Wdrazamy ISO

Referencje z sądu

Pewne testy ojcostwa w całej Polsce
          - ponad 9 tys. niepodważalnych wyników

Testy DNA to jedyny pewny sposób na ustalenie ojcostwa. Dzięki nim można ze 100% pewnością wykluczyć, że dany mężczyzna jest biologicznym ojcem dziecka albo z dokładnością 99,99999% potwierdzić jego ojcostwo. Czy można w pełni zaufać wynikom badań na ustalenie ojcostwa? Można - ale tylko pod warunkiem, że zostały one odpowiednio przeprowadzone.

Wszystkie badania ojcostwa w laboratorium testDNA wykonujemy w oparciu o standardy międzynarodowe. Od początku działalności, czyli od 2003 roku, przeprowadziliśmy już ponad 9 tys. testów – żaden wynik nie został prawnie podważony.

Pobranie próbek w Państwa mieście 

Jeśli chcą Państwo mieć całkowitą pewność, że próbki do badania zostaną pobrane we właściwy sposób zapraszamy do wizyty we współpracujących z nami placówkach. Na miejscu wykwalifikowany personel medyczny pobierze i właściwie zabezpieczy materiał do badania ojcostwa. Bardzo prosimy o wcześniejszy telefon w celu umówienia wizyty. Zobacz jak przygotować się do pobrania materiału w placówce medycznej...

Jeśli z kolei zależy Państwu na zachowaniu dyskrecji oraz komfortu proponujemy samodzielny pobór próbek przy pomocy dostarczonego przez nas zestawu wraz z instrukcją. Próbki należy następnie włożyć do zaadresowanej i opłaconej koperty zwrotnej oraz nadać na poczcie lub też zadzwonić do nas, abyśmy odebrali je od Państwa kurierem. Wszystkie te opcje dla naszych klientów są bezpłatne – 0 zł! Zapraszamy do obejrzenia filmu "Jak prawidłowo pobrać materiał do testu na ojcostwo?".   

 

 

Bezpieczna oferta – żadnych ukrytych opłat!

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest dla Państwa wiarygodny wynik badania ojcostwa. Dlatego też w naszym laboratorium dbamy zarówno o pewność wydawanych rezultatów jak i możliwie największy komfort Klientów. Gwarantujemy szereg opcji dodatkowych za 0 zł oraz całkowite bezpieczeństwo cenowe. Więcej na temat ceny naszego badania przeczytasz tutaj …


Jakie badania ojcostwa realizujemy?

testDNA wykonuje zarówno badania ojcostwa dla własnej wiedzy (tak zwane prywatne badania DNA jak i również testy ojcostwa dla celów sądowych oraz ustalenie ojcostwa w ciąży. Jest to możliwe dzięki wyspecjalizowanej kadrze, w skład której wchodzą m.in. biegły sądowy i biotechnolodzy z międzynarodowym doświadczeniem. Współpracujemy też z prestiżowymi ośrodkami zagranicznymi, które umożliwiają nam realizację nawet bardzo skomplikowanych przypadków. Przeczytaj, z kim współpracujemy …

Tylko pewne wyniki czyli jak dbamy o jakość naszych badań?

  • Międzynarodowe certyfikaty

Wiarygodność ekspertyz przeprowadzanych przez testDNA potwierdziły niezależne instytucje polskie i europejskie. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskaliśmy prestiżowy Certyfikat International Society for Forensic
Genetics
(ISFG). Więcej informacji o naszych certyfikatach znajdą Państwo tutaj...

  • Pełna dyskrecja

Wszystkie przeprowadzane w laboratorium badania ojcostwa objęte są ścisłą tajemnicą. Dzięki rygorystycznie przestrzeganej polityce ochrony danych osobowych oraz wielu procedurom wewnętrznym, klienci zachowują pełną dyskrecję. Dostęp do wyników testów na ustalenie ojcostwa objęty jest dodatkową ochroną: hasłem, znanym tylko osobie zlecającej przeprowadzenie badania.

  • Ściśle przestrzegane procedury

Ściśle przestrzegane procedury – zarówno samo przyjmowanie próbek do badania, jak i ich analiza przebiegają zgodnie z wypracowanymi procedurami bezpieczeństwa. Wyklucza to ewentualność błędu ludzkiego.

  • Opcje dodatkowe

Oprócz samej słownej interpretacji analizy na wynikach badań ojcostwa zawsze przedstawiamy też profile genetyczne wszystkich badanych osób oraz rezultat zaawansowanej analizy statystycznej. W chwili obecnej wszystkie badania realizujemy na podstawie 24 markerów DNA co znacznie podnosi czułość testów realizowanych np. bez udziału matki.
print