Badania DNA i testy na ojcostwo Wrocław – akredytowane laboratorium – jedyne, które bada 34 markery DNA

test na ojcostwo Wrocław, testy na ojcostwo Wrocław, badania DNA Wrocław, badanie DNA Wrocław, test ojcostwa Wrocław, testy ojcostwa Wrocław, badania na ojcostwo Wrocław, badanie na ojcostwo Wrocław, badanie ojcostwa Wrocław, badania ojcostwa Wrocław, test na ojcostwo Trzebnica, test na ojcostwo Wołów
Zyskaj pewny wynik dzięki analizie 34 markerów DNA
– zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii pewny wynik badania DNA jest wówczas, gdy ojcostwo zostanie wykluczone w 100% lub potwierdzone z prawdopodobieństwem powyżej 99.9999% (minimum cztery dziewiątki po przecinku!). Wynik z niższym prawdopodobieństwem nie jest uważany za wiarygodny i może zostać podważony! Tak wysokie prawdopodobieństwo uzyskujemy m.in dzięki analizie aż 34 markerów DNA. Od początku istnienia testDNA czyli od 2003 roku żaden nasz wynik nie został prawnie zakwestionowany. Dowiedz się więcej co daje Ci analiza aż 34 markerów DNA>>

Akredytowane laboratorium
– zgodnie z Decyzją Ramową Rady UE, aby wynik badania DNA mógł zostać wykorzystany jako dowód w sądzie musi zostać wydany przez akredytowane laboratorium. Dowiedz się więcej co daje Ci test na ojcostwo w akredytowanym laboratorium

100% pewny rezultat badania DNA dla własnej wiedzy oraz do sądu. Badamy każdą próbkę – kubek, włosy, smoczek, gumę do żucia i wiele więcej.

We Wrocławiu od ręki zrobią Państwo pewny i dyskretny test na ojcostwo – w punkcie testDNA. Z powodu tego, że badamy zgodność nawet w aż 34 charakterystycznych miejscach na DNA dziecka i ojca (34 markery DNA), możemy zagwarantować Państwu jednoznaczny wynik testu ojcostwa także w sytuacji, gdy matka dziecka nie bierze udziału w badaniu.

Najważniejsze informacje:

1. Gwarancja pewnego wyniku
2. Gdzie we Wrocławiu zrobić test na ojcostwo? Adres placówki
3. Kiedy wynik badania DNA może być błędny?
4. Jakie próbki można przekazać do badania DNA?
5. Jak umówić się na test na ojcostwo we Wrocławiu? Bezpłatna porada telefoniczna
6. Jak wygląda test na ojcostwo we Wrocławiu w przychodni?
7. Test na ojcostwo Wrocław – w jaki sposób gwarantujemy pewny wynik?
8. Kiedy warto wykonać test na ojcostwo?

Gwarancja pewnego wyniku – wykonujemy testy na ojcostwo od ponad 15 lat

Test na ojcostwo jest badaniem w wielu przypadkach może zmienić życie człowieka. Zdajemy sobie z tego sprawę, więc szczególną wagę przykładamy do pewności i niepodważalności wydawanych wyników. Istniejemy na rynku od ponad 15 lat i w tym czasie żaden wydany przez testDNA wynik badania ojcostwa nie został prawnie podważony.

Wynik testu na ojcostwo jest przez nas wydawany z najwyższym możliwym prawdopodobieństwem, zgodnym z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Dokument jest ważny również poza granicami kraju.

Analizujemy nawet 34 markery DNA – to największa dostępna pula na rynku. Z tego powodu w badaniu wystarczy udział ojca i dziecka..

..

Gdzie we Wrocławiu zrobić test na ojcostwo? Test na ojcostwo we Wrocławiu – adres placówki

NOWOŚĆ: pobranie w domu Pacjenta. Wykwalifikowany personel medyczny może pobrać od Państwa próbkę w domu lub innym dowolnym miejscu – pielęgniarka dojedzie pod dowolny adres we Wrocławiu i okolicach.

 

Adresy przychodni, w których zrobią Państwo test na ojcostwo:

Adres
Badania DNA na ustalenie ojcostwa – Wrocław
ul. Trwała 7
53–335 Wrocław
Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

tel. (71) 723 00 56 kom. 796 645 008

Telefon czynny: pon.-pt. 7:00-22:00, weekendy i święta 9:00-21:00

 

Adres
Badania DNA na ustalenie ojcostwa – Wrocław
ul. Kunickiego 37 A
54-616 Wrocław
Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

tel. (71) 723 00 56 kom. 796 645 008

Telefon czynny: pon.-pt. 7:00-22:00, weekendy i święta 9:00-21:00

 

Adres
Badania DNA na ustalenie ojcostwa – Wrocław
ul. Skarbowców 121-123
53-025 Wrocław
Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

tel. (71) 723 00 56 kom. 796 645 008

Telefon czynny: pon.-pt. 7:00-22:00, weekendy i święta 9:00-21:00

 

Punkt pobrań obsługuje miejscowości:
Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Wołów, Głogów, Bolesławiec

Kiedy wynik testu DNA może być błędny?

