Badania DNA i testy na ojcostwo Szczecin – akredytowane laboratorium – jedyne, które bada aż 34 markery DNA

test na ojcostwo Szczecin, testy na ojcostwo Szczecin, badania DNA Szczecin, badanie DNA Szczecin, test ojcostwa Szczecin, testy ojcostwa Szczecin, badania na ojcostwo Szczecin, badanie na ojcostwo Szczecin, badanie ojcostwa Szczecin, badania ojcostwa Szczecin, test na ojcostwo Police, test na ojcostwo Gryfino, test na ojcostwo Pyrzyce
Zyskaj pewny wynik dzięki analizie 34 markerów DNA
– zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii pewny wynik badania DNA jest wówczas, gdy ojcostwo zostanie wykluczone w 100% lub potwierdzone z prawdopodobieństwem powyżej 99.9999% (minimum cztery dziewiątki po przecinku!). Wynik z niższym prawdopodobieństwem nie jest uważany za wiarygodny i może zostać podważony! Tak wysokie prawdopodobieństwo uzyskujemy m.in dzięki analizie aż 34 markerów DNA. Od początku istnienia testDNA czyli od 2003 roku żaden nasz wynik nie został prawnie zakwestionowany. Dowiedz się więcej co daje Ci analiza aż 34 markerów DNA>>

Akredytowane laboratorium
– zgodnie z Decyzją Ramową Rady UE, aby wynik badania DNA mógł zostać wykorzystany jako dowód w sądzie musi zostać wydany przez akredytowane laboratorium. Dowiedz się więcej co daje Ci test na ojcostwo w akredytowanym laboratorium

100% pewny wynik testu DNA dla własnej wiedzy i do sądu. Badamy wszystkie próbki – niedopałek papierosa, włosy, smoczek, gumę do żucia, kubek i wiele innych.

W Szczecinie w punkcie testDNA zrobią Państwo pewny test ojcostwa od ręki – dyskretnie na każdym etapie. Badana jest zgodność nawet w aż 34 charakterystycznych miejscach na DNA ojca i dziecka (34 markery genetyczne). To gwarantuje pewny i jednoznaczny rezultat – także przy badaniu tylko ojca i dziecka.

Najważniejsze informacje:

1. Gwarancja pewnego wyniku
2. Gdzie w Szczecinie zrobić test na ojcostwo? Adres placówki
3. Jakie próbki można przekazać do badania DNA?
4. Kiedy wynik testu na ojcostwo może być błędny?
5. Jak umówić się na test na ojcostwo w Szczecinie? Bezpłatna porada telefoniczna
6. Jak wygląda test na ojcostwo w Szczecinie w przychodni?
7. Test na ojcostwo Szczecin – w jaki sposób gwarantujemy pewny wynik?
8. Kiedy warto zrobić badania na ojcostwo?

Gwarancja pewnego wyniku – realizujemy testy na ojcostwo od ponad 15 lat

Badanie ojcostwa często zmienia ludzkie życie. Właśnie dlatego przykładamy szczególną wagę, żeby Państwa wynik był niepodważalny i pewny. Na rynku działamy 15 lat i w tym czasie żaden rezultat testu ojcostwa wydany przez testDNA nie został prawnie zakwestionowany.

 

Rezultat badania ojcostwa jest wydawany z najwyższym możliwym prawdopodobieństwem, zgodnym z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Dokument jest ważny nie tylko w Polsce, ale też za granicą.

 

W testDNA badane są nawet 34 markery DNA. To najwyższa pula dostępna na rynku, dzięki której udział dziecka i ojca w badaniu w zupełności wystarczy..

..

Gdzie w Szczecinie zrobić test na ojcostwo? Test na ojcostwo w Szczecinie – adres placówki

NOWOŚĆ: pobranie w domu Pacjenta. Wykwalifikowany personel medyczny może pobrać od Państwa próbkę w domu lub innym dowolnym miejscu – pielęgniarka dojedzie pod dowolny adres w Szczecinie i okolicach.

