Pewne, dyskretne testy na ojcostwo z każdej próbki

test-ojcostwa-przynies-probki-do-przychodniTest ojcostwa z włosów, szklanki, szczoteczki do zębów itp.
Test ojcostwa mogą Państwo wykonać praktycznie z każdej próbki.  Do badania przydatne są np. włosy z cebulkami, szczoteczka do zębów, guma do żucia, szklanki, sztućce, smoczki, gryzaki, butelki i puszki po napojach oraz wiele innych próbek, do których mają Państwo swobodny dostęp. Każda próbka jest tak samo dobra i tak samo pewna ponieważ nasze DNA jest niezmienne bez względu na to skąd zostało pobrane. Jeśli nie wiedzą Państwo, czy dana próbka będzie dobra do badania wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Wszystkie konsultacje są bezpłatne.

Test ojcostwa – pewność badania

Pacjenci często słyszą, że test na ojcostwo najlepiej wykonać na podstawie wymazu z policzka. Faktycznie taka próbka jest najłatwiejsza w analizie, wymaga mniejszej ilości odczynników i mniej specjalistycznego sprzętu. To właśnie dlatego laboratoria tak chętnie ją polecają. Dla testDNA Laboratorium Sp. z o.o., tak naprawdę każda próbka jest tak samo dobra. Laboratorium ma 13 lat doświadczenia w badaniach DNA oraz specjalistów wywodzących się z Zakładu Medycyny Sądowej, dla których analiza próbek innych niż wymaz to codzienność. To właśnie dlatego jest w stanie zagwarantować Państwu pewny wynik testu ojcostwa bez względu na dostarczony do badania materiał.

ProkuratBarbara Prokurat – Dyrektor ds. operacyjnych testDNA

Laboratorium Sp. z o.o.:

„Przyjmujemy do testów na ojcostwo praktycznie każdą próbkę, która spełnia podstawowe wymogi. Mamy doświadczenie w analizach nietypowych próbek stąd nie straszymy naszych klientów dodatkowymi kosztami ponownych analiz. Wszystko jest zawarte w jednej opłacie.”

.

Jak laboratorium dba o Państwa dyskrecję?

co_sie_dzieje_z_probkamiWszystkim naszym pacjentom laboratorium gwarantuje dyskrecję. Jest to możliwe dzięki wewnętrznym procedurom pracy. W jaki sposób laboratorium dba o poufność Państwa zleceń? Po pierwsze badania prywatne mogą Państwo zlecać anonimowo – bez podawania danych osób badanych. Po drugie laboratorium kontaktuje się z Państwem wyłącznie na autoryzowane numery telefonów i adresy e-mailowe i nigdy nie potwierdzamy, że w laboratorium zostało zlecone dane badanie. Po trzecie korespondencja kierowana jest do Państwa w dyskretny sposób – bez pieczątek i danych laboratorium.

Te próbki „mikrośladowe” mogą posłużyć do badania DNA

Laboratorium bada praktycznie każdą próbkę. Testy ojcostwa laboratorium realizowało nawet z fragmentów ciastek czy mocno zabrudzonych jedzeniem sztućców. Zobacz, jakie inne nietypowe przypadki badano w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. …

Do badania mogą posłużyć m.in. takie próbki jak: włosy z cebulkami (włosy ucięte są bezużyteczne), plamy krwi, plamy spermy, szczoteczka do zębów, chusteczka do nosa z wydzieliną z nosa, woskowina pozostawiona na patyczku do czyszczenia uszu, maszynka do golenia, pasek z glukometru, niedopałek papierosa, guma do żucia, paznokcie, podpaska lub tampon, smoczek/gryzak, sztućce, butelka lub puszka, słomka, szklanka, kubek itp. Mogą Państwo przesłać nam wiele próbek, a my wybierzemy tę najlepszą.

Pewność badania DNA gwarantują Państwu:

  • Badanie aż 24 markerów DNA u każdej osoby – analiza takiej ilości markerów DNA to najpewniejsze badanie pozwalające potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo. Przeczytaj więcej o 24 markerach DNA..
  • Profile genetyczne -wynik zawiera pełny raport z przeprowadzonej analizy m.in. tabelę z profilami genetycznymi, opis metody, słowną interpretację wyniku czy też informację o jednostce wykonującej test. Zobacz 11 istotnych elementów znajdujących się na wyniku…
  • Badanie realizowane przez specjalistów – wszystkie analizy przeprowadzane są przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem, osoby, które uczestniczą w konferencjach, szkoleniach, a także są autorami wielu publikacji naukowych. Nasza kadra…
  • Badanie wykonywane 2 razy -każde badanie, którego wynik wyklucza ojcostwo wykonywane jest dwa razy, z dwóch różnych próbek, przez dwa niezależne zespoły co daje Państwu pewność otrzymania wiarygodnego rezultatu. Dzięki temu żaden wynik wydany przez laboratorium nie został do tej pory prawnie podważony.
  • Test wykonywany w akredytowanym i certyfikowanym laboratorium – testDNA Laboratorium Sp. z o.o. poddaje się regularnym kontrolom zewnętrznych ośrodków certyfikujących, pracuje na najlepszych odczynnikach firmy PROMEGA oraz próbkach referencyjnych sprowadzanych z zagranicy.  Certyfikaty laboratorium…

Test ojcostwa – domowy zestaw do pobrania próbek

Domowy zestaw testowy

(do pobrania próbek DNA)

Cena: 77,-

domowy_zestaw_testowy

W zestawie:

  • sterylne wymazówki do pobrania próbek dla 4 osób
  • instrukcja pobrania próbek
  • formularz zlecenia badania
  • zaadresowana i opłacona koperta zwrotna
  • blankiet do zapłaty za badanie

Praca w testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

banner2

.

 

Dodatkowe informacje:

1. Jak prawidłowo zabezpieczyć próbkę do badania

2. Jak opłacić badanie

3. Formularz badania z mikrośladu

4. Nietypowe przypadki, jakie badaliśmy

.


Bezpłatna rozmowa i czat – pomoc 7 dni w tygodniu
Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta

Pon-pt: 7:00 – 23:00
Weekendy i święta: 8:00 – 21:00

 

.

.