test na ojcostwo Wrocław, testy na ojcostwo Wrocław, badania DNA Wrocław, badanie DNA Wrocław, test ojcostwa Wrocław, testy ojcostwa Wrocław, badania na ojcostwo Wrocław, badanie na ojcostwo Wrocław, badanie ojcostwa Wrocław, badania ojcostwa Wrocław, test na ojcostwo Trzebnica, test na ojcostwo WołówNasi pacjenci czasami pytają, czy wynik badania genetycznego może był niepoprawny. Jak w każdym przypadku – także przy wykonywaniu takich badań może dojść do błędu, gdy laboratorium nie stosuje odpowiednich procedur bezpieczeństwa. Zdarzało się, że widzieliśmy wynik wykluczający ojcostwo tylko dlatego, że pojawił się na nim błąd pisarski. Taki błąd nie powinien się zdarzyć w laboratorium przestrzegającym rygorystycznych procedur.

Przykładowe procedury bezpieczeństwa stosowane w naszym laboratorium:

 • podwójna kontrola wyniku (jeden laborant realizuje test, a drugi sprawdza jego pracę i zatwierdza wynik),
 • przeprowadzenie badania DNA dwa razy, jeśli wynik wyklucza ojcostwo (w takim przypadku badanie wykonują dwa osobne zespoły – łącznie to aż 4 osoby, które kontrolują się nawzajem),
 • w bazie laboratorium znajdują się profile genetyczne każdego pracownika,
 • zatrudnianie tylko pracowników z doświadczeniem oraz ich częste szkolenie.

Wdrożyliśmy wiele takich procedur, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu pewny wynik. Niestety nie wszystkie laboratoria mają tak szczelny system bezpieczeństwa przeprowadzania badań i wydawania wyników. Jego wprowadzenie często wiąże się bowiem z dużymi kosztami dla laboratorium. Przed zleceniem testu na ojcostwo warto więc sprawdzić procedury danego podmiotu.

test na ojcostwo Wrocław, testy na ojcostwo Wrocław, badania DNA Wrocław, badanie DNA Wrocław, test ojcostwa Wrocław, testy ojcostwa Wrocław, badania na ojcostwo Wrocław, badanie na ojcostwo Wrocław, badanie ojcostwa Wrocław, badania ojcostwa Wrocław, test na ojcostwo Trzebnica, test na ojcostwo WołówJakie próbki można przekazać do badania DNA? Kubek, niedopałek papierosa, szczoteczka do zębów, włosy i wiele innych

Test na ojcostwo można przeprowadzić wygodnie i dyskretnie — próbkami mogą być nie tylko wymazy z policzka, ale także kubek, sztućce, szczoteczka do zębów, szklanka, a nawet pestki z arbuza czy nadgryzione ciastko. Potrzebują Państwo porady na temat tego, jakie próbki nadają się do badania? Wystarczy do nas zadzwonić, a odpowiemy na wszystkie pytania. Co ważne, każda dostarczona przez Państwa próbka jest objęta GWARANCJĄ. W praktyce to oznacza, że gdyby materiał był niewystarczający, każdy kolejny badamy bezpłatnie!

test na ojcostwo Wrocław, testy na ojcostwo Wrocław, badania DNA Wrocław, badanie DNA Wrocław, test ojcostwa Wrocław, testy ojcostwa Wrocław, badania na ojcostwo Wrocław, badanie na ojcostwo Wrocław, badanie ojcostwa Wrocław, badania ojcostwa Wrocław, test na ojcostwo Trzebnica, test na ojcostwo Wołów

Gwarancja na wszystkie próbki – każdą kolejną badamy za darmo!

Pacjenci mogą być spokojni o jakość dostarczonych próbek, ponieważ każda próbka objęta jest gwarancją. Oznacza to, że jeżeli pierwsza próbka okaże się gorszej jakości, można dosłać nowy materiał, a ponowne analizy będą wykonane bezpłatnie. Nie narzucamy żadnych terminów, próbkę można dostarczyć za tydzień, miesiąc lub nawet rok. U nas zlecenie będzie cały czas otwarte.

Autor: mgr Barbara Prokurat, Dyrektor ds. operacyjnych testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

Test na ojcostwo – wszystkie próbki są tak samo pewne

Nie upieramy się, że wymazy z policzka są „najlepszą” próbką do badania. Zarówno taki rodzaj materiału, jak i każdy inny (włosy, smoczek, szczoteczka, niedopałek papierosa, sztućce, chusteczka i wiele innych) zawiera potrzebne do testu na ojcostwo DNA. Wszystko zależy od tego, który rodzaj próbki jest Państwu wygodnie i prosto zebrać.

Jak umówić się na test na ojcostwo we Wrocławiu? Jakie próbki najlepiej przekazać? Bezpłatna porada telefoniczna

test na ojcostwo Wrocław, testy na ojcostwo Wrocław, badania DNA Wrocław, badanie DNA Wrocław, test ojcostwa Wrocław, testy ojcostwa Wrocław, badania na ojcostwo Wrocław, badanie na ojcostwo Wrocław, badanie ojcostwa Wrocław, badania ojcostwa Wrocław, test na ojcostwo Trzebnica, test na ojcostwo WołówAby zyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, wystarczy zadzwonić pod ogólnopolski bezpłatny numer telefonu i opisać nam swoją sytuację. Chętnie Państwu doradzimy. Nasi specjaliści dostępni są pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 do 22.00 oraz w weekendy i święta od godziny 9.00 do 21.00.

