Test na ojcostwo z pobraniem próbek w domu – 100% pewności, maksimum wygody!

Czy wiedzą Państwo, że próbki do prywatnego testu na ojcostwo można pobrać własnoręcznie w domu? Dla Państwa komfortu testDNA Laboratorium Sp. z o.o. przygotowało specjalne zestawy służące do samodzielnego sporządzenia wszystkich materiałów. Jak zamówić taki zestaw? Mogą to Państwo zrobić telefonicznie, e-mailowo, na anonimowym czacie lub przez stronę serwisu internetowego testDNA. Zestawy pobraniowe są również do kupienia w wielu aptekach na terenie kraju.

Test na ojcostwo – badanie, którego wyniku możesz być pewien!

Dzięki analizie aż 24 markerów genetycznych test na ojcostwo daje pewny wynik, nawet jeśli nie bierze w nim udziału matka dziecka. Wynik analizy, wykluczający ojcostwo na 100% lub potwierdzający je na ponad 99,9999% spełnia standardy Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Ponadto laboratorium wykonujące Państwa badanie posiada wszystkie najważniejsze certyfikaty oraz akredytację PCA, która potwierdza jego umiejętności w zakresie prowadzonych analiz.

Gwarancja stałej ceny i brak ukrytych kosztów

Koszt zestawu, wynoszący 77 zł., został już wliczony w cenę badania. Za prywatny test na ojcostwo, z analizą aż 24 markerów DNA, profilami genetycznymi oraz rezultatem zaawansowanej analizy statystycznej zapłacą Państwo łącznie 1247 zł. Jest to cena ostateczna. Nie muszą się Państwo obawiać żadnych ukrytych kosztów. Wynik analizy jest pewny, co oznacza, że jednoznacznie potwierdza baź wyklucza ojcostwo badanego mężczyzny.

Co zawiera zestaw testowy?

zestawnowy2Każdy pojedynczy zestaw wyposażony jest we wszystkie elementy umożliwiające pobranie materiału genetycznego:

  • 4 komplety sterylnych wymazówek,
  • jednorazowe rękawiczki,
  • opłaconą kopertę zwrotną z adresem laboratorium,
  • dokumenty zlecenia badania,
  • blankiet przelewu,
  • instrukcję, która w bardzo czytelny sposób pokazuje jak właściwie pobrać próbki do testu.

Czy wymazy z policzka trzeba pobierać na czczo?

Nie, wymazów z policzka nie trzeba pobierać na czczo. Niemniej jednak po spożytym posiłku/wypitym napoju należy odczekać przynajmniej 2 godziny zanim przystąpią Państwo do pobierania próbek. 2 godziny przed pobraniem należy też wstrzymać się od żucia gumy czy palenia papierosów. A jak wygląda samo pobranie wymazu? To bardzo proste. Poniżej pokazujemy, jak zrobić to krok po kroku.

Co jeszcze może być próbką do testu na ojcostwo?

Doskonałym materiałem do badań oprócz wspomnianych wymazów z policzka może być także wiele przedmiotów używanych na co dzień, z których można pozyskać DNA konkretnej osoby. testDNA Laboratorium Sp. z. o.o. jest doświadczone w analizowaniu najbardziej nietypowych próbek, w tym szczoteczek do zębów, włosów, maszynek do golenia, patyczków higienicznych z woskowiną uszną, chusteczek z wydzieliną z nosa, kubków, szklanek, puszek po napojach oraz wielu innych. Każdy z tych przedmiotów jest tak samo użyteczny w badaniu, ponieważ znajduje się na nich identyczne DNA.

Zabezpieczenie tego typu próbek jest równie proste. Można je wsadzić do czystej, papierowej koperty lub sterylnego pojemnika na mocz i do wysyłki przechowywać w suchym, zaciemnionym miejscu. Próbki takie jak szczoteczka do zębów czy maszynka do golenia mogą być mokre, dlatego przed ich zabezpieczeniem i wysłaniem, należy je jeszcze pozostawić do dokładnego wyschnięcia.

Wynik przekazywany już po 48 godzinach!

Standardowo laboratorium przekazuje wynik testu na ojcostwo po 3-5 dniach roboczych. Na Państwa życzenie może to zrobić jednak szybciej – już w 48 godzin! Wynik otrzymują Państwo zawsze w takiej formie, jaką zaznaczyli w dokumentach zlecenia – listem poleconym priorytetowym, telefonicznie, mailowo lub w placówce.

Kup badanie teraz

Dodatkowe informacje:

 

1. Jak prawidłowo pobrać wymaz z policzka

2. Jak prawidłowo zabezpieczyć próbkę do badania

3. Jak opłacić badanie

4. Formularz badania z mikrośladu

5. Nietypowe przypadki, jakie badaliśmy

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta
Pomoc 7 dni w tygodniu: pon.-czw. 7:00-22:00, pt, 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

Napisz do nas: biuro@testDNA.pl

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
.

 

Data publikacji: 08/12/2016, Data aktualizacji: 30/01/2019