Badania prenatalne Warszawa. Gdzie zrobić?

Warszawa, ul. Sienna 86
Dla spokojnej ciąży
Bezpieczny dla dziecka
Szybki wynik

Badania prenatalne Warszawa – informacje o testach

Na czym polega?Co bada?UbezpieczenieWskazaniaNIFTY pro a inne testyGdzie zrobić?Opinie2 w 1! Test na ojcostwo + badanie prenatalneProgram badań prenatalnych NFZ

Czym jest test NIFTY pro?

Test NIFTY pro to test NIPT (ang. noninvasive prenatal testing), który opiera się na analizie wolnego płodowego DNA obecnego w krwi Mamy. NIFTY to jeden z najdokładniejszych testów prenatalnych i najczęściej wybierany – na całym świecie zaufało mu mu już ponad 9 milionów Mam! Jego prawidłowy wynik może pomóc odzyskać spokój oraz pozwolić uniknąć amniopunkcji.

oryginalny nifty pro

Na czym polega badanie NIFTY pro?

Do badania NIFTY pobiera się małą próbkę krwi Mamy i dlatego jest on nieinwazyjny. Krew Mamy zawiera materiał genetyczny pochodzący od dziecka, który można zbadać stosują dokładną metodę NGS i zaawansowane analizy bioinformatyczne.

Dzięki temu NIFTY pro jest tak skuteczny (ma wysoką czułość) i jednocześnie bezpieczny. Nie wiąże się z ryzykiem poronienia i infekcji wewnątrzmacicznych.

Jak wygląda test NIFTY pro?

Zobacz film jak wygląda badanie NIFTY pro w testDNA z pobraniem próbki w placówce:

Czytaj więcej o NIFTY pro >>

Co bada test NIFTY pro?

Nieinwazyjny prenatalny test NIFTY pro analizuje pod kątem zaburzeń wszystkie 23 pary chromosomów z wykorzystaniem technologii Sekwencjonowania Nowej Generacji (NGS). Nifty bada aż 94 choroby

Test NIFTY pro to test o wysokiej czułości. Jego zakres obejmuje zespół Downa, Patau i Edwardsa oraz inne choroby – w sumie aż 94. 

Jakie choroby wykrywa badanie NIFTY pro?

Test NIFTY pro w ciąży pojedynczej bada:

 • 6 trisomii (w tym także te najpopularniejsze, czyli zespół Downa oraz zespół Edwardsa),
 • 84 mikrodelecji i mikroduplikacji,
 • 4 aneuploidie chromosomów płci (zespół Turnera, Zespół Klinefertera, zespół supersamicy, zespół supersamca).

Na życzenie rodziców, na wyniku badania podana jest również płeć dziecka.

Zakres dla ciąży bliźniaczej obejmuje trisomię 21., trisomię 18., trisomię 13. i płeć na życzenie.

Zobacz też: Wynik testu NIFTY pro – co zawiera i jaka jest jego pewność? >>

Ubezpieczenie testu NIFTY pro

Badanie NIFTY pro to jedyne na rynku, nieinwazyjne badanie prenatalne, które zostało objęte ubezpieczeniem.

Można z niego skorzystać w sytuacji, gdy test wydał wynik fałszywie negatywny lub, gdy test NIFTY pro dał pozytywny wynik wskazał konieczność wykonania badania inwazyjnego.ubezpieczenie nifty

 • Wynik fałszywie negatywny po urodzeniu dziecka  – odszkodowanie w wysokości do 210 000 złotych*
 • Wynik fałszywie negatywny przed urodzeniem, z terminacją ciąży – odszkodowanie do 11 000 zł*.
 • Wynik pozytywny – rodzice mogą liczyć na rekompensatę – zwrot kosztów wykonania badania inwazyjnego (w wysokości do 2600 złotych*). Ubezpieczenie dotyczy takich badań prenatalnych diagnostycznych, takich jak amniopunkcja, kordocenteza, analiza kariotypu, dodatkowe molekularne badania genetyczne (FISH), test SNP oraz biopsja trofoblastu.

Wyniki fałszywie negatywne są niezwykle rzadkie i dotyczą wszystkich badań tego typu, jednak tylko NIFTY pro  umożliwia wypłatę wysokiej rekompensaty. Czytaj więcej: Ubezpieczenie testu NIFTY pro >>

Wskazania do wykonania badania NIFTY pro

NIFTY pro może wykonać niemal każda Mama, której zależy na bezpiecznym teście prenatalnym o wysokiej czułości i szerokim zakresie badanych chorób.

nifty dla spokojnej ciąży Szczególnie jest wskazany ciężarnym:

 • Po 35 roku życia – ze względu na większe ryzyko choroby genetycznej u dziecka. Zobacz też: Badania prenatalne po 35 roku życia >>
 • U których przesiewowe badania prenatalne takie jak test Papp-a wskazują na podwyższone ryzyko choroby genetycznej u dziecka (np. trisomii 21., 13., 18.). Zobacz też: Zły wynik testu PAPP-a >>
 • Którym zalecana jest amniopunkcja z uwagi na podejrzenie np. zespołu Downa, Edwardsa czy Patau – negatywny wynik testu NIFTY pro może pozwolić jej uniknąć.
 • U których w poprzednich ciążach występowała choroba genetyczna.
 • Które obawiają się o zdrowie swojego dziecka i chciałyby bezpiecznie sprawdzić jego zdrowie.

