Test na ojcostwo dla własnej informacji

Pewne i dyskretne badanie DNA od ręki – test ojcostwa z każdego rodzaju próbek

bezplatne-poradyTest ojcostwa dla własnej informacji to badanie, które daje Państwu 100% pewność i jednocześnie jest dyskretne. Mogą je Państwo wykonać na miejscu w naszej przychodni nawet w dniu umówienia wizyty (bez czekania i bez kolejek) lub samodzielnie w domu (wystarczy zamówić lub kupić w przychodni domowy zestaw testowy).

.

Mogą Państwo zbadać każdy rodzaj próbek w cenie badania – nawet te analizowane do tej pory wyłącznie przez laboratoria kryminalistyczne tj. ubrania, balony, odciski na różnych przedmiotach, szczoteczkę do zębów, chusteczkę z katarem, szklankę, sztućce, włosy, gumę do żucia i wiele innych.
Więcej na temat próbek do badania ojcostwa …

.

Dajemy gwarancję na nasze badaniaTest ojcostwa w ciąży

Zlecając u nas test ojcostwa mają Państwo gwarancję pewnego wyniku. Dodatkowo wszystkie próbki, które Państwo do nas dostarczają lub przesyłają są ubezpieczone.  Z kolei dzięki analizie 24 markerów DNA zyskują Państwo 1000 razy większą pewność wyniku, szczególnie w przypadku, kiedy w badaniu bierze udział tylko ojciec i dziecko. Wynik testu prywatnego może zostać wykorzystany jako wstępny dowód w sprawie sądowej.

Wysyłkowy test ojcostwa
.

 

czy_wiesz_ze_wyniki_wraz_z_profilami

.

referencje-z-sąduJakość potwierdzona certyfikatami i referencjami

Jakość naszych badań została potwierdzona licznymi certyfikatami. Współpracujemy z sądami, prokuraturą oraz lekarzami. Regularnie zlecają nam oni testy ojcostwa a także inne badania. Wynik badania jest pewny i jednoznaczny – zarówno test sądowy jak i prywatny wykonywany jest w taki sam sposób. Wykorzystujemy te same odczynniki a analizę przeprowadza ten sam zespól laborantów.

.

Jak bardzo zależy Państwu na dyskrecji?

Jzobacz_jak_wyglada_zestaw_do_pobrania_probek2eśli szczególnie  zależy Państwu na zachowaniu dyskrecji przy poborze próbek DNA proponujemy zakup domowego zestawu pobraniowego. Przy jego pomocy wygodnie i szybko uzyskają Państwo potrzebny do analizy wymaz z policzka. Zestaw pobraniowy możemy dostarczyć w dyskretny sposób (bez pieczątek i nazwy laboratorium) na dowolnie wskazany adres lub do Paczkomatu czy Urzędu Pocztowego. Jest on też dostępny we współpracujących z nami całodobowych aptekach zlokalizowanych w całej Polsce.

Dowiedz się więcej:

 

Poznaj opinie naszych ekspertów

  • Dr n. med. Grzegorz Południewski
  • Mgr analityki medycznej Małgorzata Chmiel
  • Agata Gunerka
  • Pomorskie Centrum Medyczne Ormed

Pozostali…

 .


Porozmawiaj z nami

 Godziny konsultacji telefonicznej: Od poniedziałku do niedzieli (także w święta) od 8:00 do 24:00

Kierownik Działu Obsługi Klienta:
  • Magdalena Siedlińska

Konsultanci ds. medycznych:

  • Aleksandra Kłudkowska
  • Joanna Musiał
ms ak jm

.

Zadzwoń do nas!

.