Live chat by BoldChat

Ustalenie ojcostwa  – ponad 9 tys. niepodważalnych wyników

Testy DNA to jedyny pewny sposób na ustalenie ojcostwa. Dzięki nim można ze 100% pewnością wykluczyć, że dany mężczyzna jest biologicznym ojcem dziecka albo z dokładnością 99,99999% potwierdzić jego ojcostwo. Czy można w pełni zaufać wynikom badań na ustalenie ojcostwa? Można - ale tylko pod warunkiem, że zostały one odpowiednio przeprowadzone.

Wszystkie badania ojcostwa w laboratorium testDNA wykonujemy w oparciu o standardy międzynarodowe. Od początku działalności, czyli od 2003 roku, przeprowadziliśmy już ponad 9 tys. testów – żaden wynik nie został prawnie podważony.

Nasi klienci z kolei mogą skorzystać zarówno z możliwości samodzielnego pobrania próbki, jak również udać się do jednej ze współpracujących placówek medycznych - BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW.


Nasza oferta testów

testDNA oferuje zarówno badania dla własnej wiedzy jak i testy na potrzeby sądowe. Współpracujemy z wieloma sądami z całej Polski a także prokuraturą, która regularnie zleca u nas badania DNA na ojcostwo. To dowodzi najwyższej jakości przeprowadzanych przez nas analiz. W poniższej tabelce porównaliśmy oferowane przez nas testy na ojcostwo, co mamy nadzieję ułatwi Państwu dokonanie właściwego wyboru badania.
 

Porównanie badań na ustalenie ojcostwa


W jaki sposób dbamy o jakość naszych badań na ustalenie ojcostwa?

  • Międzynarodowe certyfikaty

Wiarygodność ekspertyz przeprowadzanych przez testDNA potwierdziły niezależne instytucje polskie i europejskie. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskaliśmy prestiżowy Certyfikat International Society for Forensic
Genetics
(ISFG). Więcej informacji o naszych certyfikatach znajdą Państwo tutaj...

  • Pełna dyskrecja

Wszystkie przeprowadzane w laboratorium badania ojcostwa objęte są ścisłą tajemnicą. Dzięki rygorystycznie przestrzeganej polityce ochrony danych osobowych oraz wielu procedurom wewnętrznym, klienci zachowują pełną dyskrecję. Dostęp do wyników testów na ustalenie ojcostwa objęty jest dodatkową ochroną: hasłem, znanym tylko osobie zlecającej przeprowadzenie badania.

  • Precyzyjne i pewne wyniki

Wyniki testów na ustalenie ojcostwa są bardzo precyzyjne: w każdym uwzględniamy profil genetyczny osoby, ktróra zlecała badanie DNA. Udzielamy również gwarancji na bezpłatne ponowne pobranie materiału. Dzięki temu, klienci którzy pobierają materiał do badań samodzielnie, mogą bez żadnych konsekwencji pobrać próbkę po raz drugi i ponownie przesłać ją do laboratorium, jeśli pierwsza okaże się niskiej jakości.Jak czytać wynik testu na ojcostwo?

Na wyniku potwierdzającym ojcostwo (jeśli domniemany ojciec jest biologicznie spokrewniony z badanym dzieckiem) pojawia się adnotacja: „Ojcostwo zostało potwierdzone z prawdopodobieństwem powyżej 99,99%”.

Na wyniku wykluczającym ojcostwo (jeśli domniemany ojciec nie jest biologicznie spokrewniony z badanym dzieckiem) pojawia się adnotacja „Ojcostwo zostało wykluczone w 100 %”.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji ...

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące testów DNA na ustalenie ojcostwa, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji:

 

* Każde badanie ojcostwa wykonywane w naszej firmie odznacza się czułością 99,999% dla potwierdzenia ojcostwa oraz 100% w przypadku jego wykluczenia.
** Mikroślady to potoczna nazwa niestandardowych źródeł materiału genetycznego, który wykorzystywany jest m.in do testów na ustalenie ojcostwa. Są to m.in: włosy z cebulkami, plamy krwi, plamy spermy, szczoteczka do zebów itp. Więcej informacji na temat ustalania ojcostwa na podstawie mikrośladów znajduje się tutaj...
print
testDNA Laboratorium Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 4
40-135 Katowice
KRS: 0000485925, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225, Konto bankowe: 76 1910 1048 2501 0401 4681 0001 Deutsche Bank PBC S.A.
Biuro Handlowe: ul. Bocheńskiego 38a, 40-859 Katowice
gfx: konerdesign | powered by ARTplus