NIFTY pro a inne badania prenatalne

NIFTY pro a test PAPP-a i amniopunkcja

Można powiedzieć, że NIFTY pro łączy w sobie bezpieczeństwo badań z krwi (PAPP-a) i wysoką czułość (ponad 99% dla trisomii 21., podobnie jak w amniopunkcji). Zobacz porównanie badań prenatalnych:

porównanie badań prenatalnych
 

NIFTY pro i inne NIPT

UWAGA. Na rynku są dostępne badania prenatalne nazywane “zastępstwem” testu NIFTY PRO lub określane jako to samo badanie występujące pod inną nazwą. Dopytaj o oryginalny test NIFTY PRO wykonywany w laboratorium BGI.

 bgi

 • Tylko test NIFTY PRO posiada pełne ubezpieczenie wyniku (obejmujące wszystkie badane nieprawidłowości). Żaden inny test NIFTY ani inny nieinwazyjny test prenatalny nie posiada takiego ubezpieczenia.
 • Tylko test NIFTY PRO ma najszerszy zakres badanych chorób (aż 94) i jest to najszerszy zakres wśród testów NIFTY.

W naszym laboratorium testDNA oferujemy oryginalny test NIFTY PRO wykonywany w BGI. Wybierając test NIFTY PRO masz pewność, że zrobisz badanie z ubezpieczeniem i szerokim zakresem.

Zobacz też: Czym różnią się testy NIPT i jak wybrać nieinwazyjne badanie prenatalne? >>

Badania prenatalne Warszawa. Gdzie wykonać test NIFTY pro?

Test NIFTY pro w Warszawie możesz zrobić w autoryzowanych placówkach testDNA jeszcze dzisiaj oraz w ramach wizyt domowych (w cenie badania). Skontaktuj się z nami i zapytaj o badanie NIFTY pro w Warszawie

dostępne wolne terminy na dziś Nifty
 

Gdzie jeszcze zrobić NIFTY pro w województwie mazowieckim?

W Warszawie mogą Państwo wykonać nieinwazyjne badanie prenatalne wolnego płodowego DNA: test NIFTY pro. Zapraszamy do autoryzowanych placówek w Warszawie oraz do umawiania wizyt domowych w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego.

Sprawdź inne punkty pobrań:

Autoryzowane punkty pobrań badania prenatalnego NIFTY pro w Warszawie obsługują też inne lokalizacje: Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Płońsk i inne. Sprawdź inne lokalizacje, gdzie można zrobić test NIFTY pro - TUTAJ.

Badania prenatalne Warszawa - opinie o NIFTY pro

Marka testDNA jest obecna na rynku od 2003 roku. W tym czasie wykonaliśmy analizy dla ponad 250 000 pacjentów, nawiązaliśmy współpracę z wieloma specjalistami i ośrodkami, zdobyliśmy zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy.

Co mówią Mamy o NIFTY pro w testDNA?

"Cieszę się że zdecydowałam się przeprowadzić test Nifty. Na badaniach prenatalnych wyszły mi złe wyniki z testu PAPPA i proponowano mi amniopunkcje. Bałam się tego badania dlatego zrobiłam najpierw Nifty. Wyniki wyszły dobrze a córka urodziła się zdrowa🙂 Badanie drogie, ale dało mi spokój do rozwiązania. Obsługa bardzo pomocna. Wszystko przeprowadzone szybko i bezpiecznie. Polecam - Ola"  Sprawdź więcej opinii o NIFTY pro w testDNA >>

5/5 - (3 głosów / głosy)

Test na ojcostwo w ciąży - ustalenie ojcostwa i badania prenatalne w jednym

Dostępne są również badania prenatalne wraz z testem na ojcostwo, które można wykonać już od 10 tygodnia ciąży. Dwa badania na raz! Podobnie jak przy teście NIFTY pro, w teście ojcostwa analizowane jest wolne płodowe DNA. Oba badania wykonywane są z krwi matki. Test na ojcostwo w ciąży gwarantuje tak samo pewny i jednoznaczny wynik jak badanie wykonane po narodzinach dziecka. A co najważniejsze - test jest w 100% bezpieczny, zarówno dla matki jak i dziecka.

