Live chat by BoldChat

Najczęściej kupowane badania na ustalenie ojcostwa

Ustalenie ojcostwa - referencje klientów testDNA Sp. z o.o.
Eksperci o badaniach DNA na ustalenie ojcostwa
         Ustalenie ojcostwa - punkty pobrań testDNA Sp. z o.o.

Zestaw do badania DNA w aptece

Ustalenie ojcostwa  – ponad 9 tys. niepodważalnych wyników

Testy DNA to jedyny pewny sposób na ustalenie ojcostwa. Dzięki nim można ze 100% pewnością wykluczyć, że dany mężczyzna jest biologicznym ojcem dziecka albo z dokładnością 99,999% potwierdzić jego ojcostwo. Czy można w pełni zaufać wynikom badań na ustalenie ojcostwa? Można - ale tylko pod warunkiem, że zostały one odpowiednio przeprowadzone.

Wszystkie badania ojcostwa w laboratorium testDNA wykonujemy w oparciu o standardy międzynarodowe. Od początku działalności, czyli od 2003 roku, przeprowadziliśmy już ponad 5 tys. testów – żaden wynik nie został prawnie podważony.


W jaki sposób dbamy o jakość badań na ustalenie ojcostwa?

  • Międzynarodowe certyfikaty

Certyfikaty testDNA – wysoka jakość badań na ustalenie ojcostwaWiarygodność ekspertyz przeprowadzanych przez testDNA potwierdziły niezależne instytucje polskie i europejskie. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskaliśmy prestiżowy Certyfikat International Society for Forensic
Genetics
(ISFG). Więcej informacji o naszych certyfikatach znajdą Państwo tutaj...

  • Pełna dyskrecja

Wszystkie przeprowadzane w laboratorium badania ojcostwa objęte są ścisłą tajemnicą. Dzięki rygorystycznie przestrzeganej polityce ochrony danych osobowych oraz wielu procedurom wewnętrznym, klienci zachowują pełną dyskrecję. Dostęp do wyników testów na ustalenie ojcostwa objęty jest dodatkową ochroną: hasłem, znanym tylko osobie zlecającej przeprowadzenie badania.

  • Precyzyjne i pewne wyniki

Wyniki testów na ustalenie ojcostwa są bardzo precyzyjne: w każdym uwzględniamy profil genetyczny osoby, ktróra zlecała badanie DNA. Udzielamy również gwarancji na bezpłatne ponowne pobranie materiału. Dzięki temu, klienci którzy pobierają materiał do badań samodzielnie, mogą bez żadnych konsekwencji pobrać próbkę po raz drugi i ponownie przesłać ją do laboratorium, jeśli pierwsza okaże się niskiej jakości.

Jak czytać wynik testu na ustalenie ojcostwa?

Na wyniku potwierdzającym ojcostwo (jeśli domniemany ojciec jest biologicznie spokrewniony z badanym dzieckiem) pojawia się adnotacja: „Ojcostwo zostało potwierdzone z prawdopodobieństwem powyżej 99,99%”.

Na wyniku wykluczającym ojcostwo (jeśli domniemany ojciec nie jest biologicznie spokrewniony z badanym dzieckiem) pojawia się adnotacja „Ojcostwo zostało wykluczone w 100 %”.
 

W poniższej tabeli porównaliśmy ze sobą badania DNA, które wykonujemy. Dzięki niej mogą Państwo bardzo łatwo porównać trzy rodzaje testów i bez problemu złożyć zamówienie:


   Porównanie badań na ustalenie ojcostwa
                                                                    

Pierwszym krokiem zlecenia prywatnego testu na ustalenie ojcostwa jest zamówienie zestawu:

KOSZT ZESTAWU: 77 zł  Zamów zestaw do badania ojcostwa

  • Koszt zestawu wliczony jest w cenę badania. Zapytaj o RATY.
  • Zakup zestawu nie obliguje do zlecenia badania
  • Zestaw można zwrócić w ciągu 10 dni roboczych
  • Dostawa kurierem GRATIS

W przypadku  testu na ojcostwo na podstawie mikrośladów bądź sądowego badania ojcostwa prosimy wcześniej o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Ustalenie ojcostwa  - rodzaje badań DNA

Konsultacje z ekspertem

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące testów DNA na ustalenie ojcostwa, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji:

 

* Każde badanie ojcostwa wykonywane w naszej firmie odznacza się czułością 99,999% dla potwierdzenia ojcostwa oraz 100% w przypadku jego wykluczenia.
** Mikroślady to potoczna nazwa niestandardowych źródeł materiału genetycznego, który wykorzystywany jest m.in do testów na ustalenie ojcostwa. Są to m.in: włosy z cebulkami, plamy krwi, plamy spermy, szczoteczka do zebów itp. Więcej informacji na temat ustalania ojcostwa na podstawie mikrośladów znajduje się tutaj...
print
testDNA Laboratorium Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 4
40-135 Katowice
KRS: 0000485925, NIP: 634-282-27-48, Regon: 243413225, Konto bankowe: 76 1910 1048 2501 0401 4681 0001 Deutsche Bank PBC S.A.
gfx: konerdesign | powered by ARTplus