Test ojcostwa – pewny wynik i gwarancja dyskrecji

Pobierz próbki w jednej z 200 przychodni lub anonimowo w domu24markery-wieksze

Prywatny test ojcostwa (dla własnej wiedzy) jest tak samo pewny, jak badanie DNA wykonywane dla sądu. W tym wypadku jednak próbki mogą Państwo pobrać samodzielnie w domu lub w przychodni
bez formalności.

gwarancja-na-probki
Co ważne, do takiego badania mogą nam Państwo dostarczyć praktycznie każdą próbkę np. włosy z cebulkami, szczoteczkę do zębów, maszynkę do golenia, szklankę, sztućce i wiele innych. Każda z tych próbek jest traktowana jako standardowa i objęta gwarancją. Do badania prywatnego wystarczy pobrać próbki od ojca i dziecka.

.

Czym jest „gwarancja na próbki”?

Gwarancja na próbki” to dla Państwa pewność, że w przypadku, gdy próbka którą nam Państwo dostarczycie będzie złej jakości, druga analiza z kolejnej dostarczonej próbki zostanie przeprowadzona bezpłatnie. To pozwala nam również zagwarantować Państwu bezpieczeństwo, ponieważ wiedzą Państwo, że warunki badania pozostaną stałe. Naszym wspólnym priorytetem jest w tym wypadku wydanie pewnego wyniku.
.

Jakie próbki mogą Państwo przebadać?

Standardową próbką jest zazwyczaj wymaz z policzka. Za analizę próbek bardziej nietypowych takich jak włosy, szczoteczka do zębów czy szklanka zwykle trzeba dopłacić. Dla nas każda próbka jest tak samo dobra do badania.  Profesjonalne i nowoczesne wyposażenie laboratorium oraz specjaliści z doświadczeniem w pracy w Zakładzie Medycyny Sądowej są w stanie dokonać perfekcyjnej oceny jakości próbki oraz odpowiednio wykonać badanie, tak aby wydany wynik był pewny. Co bardzo ważne, próbki bardziej nietypowe dają Państwu tak samo pewny wynik jak wymazy z policzka. Są przy tym dużo łatwiejsze w pobraniu np. wtedy, gdy badają Państwo małe dziecko lub zależy Państwu na dyskrecji. Każda próbka nietypowa, którą nam Państwo dostarczacie jest objęta gwarancją.

.

Co gwarantuje Państwu pewność wydanego rezultatu?referencje-z-sądu

Każdy test ojcostwa (bez względu na to, czy jest on zlecany przez sąd, prokuraturę, czy klienta indywidualnego) realizowany jest dokładnie w taki sam sposób. Oznacza to, że zawsze otrzymują Państwo w 100% pewny wynik. Jakość badania potwierdzają liczne certyfikaty oraz referencje m.in. z sądów polskich.

 

Zlecając test ojcostwa w testDNA otrzymują Państwo:

 • Profile genetyczne na wyniku
 • Badanie wykonywane dwa razy z dwóch próbek w przypadku wyniku wykluczającego
 • Rezultat z interpretacją słowną, pieczątką zawierającą numer uprawnień oraz podpis osoby wykonującej i zatwierdzającej badanie
 • Materiały informacyjne (metoda badania, sposób interpretacji wyniku itp.) dołączone do każdego rezultatu

.

Jak wykonać test ojcostwa?

domek


Samodzielnie w domu

przychodnia W najbliższej placówce

Zamów domowy zestaw testowy, pobierz próbki do badania i odeślij do nas, przynieś do przychodni lub odbierzemy je od Ciebie kurierem za darmo.

przejdź do sklepu

Zadzwoń pod numer: 665 761 161 lub 800 007 771 i umów się na badanie w najbliższej przychodni.

 

 

.

Dowiedz się więcej:

 

Poznaj opinie naszych ekspertów

 • Dr n. med. Grzegorz Południewski
 • Mgr analityki medycznej Małgorzata Chmiel
 • Agata Gunerka
 • Pomorskie Centrum Medyczne Ormed

Pozostali…

 .


Porozmawiaj z nami

 Godziny konsultacji telefonicznej: Od poniedziałku do niedzieli (także w święta) od 8:00 do 24:00

Kierownik Działu Obsługi Klienta:
 • Magdalena Siedlińska

Konsultanci ds. medycznych:

 • Aleksandra Kłudkowska
 • Joanna Musiał
ms ak jm

.

Zadzwoń do nas!

.