💰 Ile kosztuje prenatalny test na ojcostwo wraz z badaniami prenatalnymi? Sprawdź cennik badań DNA na ojcostwo [KLIK]

Gdzie zrobić badanie prenatalne w Warszawie: test na ojcostwo 🤰

Badanie prenatalne na ojcostwo od 10 tygodnia ciąży w Warszawie, ale i nawet w całej Polsce! Możesz je wykonać w głównej siedzibie laboratorium, w najbliższej przychodni (250 w całym kraju) lub w czasie wizyty domowej pielęgniarki. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz - pobranie próbek jest w cenie. Od matki wystarczy próbka krwi, od przyszłego ojca - wymaz z policzka lub próbka dyskretna - włosy z cebulkami, paznokcie lub ślady nasienia.

Dostępna jest również alternatywa w postaci prenatalnego testu na ojcostwo z płynu owodniowego. Badanie dostępne jest od 15 tygodnia ciąży. Co ważne - w ramach testu masz możliwość wykonania bezpłatnego badania stanu zdrowia płodu pod kątem podstawowych wad genetycznych. Porównaj testy na ojcostwo w ciąży i wybierz rozwiązanie skrojone na miarę swoich potrzeb.

Rejestracja telefoniczna: (22) 100 32 65 - czynna codziennie

Rejestracja online

Punkt pobrań ojcostwa prenatalnego w Warszawie:

 • ul. Krzywe Koło 8/10, 00-270 Warszawa 
 • ul. Sienna 86, 00-815 Warszawa
 • ul. Cybernetyki 7, 00-537 Warszawa
 • ul. Bronikowskiego 55, 02-796 Warszawa
 • ul. Wrocławska 21a, 01-493 Warszawa

Aby dokończyć rezerwację, skontaktujemy się w ciągu jednego dnia roboczego pod dane wskazany w formularzu.

Program badań prenatalnych NFZ Warszawa a NIFTY pro

Test prenatalny NIFTY pro nie jest refundowany przez NFZ i można go wykonać tylko prywatnie, nie jest bezpłatny. Płatność za badanie można jednak rozłożyć na raty. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o ratach: tel. 665 761 161.

Badania prenatalne Warszawa - cena testu NIFTY pro

Poniżej podajemy cenę badania NIFTY pro w Warszawie w testDNA. Jest to cena całkowita, u nas nie ma dodatkowych dopłat.

Test
 • Oryginalny test NIFTY pro wykonywany w laboratorium BGI.
 • Badane 94 nieprawidłowości– Zakres dla ciąży pojedynczej: trisomia 21 (zespół Downa), trisomia 18 (zespół Edwardsa), trisomia 13 (zespół Patau), trisomia 9, trisomia 16, trisomia 22, mikrodelecje i zespoły duplikacji – łącznie aż 84 mikrodelecje / duplikacje. Zakres dla ciąży bliźniaczej: trisomia 21., trisomia 13., trisomia 18.
 • Płeć na życzenie.
 • Ubezpieczenie na życzenie. NIFTY to jedyny test NIPT z ubezpieczeniem wyniku fałszywie negatywnego. W cenie testu NIFTY pro jest ubezpieczenie na wypadek wydania wyniku fałszywie negatywnego po urodzeniu dziecka (do 210 000 zł*) i przed urodzeniem z terminacją ciąży (do 11 000 zł*) oraz zwrot kosztów wykonanej diagnostyki prenatalnej (np. amniopunkcji) do 2600 zł* jeśli wynik testu NIFTY pro będzie pozytywny.
 • Wynik do 10 dni roboczych (czas liczony od momentu dotarcia próbek do laboratorium). Jest to maksymalny czas oczekiwania, często wynik dostępny jest szybciej, w 5-6 dni.
 • Bezpłatne ponowne pobranie próbki jeśli jakość próbki nie będzie wystarczająca do badania (są to bardzo rzadkie przypadki).
Dodatkowo w testDNA:
 • Pobranie próbki w placówce lub w domu w cenie badania w całej Polsce.
 • Konsultacja z lekarzem genetykiem klinicznym w cenie badania w przypadku pozytywnego wyniku NIFTY pro. Wyniki NIFTY pro w testDNA konsultuje dr n. med. Renata Posmyk, specjalista genetyki klinicznej i członek Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. 
 • Wskazówki „Jak odczytać wynik” dołączane do wyniku w cenie badania opracowane we współpracy z lekarzem genetykiem.
 • Wynik udostępniany online w bezpiecznym Panelu Pacjenta
Dostępne raty i płatności odroczone P24NOW. Rata: już od 69,12 zł
Zapytaj o badanie
665 761 161
Cena: 1990 zł 2397,-
PROMOCJA trwa tylko do 29.02.2024 r. i obejmuje badania z pobraniem próbki w placówce. Najniższa cena w ciągu 30 przed wprowadzeniem promocji: 2297 zł. Szczegóły >>
Zarezerwuj termin

gwarancja najniższej ceny NIFTY Pro

 

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się telefonicznie do godziny w celu potwierdzenia wizyty i dokończenia procesu rezerwacji terminu. Dopiero potem prosimy o przybycie do placówki lub oczekiwanie na wizytę domową. Już po wysłaniu zgłoszenia można wybrać metodę płatności w tym raty.