 

Adres
Badania DNA na ustalenie ojcostwa – Szczecin
ul. Powstańców Wielkopolskich 66
70–110 Szczecin
Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

tel. (91) 852 22 36 kom. 796 645 008

Ogólnopolski bezpłatny numer (dla połączeń stacjonarnych i komórkowych): 800 007 771
pon.-pt. 7:00-22:00, weekendy i święta 9:00-21:00

.

Punkt pobrań obsługuje miejscowości:

Szczecin, Police, Gryfino, Pyrzyce

 

Kiedy wynik testu na ojcostwo może być błędny?

test na ojcostwo Szczecin, testy na ojcostwo Szczecin, badania DNA Szczecin, badanie DNA Szczecin, test ojcostwa Szczecin, testy ojcostwa Szczecin, badania na ojcostwo Szczecin, badanie na ojcostwo Szczecin, badanie ojcostwa Szczecin, badania ojcostwa Szczecin, test na ojcostwo Police, test na ojcostwo Gryfino, test na ojcostwo PyrzyceCzy wynik testu na ojcostwo może być błędny? Jak w każdym innym przypadku – również przy wykonywaniu badań DNA może dojść do pomyłki, jeśli w laboratorium nie ma odpowiednich procedur bezpieczeństwa. Dla pewności wyniku kluczowe są więc stosowane procedury, których w testDNA wdrożyliśmy bardzo dużo. To gwarantuje Państwu jednoznaczny rezultat.

 

Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie laboratoria decydują się na stosowanie tak szczelnego systemu, ponieważ wiąże się to z wysokimi kosztami. Wybierając badania na ojcostwo, warto zwrócić więc na to uwagę.

Przykładowe procedury bezpieczeństwa w testDNA Laboratorium Sp. z o.o.:

 • podwójna kontrola wyniku – jeden pracownik wykonuje test, drugi zatwierdza i sprawdza jego pracę,
 • wykonanie testu na ojcostwo 2 razy, jeśli wynik wyklucza ojcostwo (w takiej sytuacji 2 osobne zespoły przeprowadzają badanie – łącznie nawzajem kontrolują się 4 osoby),
 • profile DNA każdego laboranta w bazie,
 • zatrudnianie wyłącznie doświadczonych pracowników i częste ich szkolenie.

test na ojcostwo Szczecin, testy na ojcostwo Szczecin, badania DNA Szczecin, badanie DNA Szczecin, test ojcostwa Szczecin, testy ojcostwa Szczecin, badania na ojcostwo Szczecin, badanie na ojcostwo Szczecin, badanie ojcostwa Szczecin, badania ojcostwa Szczecin, test na ojcostwo Police, test na ojcostwo Gryfino, test na ojcostwo PyrzyceJakie próbki można wykorzystać do badania DNA? Włosy, kubek, smoczek, szczoteczka do zębów i wiele innych

Badania ojcostwa można przeprowadzić dyskretnie i wygodnie – z dowolnej próbki. Do testu DNA nadają się zarówno wymazy z policzka, jak i szczoteczka do zębów, kubek, niedopałek papierosa, puszka po napoju, maszynka do golenia, a nawet pestki z arbuza. Jeśli życzą sobie Państwo, aby otrzymać więcej informacji na temat próbek – wystarczy się z nami skontaktować. Co ważne, każda próbka zostaje objęta gwarancją. Dzięki temu, jeśli z jakiegoś powodu nie będzie nadawała się do badania, kolejną przebadamy za darmo.

test na ojcostwo Szczecin, testy na ojcostwo Szczecin, badania DNA Szczecin, badanie DNA Szczecin, test ojcostwa Szczecin, testy ojcostwa Szczecin, badania na ojcostwo Szczecin, badanie na ojcostwo Szczecin, badanie ojcostwa Szczecin, badania ojcostwa Szczecin, test na ojcostwo Police, test na ojcostwo Gryfino, test na ojcostwo Pyrzyce

Gwarancja na wszystkie próbki – każdą kolejną badamy za darmo!

