Prenatal testDNA – cena badania

prenatal testdna cena, prenatal testdna cennik, cena prenatal testdna, cennik prenatal testdna, ile kosztuje prenatal testdna, prenatal testdna, ile kosztuje, prenatal testdna koszt, prenatal testdna koszty, koszt prenatal testdna, koszty prenatal testdna

Cena badania Prenatal testDNA zależy od wybranego pakietu. 

Cena badania Prenatal testDNA

Aktualna cena Prenatal testDNA jest dostępna w sklepie:

Cena Prenatal testDNA – częste pytania

Czy Prenatal testDNA jest refundowany przez NFZ?

Nie, Prenatal testDNA podobnie jak inne NIPT nie jest refundowany przez NFZ, można go zrobić tylko prywatnie. Udostępniamy płatność w ratach,

Czy Prenatal testDNA można zrobić za darmo?

Obecnie testu Prenatal testDNA nie można wykonać za darmo w Polsce, podobnie jak innych badań NIPT opartych na analizie wolnego płodowego DNA, cffDNA, które nie są refundowane przez NFZ w Polsce.

Z czego wynika cena Prenatal testDNA?

Pacjentki często pytają, z czego wynika cena Prenatal testDNA. Badanie wolnego płodowego DNA wymaga zastosowania jednej z najbardziej nowoczesnych technologii, która sama w sobie wiąże się z wyższą ceną. Jednak tylko jej zastosowanie pozwala na zapewnienie wysokiej dokładności testu i jest doskonałym rozwiązaniem dla pacjentek, które nie chcą robić badań inwazyjnych, w tym amniopunkcji.

Czy za Prenatal testDNA można zapłacić w ratach?

Tak, udostępniamy płatności P24NOW – można wybrać płatności bezpłatnie odroczone do 54 dni lub płatność w ratach.

Co obejmuje cena Prenatal testDNA?

Cena Prenatal testDNA obejmuje:

  • analizę próbki (zgodnie z wybranym pakietem),
  • pobranie próbki w punkcie pobrań lub w domu pacjentki,
  • wynik w bezpiecznym Panelu Pacjenta,
  • wskazówki “Jak odczytać wynik”, dzięki którym samodzielne odczytanie wyniku jest jeszcze łatwiejsze,
  • konsultację z lekarzem genetykiem klinicznym, jeśli wynik badania wskaże na nieprawidłowości.

Dlaczego warto zrobić Prenatal testDNA?


DOKŁADNY
Czułość ponad 99%. Walidacja na ponad 70 000 ciążach. Laboratorium wykonało już ponad 300 000 NIPT. Prenatal testDNA jest wykonywany na oprogramowaniu, sprzęcie i odczynnikach CE-IVD przez akredytowane laboratorium UNI EN ISO 15189:2013, numer akredytacji 0018M.


KOMPLEKSOWY
Prenatal testDNA analizuje wszystkie 23 pary chromosomów w tym wybrane małe mikrodelecje wielkości 3 – 7 Mpz (np. zespół DiGeorge’a) dając wyniki zbliżone do analizy kariotypu płodu. Jednocześnie jest bezpieczny i nieinwazyjny. Opcjonalnie bada płeć i RHD płodu.


WYGODNIE I BLISKO
Prenatal testDNA wykonasz w 300 przychodniach w Polsce lub pielęgniarka pobierze od Ciebie krew w domu w cenie badania. Umawiamy szybkie terminy badań, nawet na dziś.


PROSTY
Nie trzeba być na czczo, można wcześniej zjeść posiłek. Z wygodnym wynikiem online w bezpiecznym Panelu Pacjenta, również bez wychodzenia z domu.


PEWNE LABORATORIUM
Zwróć uwagę na to komu powierzasz wykonanie badania. Decydując się na wykonanie testu Prenatal testDNA wybierasz laboratorium z 20 letnim stażem na rynku, podmiot leczniczy z ubezpieczeniem OC i laboratorium wpisane do rejestru KIDL. Zadzwoń do nas i zapytaj o badanie:


Źródła: testdna.pl/badania-prenatalne/prenatal-testdna/zrodla

5/5 - (1 głosów / głosy)

Wszystkie artykuły

Powiązane artykuły

Wszystkie artykuły
Back to Top