Najpewniejszy test na ojcostwo – aż 24 markery DNA

Pobierz próbki w naszej przychodni lub samodzielnie w domuBadanie DNA - terminy

Test na ojcostwo to najpewniejszy sposób ustalenia ojcostwa. Dzięki analizie aż 24 markerów DNA można go wykonać na podstawie próbki pobranej wyłącznie od ojca i dziecka (badanie bez matki). Wyniki wydawane przez  testDNA Laboratorium Sp. z o.o. są zgodne z wymogami  Komisji Genetyki Sądowej Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Przeczytaj dlaczego badanie 24 markerów DNA jest tak bardzo ważne ….

pewny-wynik-test-ojcostwa

Test ojcostwa – pewność wyniku

Wynik prywatnego testu na ojcostwo jest tak samo pewny jak wynik badania sądowego.  Każdy wydany przez testDNA Laboratorium Sp. z o.o. raport zawiera 11 bardzo ważnych informacji, które decydują o jego pewności. Jest to kilkustronicowy dokument, w którym znajdują się m.in. profile genetyczne badanych osób, rezultat zaawansowanej analizy statystycznej,  słowna interpretacja wyniku oraz materiały informacyjne, które mówią m.in o metodzie oraz sposobie interpretacji wyniku. Dodatkowo pod rezultatem badania znajduje się podpis i pieczątka osoby wykonującej i zatwierdzającej test wraz z numerem uprawnień. Dowiedz się dlaczego przez 13 lat żaden z wyników nie został prawnie podważony …

Do testu ojcostwa mogą Państwo dostarczyć każdą próbkę

Prywatny test na ojcostwo mogą Państwo wykonać praktycznie z każdej próbki. Do badania przydatne są m.in. włosy, guma do żucia, maszynka do golenia, sztućce, szklanka, kubek, smoczek oraz wiele innych próbek. Wszystkie próbki są tak samo pewne, a zyskują Państwo w ten sposób wygodę – taki materiał jest dużo łatwiejszy do pobrania.
.
Co ważne, każda próbka jaką Państwo dostarczacie objęta jest gwarancją. Gwarancja na próbki to dla Państwa bezpieczeństwo i pewność, że cena badania jest stała. Nawet, gdyby okazało się, że pierwsza próbka zawiera za mało DNA mogą Państwo bezpłatnie dostarczyć kolejną, a laboratorium wykona badanie raz jeszcze  za darmo.

Test ojcostwa mogą Państwo zrobić w naszej przychodni lub w domu

Domowy zestaw testowy

(do pobrania próbek DNA)

Cena: 77,-

domowy_zestaw_testowy

W zestawie:

  • sterylne wymazówki do pobrania próbek dla 4 osób
  • instrukcja pobrania próbek
  • formularz zlecenia badania
  • zaadresowana i opłacona koperta zwrotna
  • blankiet do zapłaty za badanie

 

Test ojcostwa – jego pewność gwarantują Państwu:

  • Badanie aż 24 markerów DNA u każdej osoby – analiza takiej ilości markerów DNA to najpewniejsze badanie pozwalające potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo. Przeczytaj więcej o 24 markerach DNA..
  • Profile genetyczne -wynik zawiera pełny raport z przeprowadzonej analizy m.in. tabelę z profilami genetycznymi, opis metody, słowną interpretację wyniku czy też informację o jednostce wykonującej test. Zobacz 11 istotnych elementów znajdujących się na wyniku…
  • Badanie realizowane przez specjalistów – wszystkie analizy przeprowadzane są przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem, osoby, które uczestniczą w konferencjach, szkoleniach, a także są autorami wielu publikacji naukowych. Kadra testDNA Laboratorium Sp. z o.o….
  • Badanie wykonywane 2 razy -każde badanie, którego wynik wyklucza ojcostwo wykonywane jest dwa razy, z dwóch różnych próbek, przez dwa niezależne zespoły co daje Państwu pewność otrzymania wiarygodnego rezultatu. Dzięki temu żaden wynik nie został do tej pory prawnie podważony.
  • Test wykonywany w akredytowanym i certyfikowanym laboratorium –  testDNA Laboratorium Sp. z o.o.poddaje się regularnym kontrolom zewnętrznych ośrodków certyfikujących, pracuje na najlepszych odczynnikach firmy PROMEGA oraz próbkach referencyjnych sprowadzanych z zagranicy.  Certyfikaty laboratorium…

Praca w testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

test ojcostwa - jesteśmy członkiem RIG

.

Więcej informacji:


   Bezpłatna rozmowa i czat – w trosce o rzetelną informacje o badaniach

Pon-pt: 7:00 – 23:00
Weekendy i święta: 8:00 – 21:00

 

   Rozwiązujemy wątpliwości!

.