Pacjenci mogą być spokojni o jakość dostarczonych próbek, ponieważ każda próbka objęta jest gwarancją. Oznacza to, że jeżeli pierwsza próbka okaże się gorszej jakości, można dosłać nowy materiał, a ponowne analizy będą wykonane bezpłatnie. Nie narzucamy żadnych terminów, próbkę można dostarczyć za tydzień, miesiąc lub nawet rok. U nas zlecenie będzie cały czas otwarte.

Autor: mgr Barbara Prokurat, Dyrektor ds. operacyjnych testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

Test na ojcostwo – każda próbka tak samo pewna

Zarówno wymazy z policzka, jak i inne próbki (np. włosy, smoczek, chusteczka, szczoteczka, niedopałek papierosa, sztućce) zawiera potrzebne do badania DNA. Jaką próbkę zatem wybrać? Taką, jaką jest Państwu najwygodniej zebrać.

Jak umówić się na test na ojcostwo w Szczecinie? Jakie próbki najlepiej pobrać? Bezpłatna porada telefoniczna

test na ojcostwo Szczecin, testy na ojcostwo Szczecin, badania DNA Szczecin, badanie DNA Szczecin, test ojcostwa Szczecin, testy ojcostwa Szczecin, badania na ojcostwo Szczecin, badanie na ojcostwo Szczecin, badanie ojcostwa Szczecin, badania ojcostwa Szczecin, test na ojcostwo Police, test na ojcostwo Gryfino, test na ojcostwo PyrzyceWystarczy, że skontaktują się Państwo z nami przez telefon (bezpłatny ogólnopolski numer telefonu) lub czat i opiszą swoją sytuację, a chętnie doradzimy. Konsultanci są dostępni pod telefonem od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.00-22.00, w piątki 7.00-20.00 oraz w weekendy i święta 9.00-21.00.

 

Jak wygląda test na ojcostwo w Szczecinie w przychodni?

.
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo zależy Państwu na dyskrecji. Dlatego też w naszych przychodniach oraz w samym laboratorium dbamy o jej zachowanie. Nigdy nie udzielamy informacji na temat zleconego badania osobom trzecim. Mamy bardzo rygorystyczne procedury, których przestrzeganie gwarantuje Państwu pełną ochronę danych.
.
Dzwoniąc do nas nikt nie jest w stanie potwierdzić, że dany pacjent zleca u nas badanie. Jeśli zależy Państwu na dyskrecji warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób dokładnie laboratorium ją gwarantuje. Często jest to tylko slogan reklamowy podczas, gdy placówka nie ma wdrożonych żadnych procedur pozwalających na zabezpieczenie wrażliwych danych pacjenta

Test na ojcostwo Szczecin – w jaki sposób gwarantujemy pewny wynik?

 • Analiza nawet 34 markerów DNA u każdej osoby – badanie takiej liczby charakterystycznych miejsc na DNA to gwarancja jednoznacznego rezultatu – zgodnego z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Przeczytaj więcej o 34 markerach DNA…
 • Badania DNA wykonywane przez specjalistów – testy ojcostwa są realizowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Biorą oni ponadto udział w konferencjach i szkoleniach, a także są autorami publikacji. Poznaj naszych specjalistów…
 • Odczynniki najwyższej jakości – niektóre laboratoria decydują się na korzystanie z odczynników „domowej roboty”. Nie przechodzą one walidacji, co może wiązać się z błędami podczas analizy. testDNA Laboratorium Sp. z o.o. do testów na ojcostwo wykorzystują wyłącznie wysokiej jakości odczynniki marki PROMEGA.
 • Badanie wykonywane 2 razy – jeżeli rezultat wskazuje na wykluczenie ojcostwa, test realizowany jest drugi raz. I to nie jedynie pusty slogan, ale rzeczywiste działanie! Daje ono gwarancję wiarygodnego wyniku. Co ważne: żaden z naszych wyników nie został do tej pory podważony prawnie.
 • Akredytacja PCA i certyfikaty – testDNA Laboratorium Sp. z o.o. posiada akredytację PCA oraz certyfikaty, regularnie bierze udział w kontrolach zewnętrznych badań DNA. Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało 100% zgodność rezultatów w badaniu ojcostwa w programie biegłości CTS (Collaborative Testing Services) z akredytacją ISO/IEC 17043:2010.UWAGA! Tylko wyniki badań DNA realizowanych przez akredytowane laboratoria mogą być zgodnie z prawem respektowane przez sądy polskie i zagraniczne.. Certyfikaty laboratorium…
Test na ojcostwo pewny wynik
img
img

