice, Bochnia, Proszowice, Miechów, Wadowice.

 

Kiedy wynik testu DNA może być błędny?

Niektórzy pacjenci pytają, czy wynik badania DNA może być błędny. Jak w każdym przypadku – także przy realizacji takich badań może nastąpić pomyłka, gdy laboratorium nie stosuje odpowiednich procedur bezpieczeństwa. Wiele razy widzieliśmy wyniki wykluczające ojcostwo tylko z powodu obecnego na nich błędu pisarskiego. Gdy laboratorium ma wdrożone rygorystyczne procedury, tego typu błąd nie powinien się zdarzyć.

Przykładowe procedury bezpieczeństwa stosowane w naszym laboratorium:

 • podwójna kontrola wyniku (jeden specjalista przeprowadza test, a drugi autoryzuje jego wynik – sprawdza pracę),
 • badanie przeprowadzane 2 razy przy wyniku wykluczającym ojcostwo (w takim przypadku badanie wykonują 2 osobne zespoły – razem to aż 4 osoby, które wzajemnie się kontrolują),
 • profil genetyczny każdego z pracowników jest obecny w bazie laboratorium,
 • zatrudnianie jedynie doświadczonych pracowników oraz przeprowadzanie częstych szkoleń.

Wdrożyliśmy bardzo dużo takich procedur, aby zapewnić Państwu pewny wynik. Niestety są one nierzadko związane z wysokimi kosztami dla laboratorium, więc nie każdy podmiot posiada tak szczelny system bezpieczeństwa przy wydawaniu rezultatów. Warto zwrócić uwagę na stosowane procedury, w końcu od wyniku testu na ojcostwo często zależy Państwa przyszłość.

test na ojcostwo Kraków, testy na ojcostwo Kraków, badania DNA Kraków, badanie DNA Kraków, badania ojcostwa Kraków, badanie ojcostwa Kraków, badania na ojcostwo Kraków, badanie na ojcostwo Kraków, test ojcostwa Kraków, testy ojcostwa Kraków, test na ojcostwo Bochnia, test na ojcostwo Proszowice, test na ojcostwo MiechówJakie próbki można wykorzystać do badania na ojcostwo? Maszynka, włosy, kubek, szczoteczka do zębów i wiele innych

Test na ojcostwo mogą Państwo zrobić dyskretnie i wygodnie z każdej próbki — nadają się zarówno wymazy z policzka, jak i maszynka do golenia, szczoteczka do zębów, szklanka, sztućce, kubek czy nawet pestki arbuza. Jeśli potrzebują Państwo porady na temat tego, jakie próbki przekazać do testu, wystarczy do nas zadzwonić. Każda dostarczona przez Państwa próbka jest objęta specjalną GWARANCJĄ. Oznacza to, że gdyby była niewystarczająca, każdą kolejną analizujemy bezpłatnie!

test na ojcostwo Kraków, testy na ojcostwo Kraków, badania DNA Kraków, badanie DNA Kraków, badania ojcostwa Kraków, badanie ojcostwa Kraków, badania na ojcostwo Kraków, badanie na ojcostwo Kraków, test ojcostwa Kraków, testy ojcostwa Kraków, test na ojcostwo Bochnia, test na ojcostwo Proszowice, test na ojcostwo Miechów

Gwarancja na wszystkie próbki – każdą kolejną badamy za darmo!

Pacjenci mogą być spokojni o jakość dostarczonych próbek, ponieważ każda próbka objęta jest gwarancją. Oznacza to, że jeżeli pierwsza próbka okaże się gorszej jakości, można dosłać nowy materiał, a ponowne analizy będą wykonane bezpłatnie. Nie narzucamy żadnych terminów, próbkę można dostarczyć za tydzień, miesiąc lub nawet rok. U nas zlecenie będzie cały czas otwarte.

testu na ojcostwo. Rodzaj przekazanej próbki zależy więc od tego, jaką jest łatwo i wygodnie Państwu zebrać.

Jak umówić się na test na ojcostwo w Krakowie? Jakie próbki najlepiej przekazać? Bezpłatna porada telefoniczna

test na ojcostwo Kraków, testy na ojcostwo Kraków, badania DNA Kraków, badanie DNA Kraków, badania ojcostwa Kraków, badanie ojcostwa Kraków, badania na ojcostwo Kraków, badanie na ojcostwo Kraków, test ojcostwa Kraków, testy ojcostwa Kraków, test na ojcostwo Bochnia, test na ojcostwo Proszowice, test na ojcostwo MiechówWystarczy, że zadzwonią Państwo pod ogólnopolski i bezpłatny numer telefonu i opiszą nam swoją sytuację, a chętnie doradzimy. Nasi eksperci dostępni są pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 do 22.00, a także w weekendy i święta od godziny 9.00 do 21.00.