Badanie prenatalne w Warszawie - NIFTY pro na raty

Za NIFTY pro w Warszawie możesz zapłacić korzystając z P24NOW. Skorzystaj z płatności bezpłatnie odroczonych do 54 dni lub wybierz raty. Wszystkie formalności możesz załatwić szybko i wygodnie online, bez wizyty w banku. Weryfikacja trwa szybko, zwykle kilkanaście minut.

 

*w zależności od kursu walutowego

Dlaczego warto wykonać badania prenatalne w testDNA?

Blisko – w przychodni lub w domu

NIFTY pro można umówić w jednej z blisko 300 placówek lub w domu w całej Polsce. Obie opcje są w cenie badania, bez dodatkowych opłat!

Szybkie terminy badań nawet w dniu umówienia

Pobranie próbki do badania prenatalnego można umówić nawet na dziś, aby jeszcze szybciej otrzymać wynik. Wynik można pobrać wygodnie online.

Konsultacja wyniku z lekarzem genetykiem

Jeśli wynik NIFTY pro będzie nieprawidłowy, wówczas można skonsultować go z lekarzem genetykiem w cenie badania. Lekarz wyjaśnia rezultat i zaleca dalsze postępowanie.

Raty i płatności odroczone

W testDNA za NIFTY pro można zapłacić w ratach oraz korzystając z płatności bezpłatnie odroczonych do 54 dni – P24NOW.
 

Doświadczenie od 2003 roku

testDNA działa na rynku od 2003 roku i NIFTY mamy w ofercie od 2014 roku. Do tej pory wydaliśmy wynik NIFTY dla ponad 10 000 Pacjentek. Historie naszych Pacjentek można przeczytać tutaj >>

Jak przebiega badanie?

TRZY PROSTE KROKI

Umówienie terminu badania

Wystarczy skontaktować się z nami aby umówić termin NIFTY pro – dostępne są szybkie terminy, nawet na dziś! Jesteśmy dostępni pod telefonem 6 dni w tygodniu. 

Pobranie próbki

Pobranie próbki odbywa się w umówionej lokalizacji – w jednym z blisko 300 punktów pobrań lub w czasie wizyty domowej pielęgniarki w całej Polsce.

Odbiór wyniku

Wynik badania prenatalnego można pobrać wygodnie online w bezpiecznym Panelu Pacjenta, nie ma konieczności dodatkowego dojazdu do placówki. 

Badanie prenatalne również bez wychodzenia z domu

Nifty pro w domu
Test NIFTY pro w domu pacjentki
Cena: 2397.00 zł Zarezerwuj termin

Próbka do badania NIFTY pro może również zostać pobrana pod wskazanym adresem przez jedną z naszych pielęgniarek mobilnych. Wystarczy wypełnić formularz, aby zamówić taką wizytę nawet dziś.Dlaczego warto wykonać badanie w domu:
 • Bezpieczeństwo – brak narażania mamy i dziecka na wirusy oraz bakterie obecne w przychodniach.
 • Komfort – badanie można wykonać nawet w piżamie
 • Brak koniczności dojazdu – szczególnie w okresie letnim, kiedy mamy do czynienia z upałami jest to bardzo ryzykowne z uwagi na możliwość zasłabnięcia. Dodatkowo nie traci się czasu na dojazdy.
 • Możliwość spokojnego zapoznania się z dokumentami i rozmowy z położną – w przychodni zawsze jest kolejka osób czekających na wizytę, co wprowadza atmosferę pośpiechu. Wykonując test w domu ma się położną czy pielęgniarkę tylko dla siebie. Poświęci więc tyle czasu, ile potrzeba.

Dlaczego warto wybrać test NIFTY pro i inne badania prenatalne w testDNA?