Kiedy warto zrobić badania na ojcostwo?

Rezultat badania na ojcostwo jest bardzo często impulsem do rozwiązania wielu spraw i podjęcia decyzji. W jakich sytuacjach najczęściej wykorzystuje się wynik badania?

 • Wątpliwości co do ojcostwa – np. podejrzenie zdrady, niezgadzająca się grupa krwi, brak podobieństwa między ojcem a dzieckiem, plotki.
 • Chęć uzyskania pewności przed uznaniem ojcostwa w Urzędzie Stanu Cywilnego – po narodzinach dziecka lub zanim pojawi się na świecie.
 • Potrzeba uzyskania dowodu do sądu – np. potrzebnego do spraw o ustalenie bądź zaprzeczenie ojcostwa.
 • Chęć uzyskania pewności podczas czasie ciąży, że partner jest na pewno ojcem dziecka.
 • Zaprzeczenie ojcostwa po terminie – wynik testu to bardzo często dowód dla prokuratury, żeby rozpocząć sprawę.
 • Podejrzenie, że alimenty nie są płacone słusznie.
 • Konieczność zasądzenia alimentów przed złożeniem wniosku o 500+ dla samotnego rodzica.

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

Jestem zadowolona z całego zamówienia. Przesyłka została wysłana ekspresowo, odebranie od kuriera również odbyło się na drugi dzień. Co do ceny to nie mam porównania z inną firmą, gdyż zamówienie składałam pierwszy raz, dla mnie cena jest zadowalająca za całość i jakość zamówienia. Odnośnie obsługi klienta- nie miałam żadnych dodatkowych pytań, a o wysłanym raporcie poinformowano mnie telefoniczne, co było na plus. Generalnie całość przebiegła bezproblemowo i bardzo szybko. Także będę polecać dalej jeśli będę miała okazję.”

Klaudia

Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga

„Szczerze polecam! Kontakt z laboratorium pomimo weekendu był na5+. Wszystkie informacje rzeczowo przekazane, dzięki czemu bardzo łatwo przeszliśmy przez całą procedurę. Wyniki badań zarówno mailem jak i pocztą doszły błyskawicznie. Zdecydowanie polecam!”

Anna

„Szanowni Państwo,obsługę Klienta/ Pacjenta w Państwa Labolatorium oceniam celująco: podczas rozmowy przez chat uzyskałam proste i kompleksowe informacje o interesujących mnie badaniach. Kiedy zaszła taka potrzeba, rozmowę na chacie elastycznie zmieniliśmy na telefoniczną i mailową. Prosta instrukcja obsługi sprawiła, że samo pobranie materiału do badania było bezstresowe. Czas dostarczenia/odebrania przesyłki oraz wyników był bardzo zadowalający, a mailowa forma wyników badań ułatwia szybki i prosty dostęp do nich w każdym miejscu. Już teraz polecam Państwa usługi osobom zastanawiającym się nad wykonaniem badań genetycznych.Pozdrawiam serdecznie”

Edyta

Zobacz, jak pracuje nasze laboratorium


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: pon.-czw. 7:00-22:00, pt, 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
Data publikacji: 27/05/2015, Data aktualizacji: 05/11/2019