Pewne badania DNA w przychodni w Państwa mieścieumow_sie_na_badanie_w_lokalnym

Wygodne pobranie próbek w domu lub w naszej przychodni

Badania DNA to jedyny pewny sposób na ustalenie ojcostwa. Dzięki nim można ze 100% pewnością wykluczyć, że dany mężczyzna jest biologicznym ojcem dziecka albo z dokładnością 99,99999% potwierdzić to.

.

referencje-z-sąduCzy już zastanawiacie się Państwo, co decyduje o tak dużej pewności badania DNA? Przede wszystkim jest to metoda (badamy aż 24 markery DNA co aż 1000 krotnie podnosi pewność wyniku), dopracowane procedury laboratoryjne, doświadczenie laborantów oraz wysokiej jakości odczynniki. To właśnie dlatego od 2003 roku każdy wynik wydawany przez testDNA jest akceptowany przez Sądy w całej Polsce.

.

U nas podwójna kontrola próbki to nie tylko pusty slogan. Każde badanie, którego rezultatem jest wykluczenie ojcostwa wykonujemy dwa razy z dwóch różnych próbek!  Dzięki temu nasi klienci mają 100% pewność, że wydany wynik jest w 100% wiarygodny.

.

Jak bardzo zależy Państwu na dyskrecji badania DNA?

czy-wiesz-ze-do-badania-dnaWiększość naszych pacjentów odpowiada „Bardzo”. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego ją Państwu gwarantujemy! Badanie DNA mogą Państwo zlecić zarówno podając swoje dane  jak i anonimowo. Z kolei próbkę można pobrać samodzielnie w domu (bez konieczności wizyty w naszym oddziale). Wystarczy zamówić specjalny zestaw  (przesyłka nie ma oznaczeń laboratorium, a jej nadawcą jest osoba prywatna). Wysyłamy go  na dowolnie wskazany adres domowy, do paczkomatu lub też można go odebrać na stacji benzynowej Orlen czy w swoim Urzędzie Pocztowym. Z kolei stosowane procedury laboratoryjne gwarantują całkowitą ochronę informacji o zleconym badaniu. Przeczytaj, jak chronimy dane naszych pacjentów …

.

Łatwe i wygodne badanie DNA – bezpieczne dla dziecka

kup-zestaw-pobierz-w-domu

Pobranie próbek do badania DNA jest bardzo łatwe i wygodne. Z powodzeniem można je uzyskać już od dziecka w drugiej dobie życia. Co ważne to nic nie boli, a pobierając próbki samodzielnie zapewniacie Państwo dziecku komfort (wymazy pobierane są w znanym mu i bezpiecznym otoczeniu). Wiemy, że pobranie próbek do testu na ojcostwo może wydawać się dla Państwa skomplikowane. Dlatego też dajemy Państwu wiele możliwości, które sprawiają, że staje się to bardzo łatwe. Po pierwsze możemy Państwu przesłać domowy zestaw do pobrania próbek DNA, a następnie próbki odebrać od Państwa kurierem. Po drugie mogą Państwo zgłosić się do jednego z naszych punktów pobrań blisko miejsca zamieszkania. Na miejscu wykwalifikowana osoba w miłej atmosferze pobierze od Państwa wymazy z policzka.

.
Po trzecie z kolei to Państwo decydują, jaki rodzaj próbek mogą dostarczyć do badania DNA. Oprócz czy-wiesz-ze-ojcostwo-mozna-ustalic-juz-w-10standardowych (wymazów z policzka) analizujemy też próbki nietypowe takie jak: guma do żucia, szklanki, smoczki, sztućce,
szczoteczki do zębów i wiele innych. Więcej na temat próbek nietypowych …

.

Praca w naszym laboratorium

.


 Porozmawiaj z nami o badaniu

 Godziny konsultacji telefonicznej: Poniedziałek-piątek: 7:00-23:00, weekendy i święta: 8:00-21:00


Kierownik Działu Obsługi Klienta:

  • Magdalena Siedlińska

Konsultanci ds. medycznych:

  • Aleksandra Kłudkowska
  • Joanna Musiał
ms
ak
jm

.

Zadzwoń do nas!

.