 • NIFTY wykonało ponad 10 000 000 Mam na całym świecie!
 • Wiarygodny – skuteczność NIFTY została potwierdzona w dużym badaniu dotyczącym skuteczności klinicznej NIPT – na blisko 147 000 ciążach.
 • Nieinwazyjny – do testu pobiera się krew obwodową matki, dlatego też badanie jest bezpieczne i pobranie wygląda jak zwykła morfologia.
 • Wczesna wykrywalność  – test można wykonać już po 10 tygodniu ciąży.
 • Szybki wynik – do 10 dni roboczych (jest to maksymalny czas, często wynik dostępny jest szybciej). Wynik jest do odbioru przez internet, nie trzeba dodatkowo dojeżdżać do placówki.
 • Wszechstronny  – jeszcze bardziej dokładny i szeroki nieinwazyjny test prenatalny, zakres obejmuje nie tylko powszechnie występujące trisomie, ale też mikrodelecje i mikroduplikacje, takie jak np. zespół DiGeorge’a i zespoły Angelmana/Pradera-Williego. W sumie bada 94 nieprawidłowości i płeć na życzenie.
 • Wykonywany w BGI – analizy NIFTY pro wykonywane są w laboratorium BGI. To laboratorium opracowało metodę NIFTY i ma duże doświadczenie w nieinwazyjnych testach prenatalnych.
 • Dyskrecja ustalenie ojcostwa w oparciu o próbki dyskretne takie jak paznokcie, włosy z cebulkami, czy ślady nasienia.
 • Najwyższe prawdopodobieństwo wyniku – prenatalny test na ojcostwo z najwyższym prawdopodobieństwem na wyniku – tak samo jak w badaniach po narodzinach.

 

Więcej o NIFTY pro

Nasze certyfikaty

Często zadawane pytania

Czym są badania prenatalne?
Badania prenatalne pozwalają ocenić zdrowie dziecka jeszcze przed narodzinami. W większości przypadków nie wykrywają żadnych nieprawidłowości, co jest ważną informacją dla rodziców. Diagnostykę prenatalną wykonuje się w celu wykluczenia lub rozpoznania nieprawidłowości jeszcze na etapie życia płodowego w łonie matki. W przypadku wykrycia nieprawidłowości, dzięki badaniom prenatalnym można zadbać o zdrowie dziecka i zaplanować leczenie oraz postępowanie jeszcze w czasie ciąży lub zaraz po narodzinach, co przekłada się na lepsze funkcjonowanie dziecka w przyszłości.

Badania prenatalne dzieli się na badania prenatalne nieinwazyjne (przesiewowe) oraz badania prenatalne inwazyjne (diagnostyczne, rozstrzygające). Te pierwsze opierają się na badaniach biochemicznych, USG oraz badaniach genetycznych wykonywanych z krwi matki. Mają one na celu ocenę ryzyka występowania choroby i wśród nich dużą czułością (ponad 99% dla trisomii 21.) wyróżnia się test prenatalny NIFTY pro. Ich dużą zaletą jest nieinwazyjne pobranie próbki.

Badania prenatalne nieinwazyjne to np.:

 • test PAPP-a i beta HCG (test podwójny),
 • USG,
 • test zintegrowany,
 • test NIFTY pro.

Z kolei badania prenatalne inwazyjne pozwalają zbadać próbkę pobraną z otoczenia płodu (w czasie np. amniopunkcji lub biopsji kosmówki). Chociaż pozwalają zbadać wiele chorób i postawić diagnozę, to nie można w nich wykluczyć całkowicie poronienia czy np. infekcji wewnątrzmacicznej.

Badania prenatalne inwazyjne to np.:

 • amniopunkcja,
 • biopsja kosmówki,
 • kordocenteza.

Próbkę pobraną w czasie badań prenatalnych inwazyjnych można zbadać wykorzystując metody takie jak np.:

Kiedy warto zrobić badania prenatalne?
Badania prenatalne warto zrobić w każdej ciąży. Wskazania to:

 • nieprawidłowy wynik badania USG lub testu podwójnego / potrójnego. Więcejzły wynik testu PAPP-a),
 • translokacje chromosomowe lub mozaicyzm chromosomowy u rodziców,
 • wady ośrodkowego układu nerwowego w obecnej lub w poprzedniej ciąży,
 • wystąpienie chorób metabolicznych w poprzednich ciążach lub w rodzinie,
 • wystąpienie trisomii 21, anomalii chromosomowych lub aberracji chromosomowych w poprzednich ciążach,
 • wiek ciężarnej (powyżej 35 roku życia). Więcej: Badania prenatalne po 35 roku życia
 • chęć sprawdzenia zdrowia dziecka.

W którym tygodniu ciąży wykonać badania prenatalne?

Czas wykonania badania prenatalnego zależy od jego rodzaju oraz od tygodnia ciąży. Podstawowe badania prenatalne wykonuje się od około 11 tygodnia ciąży (test PAPP-a) do około 20 tygodnia ciąży (amniopunkcja), w zależności od rodzaju badania.

Test NIFTY pro jest dostępny już po skończonym 10 tygodniu ciąży. Nie ma górnej granicy wieku ciąży i wiek ciąży (po skończonym 10 tc) nie wpływa na pewność badania NIFTY pro.