 

Jak wygląda test na ojcostwo we Wrocławiu w przychodni?

.
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo zależy Państwu na dyskrecji. Dlatego też w naszych przychodniach oraz w samym laboratorium dbamy o jej zachowanie. Nigdy nie udzielamy informacji na temat zleconego badania osobom trzecim. Mamy bardzo rygorystyczne procedury, których przestrzeganie gwarantuje Państwu pełną ochronę danych.
.
Dzwoniąc do nas nikt nie jest w stanie potwierdzić, że dany pacjent zleca u nas badanie. Jeśli zależy Państwu na dyskrecji warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób dokładnie laboratorium ją gwarantuje. Często jest to tylko slogan reklamowy podczas, gdy placówka nie ma wdrożonych żadnych procedur pozwalających na zabezpieczenie wrażliwych danych pacjenta

Test na ojcostwo Wrocław – w jaki sposób gwarantujemy pewny wynik?

 • Akredytacja i certyfikaty laboratorium – testDNA Laboratorium Sp. z o.o. regularnie uczestniczy w kontrolach międzylaboratoryjnych. Uzyskało zarówno akredytację PCA, jak i liczne certyfikaty, m.in. ISFG i GEDNAP. UWAGA! Tylko wyniki badań genetycznych wykonanych w akredytowanym laboratorium mogą zgodnie z prawem być respektowane przez sądy w Polsce i za granicą. testDNA Laboratorium Sp. z o.o. to ponadto jedyne prywatne laboratorium w Polsce, które uzyskało 100% zgodność wyników w badaniach ojcostwa w programie CTS (Collaborative Testing Services). Udział w zewnętrznych programach to zarówno gwarancja pewnego wyniku, jak i bezstronności w działaniu i najwyższej jakości analiz. Certyfikaty laboratorium…
 • Najwyższej jakości odczynniki – dobre odczynniki wpływają na jakość analizy – w testDNA korzystamy z tych firmy PROMEGA. Niektóre podmioty decydują się jednak na produkcję odczynników, „domowej roboty”. Nie mają one odpowiedniej walidacji, co może wiązać się z błędami w analizie.
 • Najlepsi i doświadczeni eksperci – w testDNA testy na ojcostwo realizowane są przez specjalistów z dużym doświadczeniem. Biorą oni także udział w szkoleniach oraz konferencjach i współtworzą publikacje naukowe. Poznaj naszych specjalistów…
 • Realizacja badania 2 razy – jeśli wynik badania na ojcostwo będzie wykluczający, test DNA wykonywany jest drugi raz, z drugiej próbki i przez drugi zespół. W naszym laboratorium „podwójna kontrola próbki” nie jest jedynie pustym sloganem. To rzeczywiste działania, które gwarantują pewny wynik.
 • Analiza nawet 34 markerów DNA u każdego uczestnika – to największa pula na rynku, która zapewnia jednoznaczny i wiarygodny rezultat – zgodny rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Genetyki Sądowej i Kryminologii. Każdy wynik zawiera ponadto profile genetyczne osób badanych. Są one dowodem z wykonanego testu. Przeczytaj więcej o 24 markerach DNA…
Test na ojcostwo pewny wynik
img
img

Kiedy warto wykonać test na ojcostwo?

W jakich sytuacjach przydaje się wynik testu na ojcostwo i kiedy warto zrobić badania DNA? Dobrze zdawać sobie sprawę, że rezultat testu genetycznego jest przydatny w wielu sytuacjach życiowych. Dzięki niemu bardzo często można podjąć też właściwą decyzję. Oto niektóre z najczęstszych powodów, dla których warto wykonać test na ojcostwo:

 

 • Konieczność uzyskania dowodu, np. w sprawie o zaprzeczenie lub ustalenie ojcostwa.
 • Podejrzenie, że alimenty są płacone nie na swoje dziecko, niesłusznie.
 • Chęć rozwiania wątpliwości – np. kiedy dziecko nie jest podobne do ojca, kiedy nie zgadza się grupa krwi bądź przy plotkach czy podejrzeniu zdrady.
 • Chęć upewnienia się w ciąży, że na pewno partner jest ojcem dziecka.
 • Zaprzeczenie ojcostwa, kiedy termin już minął – wynik badania DNA to dowód dla prokuratury.
 • Chęć uzyskania pewności przed decyzją o uznaniu ojcostwa w USC (po narodzinach lub w ciąży).
 • Zasądzenie alimentów przed złożeniem wniosku przez samotnego rodzica o 500+

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Zobacz, jak pracuje nasze laboratorium


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: pon.-czw. 7:00-22:00, pt, 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
Data publikacji: 27/07/2019, Data aktualizacji: 05/11/2019