 

Jak wygląda test na ojcostwo w Krakowie w przychodni?

.
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo zależy Państwu na dyskrecji. Dlatego też w naszych przychodniach oraz w samym laboratorium dbamy o jej zachowanie. Nigdy nie udzielamy informacji na temat zleconego badania osobom trzecim. Mamy bardzo rygorystyczne procedury, których przestrzeganie gwarantuje Państwu pełną ochronę danych.
.
Dzwoniąc do nas nikt nie jest w stanie potwierdzić, że dany pacjent zleca u nas badanie. Jeśli zależy Państwu na dyskrecji warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób dokładnie laboratorium ją gwarantuje. Często jest to tylko slogan reklamowy podczas, gdy placówka nie ma wdrożonych żadnych procedur pozwalających na zabezpieczenie wrażliwych danych pacjenta

Test na ojcostwo Kraków – w jaki sposób gwarantujemy pewny wynik?

 • Test na ojcostwo przeprowadzany w akredytowanym i certyfikowanym laboratorium – testDNA Laboratorium Sp. z o.o. posiada akredytację PCA i liczne certyfikaty, regularnie poddaje się zewnętrznym kontrolom jakości. UWAGA! Tylko wyniki badań genetycznych, które są wykonane przez akredytowane laboratoria, zgodnie z prawem mogą być respektowane przez sądy w Polsce i za granicą. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało m.in. 100% zgodność rezultatów w teście na ojcostwo w programie biegłości CTS (Collaborative Testing Services) z akredytacją ISO/IEC 17043:2010 (organizowany przez amerykańskie stowarzyszenie związane z National Institute of Standard and Technology – Narodowym Instytutem Standardów i Technologii). Certyfikaty laboratorium…
 • Analiza 24 markerów DNA u każdej osoby – badanie takiej liczby markerów genetycznych daje najpewniejszy wynik i pozwala potwierdzić albo wykluczyć ojcostwo zgodnie z zaleceniami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Przeczytaj więcej o 24 markerach DNA…
 • Jakość wykorzystywanych odczynników – niektóre laboratoria stosują odczynniki „domowej roboty”. Bez niezwykle dokładnej walidacji mogą one powodować błędy w samej analizie. testDNA Laboratorium Sp. z o.o., wykonując testy na ojcostwo, pracuje tylko na odczynnikach firmy PROMEGA.
 • Badania DNA przeprowadzane przez specjalistówbadania na ojcostwo są u nas wykonywane przez specjalistów, którzy nie tylko mają wieloletnie doświadczenie, ale też biorą udział w konferencjach czy szkoleniach oraz mogą pochwalić się autorstwem publikacji. Poznaj naszych specjalistów…
 • Badanie realizowane 2 razy – jeśli wynik wskazuje na wykluczenie ojcostwa, badanie jest wykonywane drugi, przez inny zespół i z innej próbki. To daje gwarancję wiarygodnego wyniku. Żaden nasz wynik nie został do tej pory podważony prawnie.
pewny wynik
img
img

Kiedy zrobić test ojcostwa?

Rezultat testu ojcostwa umożliwia rozwiązanie różnego rodzaju spraw, a także – podjęcie jak najlepszej decyzji. Wynik daje Państwu jednoznaczną informację, czy badane dziecko pochodzi od badanego mężczyzny. W jakich sytuacjach warto zrobić test ojcostwa? Oto najczęstsze powody:

 

 • Dowód potrzebny w sprawie w sądzie – np. o zaprzeczenie albo ustalenie ojcostwa.
 • Wątpliwości – np. między dzieckiem a ojcem nie ma podobieństwa, plotka, podejrzenie zdrady, niezgadzające się grupy krwi.
 • Podejrzenie, że mężczyzna płaci alimenty niesłusznie, na nie swoje dziecko.
 • Chęć uzyskania pewności jeszcze na etapie ciąży – że partner to rzeczywiście ojciec dziecka.
 • Konieczność zaprzeczenia ojcostwa, gdy minął termin – rezultat badania DNA jako dowód dla prokuratora, że warto zacząć sprawę.
 • Chęć zyskania pewności, zanim dojdzie do uznania ojcostwa w USC (w ciąży bądź po narodzinach).
 • Potrzeba zasądzenia alimentów przed złożeniem wniosku o świadczenie 500+ (dla samotnego rodzica).

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Zobacz, jak pracuje nasze laboratorium


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: pon.-czw. 7:00-22:00, pt, 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
Badania DNA na ustalenie ojcostwa – Kraków
5 (100%) 27
Data publikacji: 08/06/2015, Data aktualizacji: 02/07/2019