Czym różni się test NIFTY pro od amniopunkcji i testu PAPP-a?
Można powiedzieć, że test NIFTY pro łączy w sobie nieinwazyjny charakter testu Pappa (jest to badanie wykonywane z krwi) i czułość amniopunkcji (ponad 99% dla trisomii 21.). Test NIFTY pro nie zastępuje badań diagnostycznych jednak jego prawidłowy wynik nie jest już wskazaniem do potwierdzenia badaniami inwazyjunymi. Często jest tak, że test PAPP-a i USG wskazują na podwyższone ryzyko choroby genetycznej a dodatkowe badania tego nie potwierdzają i dziecko rodzi się zdrowe. Dowiedz się więcej >>

Co bada test NIFTY pro?
Test NIFTY pro bada nieprawidłowości genetyczne i płeć na życzenie. W ciąży pojedynczej zakres badania obejmuje 94 choroby genetyczne w tym 6 trisomii, 4 choroby związane z nieprawidłową liczbą chromosomów płciowych oraz mikrodelecje i mikroduplikacje. W ciąży bliźniaczej NIFTY pro bada trisomię 21., 13. i 18. oraz płeć na życzenie. Więcej: Co bada NIFTY pro >>

NIFTY pro jest najszerszym testem NIFTY – bada najwięcej chorób – i jako jedyny NIFTY zapewnia ubezpieczenie wszystkich badanych chorób (nie tylko wybranych nieprawidłowości).  Ubezpieczenie obejmuje wynik pozytywny oraz fałszywie negatywny (przed i po narodzinach dziecka).

Jaki jest czas oczekiwania na wynik testu NIFTY pro?
Maksymalny czas oczekiwania na wynik testu NIFTY pro to do 10 dni roboczych od dotarcia próbki do laboratorium. Często wynik jest szybciej, nawet w 5-6 dni. Wynik udostępniamy gdy tylko jest gotowy – można go pobrać online w bezpiecznym Panelu Klienta. Dzięki temu jest dostępny jeszcze szybciej bez konieczności dodatkowego dojazdu do placówki. Więcej: Jak wygląda wynik NIFTY pro >>

1. Wybierz przychodnię lub wizytę domową rozwiń
Poprzedni krok rozwiń
2. Wybierz lokalizację rozwiń
Podaj adres, w którym chciałabyś umówić wizytę domową

Miasto:

Kod pocztowy:

Ulica:

Numer domu:

Numer mieszkania: (pole nieobowiązkowe)

