Pewne badania DNA – pobierz próbki w domu lub w przychodni

Zbadamy każdą dostarczoną próbkę – m.in włosy, szczoteczkę do zębów, szklankę, sztućce itp.

Badania DNA to jedyny pewny sposób na ustalenie ojcostwa. Dzięki analizie największej ilości markerów DNA – aż 24, dopracowanym procedurom laboratoryjnym (potwierdzają to liczne certyfikaty wydane przez polskie i międzynarodowe instytucje certyfikujące) zagwarantowane macie Państwo, że uzyskany rezultat jest w 100% wiarygodny.

.

Badania DNA mogą Państwo u nas wykonać od ręki w 200 przychodniach – bez kolejek! 

.

akredytowane-laboratorium

>
W przeciwieństwie do innych laboratoriów wyniki wydane przez testDNA Laboratorium Sp. z o.o. zawierają coś więcej niż tylko słowną interpretację czy badany ojciec jest biologicznym ojcem badanego dziecka. Otrzymują Państwo wiarygodny raport zawierający m.in dowód z badania DNA w postaci profili genetycznych oraz dodatkowe informacje pokazujące, w jaki sposób zostało wykonane badanie i jak prawidłowo interpretować wynik.  Każde badanie, którego rezultatem jest wykluczenie ojcostwa wykonywane jest przez laboratorium dwa razy z dwóch różnych próbek!
.

Zobacz 11 ważnych informacji, jakie zawiera wynik badania ojcostwa >>

Jak bardzo zależy Państwu na dyskrecji badania DNA?

Większość naszych pacjentów odpowiada „Bardzo”.  Dlatego macie ją Państwo zagwarantowane. Badanie DNA mogą Państwo zlecić zarówno podając swoje dane  jak i anonimowo. Do badania wykorzystywana jest praktycznie każda próbka – nie tylko wymazy z policzka ale też np. włosy z cebulkami, sztućce, butelki po napojach, niedopałki papierosów, gumy do żucia i wiele innych. Każda próbka jest tak samo dobra i tak samo pewna. Co ważne, na każdą próbkę macie Państwo też gwarancję. Co to oznacza? Nawet gdyby dana próbka była np. zanieczyszczona lub złej jakości dostarczą Państwo kolejną, a laboratorium ją zbada za darmo.

O Państwa dyskrecję laboratorium dba również w trakcie wysyłki zestawów testowych oraz wyników. Kontakt z Państwem jest wyłącznie na autoryzowane numery telefonów i adresy e-mailowe i laboratorium nigdy nie potwierdza, że dany pacjent zlecił u nas badanie. Przeczytaj, jak chronione są Państwa dane

 

.

Łatwe i wygodne badanie DNA – bezpieczne dla dziecka

Dajemy Państwu wiele możliwości wykonania badania DNA, które sprawiają, że staje się ono bardzo łatwe. Po pierwsze możemy Państwu przesłać domowy zestaw do pobrania próbek DNA, a następnie próbki odebrać od Państwa darmowym kurierem. Po drugie mogą Państwo zgłosić się do jednego z naszych punktów pobrań blisko miejsca zamieszkania. Na miejscu wykwalifikowana osoba w miłej atmosferze pobierze od Państwa wymazy z policzka do badania ojcostwa. I wreszcie po trzecie mogą Państwo dostarczyć do badania praktycznie każdą próbkę – nawet najbardziej nietypową. Więcej na temat próbek nietypowych …

Test ojcostwa mogą Państwo zrobić w naszej przychodni lub w domu

Domowy zestaw testowy

(do pobrania próbek DNA)

Cena: 77,-

domowy_zestaw_testowy

W zestawie:

  • sterylne wymazówki do pobrania próbek dla 4 osób
  • instrukcja pobrania próbek
  • formularz zlecenia badania
  • zaadresowana i opłacona koperta zwrotna
  • blankiet do zapłaty za badanie

 

Pewność badania DNA gwarantują Państwu:

  • Badanie aż 24 markerów DNA u każdej osoby – analiza takiej ilości markerów DNA to najpewniejsze badanie pozwalające potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo. Przeczytaj więcej o 24 markerach DNA..
  • Profile genetyczne -wynik zawiera pełny raport z przeprowadzonej analizy m.in. tabelę z profilami genetycznymi, opis metody, słowną interpretację wyniku czy też informację o jednostce wykonującej test. Zobacz 11 istotnych elementów znajdujących się na wyniku…
  • Badanie realizowane przez specjalistów – wszystkie analizy przeprowadzane są przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem, osoby, które uczestniczą w konferencjach, szkoleniach, a także są autorami wielu publikacji naukowych. Nasza kadra…
  • Badanie wykonywane 2 razy -każde badanie, którego wynik wyklucza ojcostwo laboratorium wykonuje dwa razy, z dwóch różnych próbek, przez dwa niezależne zespoły co daje Państwu pewność otrzymania wiarygodnego rezultatu. Dzięki temu żaden z wyników wystawionych przez Laboratorium nie został do tej pory prawnie podważony.
  • Test wykonywany w akredytowanym i certyfikowanym laboratorium – laboratorium poddaje się regularnym kontrolom zewnętrznych ośrodków certyfikujących, pracuje na najlepszych odczynnikach firmy PROMEGA oraz próbkach referencyjnych sprowadzanych z zagranicy.  Certyfikaty testDNA laboratorium Sp. z o.o….

Praca w naszym laboratorium

banner2

.


Bezpłatna rozmowa i czat – pomoc 7 dni w tygodniu
Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta

Pon-pt: 7:00 – 23:00
Weekendy i święta: 8:00 – 21:00

 

.