Adres:
Ciechanów, Ul Spółdzielcza 2
Radom, ul. 1905 roku 20
Warszawa, ul. Cybernetyki 7
Siedlce, ul. Floriańska 57
Garwolin, ul. Jana Pawła II 17
Grójec, ul. Olimpijska 8A
Kozienice, ul. Lubelska 40
Płońsk, ul. Grunwaldzka 11A
Warszawa, ul. Krzywe Koło 8/10
Warszawa, ul. Sienna 86
Warszawa Kabaty, ul. Ksawerego Bronikowskiego 55
Warszawa, Wrocławska 21a/7
Radom, ul. Andrzeja Struga 19/21
Ożarów Mazowiecki, ul. Romana Dmowskiego 39
Pruszków, ul. Kubusia Puchatka 11
Piaseczno, ul. Puławska 34
Warszawa, ul. Kobielskiej 23
Babice Nowe, ul. Ogrodnicza 6
Konstancin Jeziorna, ul. Bielawska 3
Warszawa, ul. Rozłogi 18
Piaseczno, Aleja Kalin 55/7
Grodzisk Mazowiecki, ul. T. Bairda 56/7
Warszawa, ul. Sarmacka 17/119
Warszawa, ul. Pańska 96/203
Mińsk Mazowiecki, ul. I. Daszyńskiego 4
Hipolitów, ul. Warszawska 63
Płock, ul Rajmunda Rembielińskiego 10a
Sulejówek, ul. 11 Listopada 87
Legionowo, ul. Sowińskiego 4
Adres:
Katowice, ul. Bocheńskiego 38A
Chorzów, Ul. Batorego 19
Cieszyn, u. Frysztacka 20
Rybnik, ul. Parkowa 4a
Ustroń, ul. Stawowa 2A
Bielsko Biała, ul. Pszenna 11
Racibórz, Ul. Kolejowa 19A
Lubliniec, Ul. Mickiewicza 14
Mikołów, Os. 30-lecia 8
Czechowice-Dziedzice, ul. Sienkiewicza 8
Pszczyna, ul. Dobrawy 7
Będzin, ul. Małobądzka 141
Gliwice, ul. Szafirowa 18
Skoczów, ul. Mały Rynek 1
Szczekociny, Aleja Jana Pawła II 6, 42-445
ul. Wspólna 2, 43-246 Strumień
Częstochowa, ul. Brzeźnicka 59
Częstochowa, Wieluńska 28
Częstochowa, Aleja Wolności 14
Racibórz, ul. Sienkiewicza 3A
Gliwice, Al. Korfantego 21/1
Kłobuck, ul. Staszica 28
Częstochowa, ul. Kordeckiego 56
Adres:
Poznań, ul. Braniewska 20
Nowy Tomyśl, ul. Zbąszyńska 9
Piła, ul. Medyczna 6
Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 28
Jarocin, ul. Hallera 9
Krotoszyn, ul. Wojciechowskiego 3
Turek, ul. Dąbrowskiego 7
Września, ul. Piastów 16
Leszno, ul. Racławicka 1a
Poznań, ul. Kaspra Drużbickiego 7
Stęszew, ul. Łukaszewicza 1
Kalisz ul. Wyszyńskiego 36
Godziesze Wielkie, ul. Kaliska 2
Gniezno, ul. Wolności 4a
Konin, ul. Wiechowicza 4
Krotoszyn, ul. Grudzielskiego 25A
Słupca, ul. Franciszka Ratajczaka 3a/1
Adres:
Białystok, ul. Sobieskiego 13/8
Suwałki, ul. Młynarskiego 9
Augustów, ul. Chreptowicza 1
Mońki, Al. Wojska Polskiego 42
Grajewo, ul. Kolejowa 8
Łomża, ul. Akademicka 48 A
Białystok, ul. Parkowa 14 lok. 84
Adres:
Brodnica, ul.Kopernika 8
Bydgoszcz, ul. Karłowicza 3-5
Grudziądz, ul. Klasztorna 9/11
Włocławek, ul. Zduńska 2
Golub-Dobrzyń, ul. Szosa Rypińska 4 a
Wielgie, ul. Starowiejska 10
Bydgoszcz, ul. M. Skłodowskiej-Curie 26
Inowrocław, ul. Narutowicza 24
Adres:
Bukowina Tatrzańska, ul. Długa 145
Nowy Sącz, ul. Kochanowskiego 2
Nowy Targ, ul. Wojska Polskiego 14
Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 56
Tarnów, ul. Niepodległości 3A
Krynica Zdrój, ul. Reymonta 21
Kraków, ul. Mehoffera 6
Krzeszowice, ul. Stolarska 1
Zakopane, ul. Orkana 6
Wieliczka, ul. Wincentego Pola 4a
Wadowice, osiedle Kopernika 10B
Myślenice, ul. Oś Tysiąclecia 1, 32-400
Miechów, ul. Juliusza Słowackiego 13
Chrzanów, ul. J. Skorupki 1 C
Oświęcim, Pl. Kościuszki 12
Kraków, ul. Zacisze 6
Trzebinia, ul. Kopernika 25
Bukowina Tatrzańska, ul. Kościuszki 11
Kraków, ul. Zachodnia 5/12 A
Adres:
Chełm, ul.Lipowa 27
Lublin, ul. Przyjaźni 13
Zamość, ul. Jasna 14
Hrubieszów, Ul. Leśmiana 28
Kraśnik, Ul. Zygmunta Krasińskiego 16
Parczew, ul. 11 listopada 48
Puławy, ul. Centralna 15
Lubartów, ul.Mickiewicza 3-5
Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 18
Lublin, ul. Okopowa 3
Zamość, ul. Bolesława Prusa 2
Adres:
Gdynia, ul. Adm.J.Unruga 84
Gdańsk, ul. Subisława 24
Czarne, Plac Wolności 10
Kwidzyn, ul. 11 Listopada 20/1
Malbork, ul.Dworcowa 14
Człuchów, Os. Wazów 8
Kartuzy, ul. Sambora 21A
Bytów, ul. Lęborska 11
Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej Wojska Polskiego, 84–200
Gdańsk, Staropolska 32 B
Gdańsk, ul. Kombatantów 4/22
Gdańsk, ul. Na Zaspę 3
Gdańsk, ul. Opolska 5
Adres:
Jelenia Góra, ul. Ogińskiego 1 B
Legnica, ul. Biegunowa 2
Wałbrzych, ul. Armii Krajowej 22-23
Kobierzyce, Ul. Witosa 5
Ślęza, ul. Przystankowa 2
Wrocław, ul. Trwała 7
Świdnica, ul. Kliczkowska 37
Złotoryja, ul. Rynek 5/2
Jawor, ul. Piłsudskiego 10
Kamienna Góra, ul. Władysława Broniewskiego 26A
Ząbkowice Śląskie, ul.Waryńskiego 18
Wrocław, ul. Gagarina 110
Wrocław, ul. Skarbowców 121-123
Wałbrzych ul. Wysockiego 24-24 A
Kłodzko, ul. Armii Krajowej 29a
Kłodzko, ul. Spółdzielcza 4
Kłodzko, ul. Rodzinna 101
Adres:
Kielce, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a
Starachowice, ul. Jana Pawła II 1
Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich 33
Sędziszów, ul. Dworcowa 23, 28-340
Adres:
Kluczbork, ul. Grunwaldzka 20
Opole, ul. Katowicka 55
Głubczyce, ul. M. Skłodowskiej-Curie 28
Nysa, ul. Marcinkowskiego 2-4
Adres:
Kutno, ul. Sienkiewicza 16
Łódź, ul. Kniaziewicza 20 A
Piotrków Trybunalski, ul. Polna 13/13A
Radomsko, ul. Mickiewicza 29
Skierniewice, ul. Sobieskiego 29
Tomaszów Mazowiecki, ul. Barlickiego 15
Wieluń, ul J.Żubr 30
Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście 10
Zgierz, ul. Dąbrowskiego 19
Tomaszów Mazowiecki, ul. Strzelecka 12
Adres:
Szczytno, ul. Chrobrego 10
Ostróda, ul. Jana Sobieskiego 3C
Mława, ul. Anny Dobrskiej 1
Pisz, ul. Sienkiewicza 4
Olecko, ul. 11 Listopada 23, 19-400
Lidzbark Warmiński, ul. 11- tego Listopada 15
Markusy 66
Olsztyn, ul. Floriana Piotrowskiego 16i
Biskupiec, ul. Armii Krajowej 1A
Ełk, ul. Toruńska 10
Giżycko, Żeglarska 6/7u
Adres:
Wałcz, ul. Piastowska 3
Koszalin, ul. Traugutta 31/3
Gryfice, ul Ks.Stanisława Ruta 9
Myślibórz, ul. Kościelna 15
Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28
Goleniów, ul. Partyzantów 11
Szczecin, al. Wyzwolenia 7
Koszalin, ul. Niepodległości 44-48
Adres:
Zielona Góra, ul. Chrobrego 20 A
Wschowa, ul. Zygmunta Starego 4
Żary, ul. Strzelców 10
Strzelce Krajeńskie, Al. Wolności 9 K
Zielona Góra, ul. Jedności 59
Zielona Góra, ul. Wyszyńskiego 99,
Gorzów Wielkopolski, ul. 30 Stycznia 15/9
Sulechów, ul. Krańcowa 2a
Babimost, Gagarina 18
Nowa Sól, ul. Kościuszki 1d
Zielona Góra, ul. Świętej Kingi 6
Sulechów, al. Niepodległości 15
Żary, ul. Moniuszki 2
Adres:
Stalowa Wola, ul. Okulickiego 36
Sanok, ul. Przemyska 24
Krosno, ul. 1000 lecia 13
Lubaczów, ul. Kościuszki 141, 37–600
Rzeszów, ul. Architektów 11
Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 31
Przemyśl, ul. Mickiewicza 27
Ropczyce, ul. Parkowa 1
Ropczyce, ul. ks. Siewierskiego 6
Dębica, ul. Kościuszki 18
Sanok ul. Witkiewicza 5
Gorzyce, ul. Piłsudskiego 17
Leżajsk, ul. Opalińskiego 24
Adres:
Sandomierz, ul. Adama Mickiewicza 52
Następny krok rozwiń
3. Wybierz termin rozwiń

Wybierz datę

Wybierz preferowane godziny

Następny krok rozwiń
4. Podaj dane rozwiń

Administratorem danych podanych w formularzu jest TESTDNA sp. z o.o. z siedzibą: ul. Feliksa Bocheńskiego 38a, 40-859 Katowice, o numerze REGON: 243413225, NIP: 634-282-27-48, KRS: 0001091570, e-mail: biuro@testDNA.pl , tel.: 665 761 161. Pokaż całość >> Przekazane nam dane będą wykorzystane w celu: 1) umówienia wizyty w placówce testDNA Laboratorium lub u któregoś z partnerów współpracujących (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119) – w dalszej części RODO); 2) dochodzenia i obrony przed ewentualnymi roszczeniami (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO); 3) odpowiedzi na zadane nam pytania i weryfikacji tożsamości osoby (podstawa: art. 6 ust. 1 lit b) RODO;Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże może stanowić warunek udzielenia odpowiedzi na zadane pytania lub realizację usługi. Dane te mogą zostać przekazane podmiotom współpracującym w celu realizacji zleconej nam usługi. Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj https://www.testdna.pl/polityka-prywatnosci/

Następny krok rozwiń

Skontaktuj się z nami

Zapewniamy opiekę konsultantów medycznych 6 dni w tygodniu.

Back to Top

nifty ostrzezenie